Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Perličky

Základné informácie o značke ROSEFIELD

Inšpirované nezameniteľnou atmosférou dvoch miest, Amsterdamu a New Yorku, hodinky značky ROSEFIELD sú navrhnuté pre energických a pozitívnych ľudí so slobodným duchom. Hodinky ROSEFIELD sú nadčasové a stretáva sa v nich klasika s modernou, Amsterdam s New Yorkom a funkčnosť so štýlom.

Rosefield

Trendy v šperkoch na jeseň a zimu 2018

Prehliadky svetových módnych domov na sezónu jeseň/zima 2018 jednoznačne potvrdzujú, že pri šperkoch teraz platí “go big or go home”. Opäť sa na scénu vracajú veľké šperky, ale nie len čo sa týka rozmerov, ale tiež dojmu, ktorý majú zanechať. To sa dá docieliť rôznymi spôsobmi, napríklad napodobňovaním prírody, umeleckých diel a každodenných objektov, alebo návratom do minulosti. Najčastejšie do dekadentnej doby rokov osemdesiatych, pretože v móde ostáva veľa štrasu, striebornej farby, veľké logá a nápisy. No objavujú sa i nové trendy, ktoré Vám samozrejme prinášame aj do predajní MOLOKO.

Aktuality

Základné informácie o značke Skvost

Privítajte v portfóliu MOLOKO novú slovenskú značku, ktorá túži ukázať módnemu svetu ako a znovu nosiť brošňu s gráciou à la Grace!

Skvost

Michael Kors: vieme, prečo mu ani prvá dáma neodolá

Značku Michael Kors jednoducho milujeme. Vždy presne vie, na ktorú strunu má brnknúť tak, aby sa nám pri pohľade na jeho kúsky rozžiarili oči. Veľké peňaženky či kabelky – kúsky z Michaelovej dielne majú vždy svoje čestné miesto v luxusných šatníkoch. Ako to robí? 

Aktuality

Do práce aj na párty: s týmito obalmi na mobil Swarovski zažiarite

Kto by nepoznal brúsené krištále Swarovski, ktoré sa trbliecu vo farbách polárnej žiary? Už viac ako sto rokov sú symbolom elegancie a krásy. Dnes si ich môžete dopriať aj v spojení s modernými technológiami – priamo na obale vášho smartfónu. 

Aktuality

Nová kabelka zo starých riflí: návod, ako na to

Rifle obráťte naruby a zošite spodnú rozstrihnutú časť. Rohy pred obrátením zahnite dohora a prišite. Ak chcete, aby bolo dno ešte pevnejšie, vložte doňho kus kartónu obaleného v rifľovine. Na obalenie použite látku, ktorá vám ostala z odstrihnutých nohavíc. 

Rady a tipy

Medailóny ukrývajú v sebe symboly. Viete, čím sa zdobíte?

Medailóny – malé či väčšie prívesky plné symbolov. Niektorí veria, že ich chránia. Iným nosia šťastie alebo pomáhajú sústrediť sa. Pre mnohých je to len módny doplnok. Nech už patríte do ktorejkoľvek kategórie, pozrite si, čo ten váš medailón symbolizuje.

Aktuality

Ako nosiť manžetové gombíky? Naučte sa to s naším návodom

Napriek tomu, že manžetové gombíky sú tu s nami už niekoľko storočí, na popularite im to neuberá. Ako ich správne nosiť? S akou košeľou sa nosia a ako ich správne pripnúť? Toto všetko vám prezradí náš článok.

Rady a tipy

Kolekcia TI SENTO na jeseň a zimu 2018

Svet Vám leží na dlani, nové a nepoznané inšpiruje Vaše dobrodružstvá. Vykročte na cestu za luxusnými šperkami, ktoré prináša značka TI SENTO v kolekcii s názvom LUXURY TRAVELER.

Ti Sento
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2018 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.