Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Perličky

Valentínska kolekcia PANDORA 2017

Tento rok PANDORA prináša pri príležitosti dňa všetkých zaľúbených niekoľko noviniek, ktoré stelesňujú symboly a krásu večne trvajúcej lásky. 

Pandora

Biznis look: Aké šperky si vziať na pracovný pohovor

Chcete ku koncu roka meniť prácu? Ak sa chystáte podstúpiť kolečko pracovných pohovorov, dobre sa na ne pripravte. A to nielen vedomosťami a pohotovými reakciami, ale aj skvelo upraveným vzhľadom, ktorý urobí svoje.

Rady a tipy

Objavte zázračnú zimnú kolekciu PANDORA 2016

V novej kolekcii nás PANDORA sprevádza abstraktnou krásou pozemských a nadpozemských divov. Je skutočnou poklonou pani Zime a jemný biely jas zasneženej krajiny pretvára pomocou rôznych textúr do nových podmanivých tvarov. Pripomína nám pravého ducha Vianoc a prináša radosť z obdarúvania našich najbližších. 

Pandora

Najlepší návrhári šperkov na svete: Poznáte ich?

Je ich mnoho, ale iba tí najlepší zahviezdia v rebríčkoch prestíže a popularity. Návrhári šperkov. Prinášame vám päť zvučných mien zo šperkárskeho odvetvia, o ktorých je hodné sa dozvedieť viac. 

Rady a tipy

Typy náhrdelníkov, ktoré nosíme najčastejšie (1. časť)

Slovenský preklad tohto typu náhrdelníka je „obojok“, preto sme jeho pomenovanie nechali radšej v angličtine. Samozrejme, ide len o názov, nie o kvalitu a estetiku tohto druhu šperku. S vaším výzorom dokáže spraviť divy. 

Rady a tipy

Top 3 mýty o šperkoch. Vedeli ste o nich?

Nie všetky tvrdenia o šperkoch sú pravdivé. Tie najznámejšie mýty sme spísali a uviedli na pravú mieru.

Rady a tipy

Základné informácie o značke i LOVE KUKU

Ide o projekt známej modelky a moderátorky Soni Skoncovej a jeho účelom je priniesť do života trochu radosti v podobe doplnkov vo veselých farbách. V súčasnosti, v dobe masovej produkcie, je všade vo svete trendom personalizovať si veci, oblečenie, alebo doplnky a skvelou možnosťou na to sú aj tieto písmenká. 

i LOVE KUKU

Základné informácie o značke Leaf

Jadrom kolekcie sú kúsky s klasickými a nestarnúcimi motívmi, ktoré sú aj dnes rovnako obľúbené ako na začiatku. Dôvodom je nadčasová krása, elegancia a jednoduchosť, s akou sa tieto šperky dajú navzájom kombinovať. 

Leaf
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2017 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.