Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Perličky

6 štýlových náušníc v roku 2019

Nepodceňujte silu výrazných šperkov, tentokrát sú v hlavnej úlohe náušnice. A my vám predstavíme 6 štýlových náušníc pre nasledujúcu sezónu, ktoré by ste mali pridať do vašej šperkovnice. Toto sú najštýlovejšie kúsky, ktoré sa nosia v roku 2019.

Aktuality

Základné informácie o značke Marcello Pane

Predstavujeme vám originálnu taliansku značku šperkov MARCELLO PANE, ktorá spája moderný dizajn a eleganciu v jednom. Spoločnosť pri tvorbe svojich šperkov využíva striebro, pozlátenie, sladkovodné perly a ďalšie luxusné materiály. Kolekcia obsahuje výrazné statement kúsky, ako aj jemné šperky s perleťou, vďaka čomu sa v kolekciách nájde každá žena.

 

Marcello Pane

Ako sa obliecť na letný festival

Pripravte sa s nami na obdobie tanca, zábavy a energie! Sezóna festivalov začína a my vám poradíme ako sa obliecť na hudobný festival. Hudobné festivaly boli vždy obrovskou slávnosťou pre mladých dospelých. Túto tradíciu odštartovali už ,,Deti kvetov” v 60-tych rokoch a festivaly sa rozvíjajú až do dnes s rôznymi hudobnými štýlmi a témami.

Rady a tipy

6 štýlových darčekov k promóciám

Život je plný veľkých miľníkov a promócie sú určite jedným z nich. Začína sa “skutočný svet” alebo výlet okolo sveta, každopádne táto nová vzrušujúca etapa si zaslúži rovnako výnimočný darček! Prezradíme vám niekoľko zaujimavých tipov na darček vhodný k promóciam.

Rady a tipy

Základné informácie o značke NEW BLING

Predstavujeme vám holandskú značku NEW BLING, značku s vášňou a láskou pre strieborné šperky. Cíťte sa vždy výnimočne, krásne a sebaisto a doprajte si jeden z našich nádherných šperkov, pretože si to zaslúžite!

New Bling

Základné informácie o značke NIALAYA

NIALAYA je americká  značka luxusných dámskych a pánskych šperkov, každý jeden šperk je výrabaný ručne a má svoj príbeh. Šperky sú inšpirované ďalekým východom, Indiou a na svojho majiteľa prenášajú liečivú silu prírodných drahokamov. 

Nialaya

Tipy na moderné dekorácie do bytu

Čas na zmenu vášho bývania? Ak je to tak, zostavili sme pre Vás niekoľko nápadov na moderné dekorácie, ktoré doplnia váš byt. Pripravte sa na nekonečnú inšpiráciu, či už sa nachádzate v úplne modernom dizajne alebo chcete mať niečo trochu tradičnejšie. Od jednoduchých dizajnov izieb až po abstraktné a zaujímavé nápady na výzdobu, prinášame vám tipy, ktoré potrebujete na pozdvihnutie vašej izby na ďalšiu úroveň.

Aktuality

Základné informácie o značke Les Georgettes

Originálne prispôsobiteľné šperky zrodené vo Francúzsku! Les Georgettes je inovatívny koncept, ktorý kombinuje šperky s vymeniteľnou a obojstrannou kožou. Za pár sekúnd môže každá žena premeniť svoje šperky Les Georgettes tým, že zmení alebo obráti farebný  kožený pás, aby ladil s jej outfitom, kabelkou alebo jednoducho s jej náladou!

Les Georgettes

Nová kolekcia FURLA Pre-Fall 2019

FURLA Pre-Fall kolekcia hovorí o súčasnej, mestskej žene, ktorá je silná a pragmatická zároveň. V jej svete sa spája elegancia a funkčnosť tak, aby vytvorili dokonalú rovnováhu. Miluje všetko nové, ale zachováva si silné väzby s pôvodnými hodnotami.

Furla
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.