Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Perličky

Kolekcia DYRBERG/KERN na jeseň a zimu 2018

Predstavte si majestátny zámok plný nádherných a tajuplných zákutí, kde sa minulosť prelína so súčasnosťou.

Dyrberg / Kern

Súťaž o náhrdelník SWAROVSKI!

VYHRAJ PRE SEBA A SVOJU „SKOROSESTRU“ trendy náhrdelník SWAROWSKI od MOLOKO!

A nezabudni pozvať svoju spriaznenú dušu aj na francúzsku komédiu  SKOROSESTRY, ktorá  bude v slovenských kinách už 23. AUGUSTA.

Aktuality

Príbeh jesennej kolekcie SWAROVSKI

Najnovšou kolekciou SWAROVSKI vyzýva ženy, aby vyjadrili svoj jedinečný štýl a rozpovedali svoj príbeh a to tým najštýlovejším spôsobom - trblietavým šperkom, hodinkami či doplnkom. 

Swarovski

5 druhov kabeliek, ktoré by mali byť v šatníku každej ženy

Rozhodne si nemyslíme, že každá žena musí mať šatník vo veľkosti futbalového ihriska a v ňom stovky kabeliek. S týmito základnými piatimi typmi kvalitných kabeliek budete pripravená na každú situáciu. Ktoré to sú? Dozviete sa v našom článku.

Rady a tipy

Ako kombinovať farby oblečenia? Inšpirujte sa ročnými obdobiami

Rozkvitnuté lúky, ružové puky na jabloniach, ale aj zamrznutá príroda – farebné inšpirácie, ktoré nenájdete v módnych časopisoch ani na instagrame fashion blogeriek. Zoberte si pohodlnú obuv a vyberte sa do prírody. Nájdete v nej farby, ktoré nikdy nevychádzajú z módy.

Rady a tipy

Základné informácie o značke Armani Exchange

Talianska spoločnosť Giorgio Armani S.P.A. je celosvetovo pôsobiaci módny dom, ktorý navrhuje, vyrába, distribuuje a predáva oblečenie, kožené produkty, topánky, doplnky, hodinky, šperky, okuliare, kozmetiku a bytové doplnky.

Armani Exchange

Malý sprievodca luxusnými perami: potešte svoje pracovné ja

Pero. Mnohí sme ho používali počas celej školskej dochádzky. Písali sme ním poznámky, písomky a počas prestávok bolo zdrojom mnohorakej zábavy. A čo v súčasnosti? Školské lavice sme už dávno opustili. Je vôbec potrebné mať pero? Ak áno, ako si vybrať to správne?

Rady a tipy

10 moderných dekorácií do bytu elegantnej dámy

Neutrálne farby a čisté línie. Funkcionalita a dizajn na prvom mieste. Takto vyzerá moderný interiér, ale ako ho skĺbiť so ženskosťou? Musíte nájsť rovnováhu medzi teplom domova a vkusnou eleganciou. 

Rady a tipy
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2018 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.