Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Perličky

Najlepší darček na výročie? Vaša pozornosť a ľúbezný šperk

Hodiny strávené na internete, hľadanie inšpirácie v časopisoch alebo malý súkromný prieskum v okruhu priateľov. Aj to sú spôsoby, akými vyberáme vhodný darček na výročie pre partnerku. Chceme, aby darček potešil a zároveň odzrkadľoval naše city k obdarovanej osobe. Pre akú formu daru sa teda správne rozhodnúť?

Rady a tipy

Darček pre muža: Predvianočný návod pre zúfalé ženy

Premýšľate nad vianočným darčekom pre svojho partnera? Zo skúseností vieme, že ide o mimoriadne náročnú úlohu. Prezradíme vám, ako kúpiť nadčasový a hodnotný darček v podobe šperku alebo iného štýlového doplnku.

Rady a tipy

Základné informácie o značke Furla

Talianska značka FURLA prináša kabelky a módne doplnky, ktoré sú štýlové a funkčné zároveň, navrhnuté pre súčasnú ženu, ktorá je neustále v pohybe. FURLA kladie dôraz predovšetkým na kvalitu a ,,Made In Italy,, DNA.

Furla

Základné informácie o značke VIVIENNE WESTWOOD

VIVIENNE WESTWOOD je svetová módna ikona, ktorá pôsobí v módnom svete už vyše tri desaťročia. Kabelky od tejto návrhárky sú extravagantné a nápadité. Svojím jedinečným štýlom sa v ničom nepodobá inému svetovému dizajnérovi. V jej modeloch možno nájsť vždy historické prvky, ktoré dodávajú každej kabelke skvostný vzhľad. Táto Angličanka s dušou rebelky získala viacero ocenení, medzi inými bola trikrát vyhodnotená ako „Britský dizajnér roka“.

VIVIENNE WESTWOOD

Štýlové produkty CUBE exkluzívne na moloko.sk!

Kabelky, topánky a módne doplnky od svetových návrhárov, s ktorými sa budete cítiť ako žiadna iná, nakúpite teraz exkluzívne na MOLOKO e-shope.

Aktuality

Vianočná kolekcia PANDORA 2017

Nahliadnite s nami do farebného kaleidoskopu, naplneného čiastočkami fascinujúcej zimnej prírody, nadpozemskej krásy nebeských telies a oslnivej žiary drahokamov. To všetko s príjemným očakávaním toho najkúzelnejšieho obdobia roku – Vianoc. 

Pandora

Užite si čarovnú jeseň s FOLLI FOLLIE

Značka FOLLI FOLLIE prináša túto jeseň novú kolekciu Wonderfly, ktorá sľubuje množstvo vzrušujúcich zážitkov a predĺži Vám babie leto donekonečna. 

Folli Follie

Ples, práca, šport. S týmito náramkovými hodinkami budete vždy dáma

Váš deň sa začína športom – idete si zabehať, zaplávať alebo do fitka. Potom do práce a na stretnutia, deň rozrátaný na minúty. Večer vás čaká divadelná premiéra alebo cez víkend ples. Všade tam potrebujete krásne a funkčné hodinky. Ako si z veľkej ponuky vybrať tie najštýlovejšie?

Rady a tipy

Základné informácie o značke Petra Toth

Petra Toth je slovenská šperkárka a dizajnérka, ktorá vo svojej tvorbe používa pôvodné slovanské ornamenty a sofistikovane ich pretvára do súčasnej formy. Nádherné spojenie starého s novým predstavuje jej túžbu po súlade generácií a zachovaní skutočných rodinných hodnôt. Jej šperky prinášajú posolstvo o dôležitosti odovzdávania tradícií a spleti životných skúseností, ktoré symbolizuje práve tradičná ľudová výšivka. 

Petra Toth
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2017 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.