Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Perličky

Potrpíte si na luxusné peňaženky? Toto o vás povie ich štýl

Ukáž mi svoju peňaženku a ja ti poviem, kto si. Nie, takto to celkom nefunguje. Pravda však je, že aj taká zdanlivá drobnosť, ako peňaženka, môže o vás čo-to prezradiť. O to viac, ak si na jej výbere dáte patrične záležať.

Aktuality

Čo si so sebou zobrať na dovolenku? Cestujte ako dáma

Upravené, opálené a šik. Chcete byť na dovolenke ako z titulky časopisu? Pribaľte si do kufra zopár doplnkov, ktoré patria do základnej výbavy každej dámy. Poradíme vám, ktoré to sú.

Aktuality

5 pánskych doplnkov, ktoré robia skutočného džentlmena

S tvrdením, že džentlmeni už vymreli rozhodne nesúhlasíme. Je pravda, že takýto muž je ohrozený druh a je ich ako šafranu, no tak čierno by sme to nevideli. Kým budú existovať skutočné dámy, ktoré ocenia džentlmenov, nič nie je stratené.

Rady a tipy

Oslávte príchod leta s prírodnými motívmi

Jedným z najzaujímavejších trendov v doplnkoch na túto sezónu je rozhodne umelecká interpretácia sveta fauny a flóry, ktorý poskytuje nevyčerpateľné zdroje inšpirácie.

Aktuality

Čo si obliecť na svadbu, aby ste si nevyrobili módne faux pas?

Dostali ste pozvánku na svadbu? Ako hosť máte iba zopár povinností: zaobstarať vhodný dar a pekne sa obliecť. O všetko ostatné sa za vás postarali budúci manželia. Dnes vám poradíme zopár tipov, čo na svadbu, ak chcete dodržať základné pravidlá módnej etikety.

Rady a tipy

Základné informácie o značke CALVIN KLEIN

Unisex oblečenie, módne doplnky, minimalizmus a provokatívne kampane, to všetko vystihuje módnu značku Calvin Klein. Od svojich začiatkov značka narástla do globálnych rozmerov a je synonymom vkusu a kvality. Návrhár je známy výberom mladých modelov, modeliek a celebrít, ktorí originálne propagujú značku.

Calvin Klein

Základné informácie o značke APM Monaco

Ovplyvnená slnečným juhom Francúzska, značka APM MONACO je veľmi obľúbená u priaznivcov súčasného dizajnu a milovníkov kozmopolitného a živého ducha, aký vládne práve v Monaku.

APM Monaco

10 doplnkov na svadbu, ktorým by ste mali povedať áno 

K oblečeniu na svadbu rozhodne patria aj doplnky. Práve tieto drobnosti prinášajú ženským šatám a mužským oblekom osobitosť. Vybrali sme pre vás desať zaujímavých doplnkov na svadbu, z ktorých si vyberie nevesta, prvá družička, ale aj svadobná mama.

Rady a tipy

Moderné ruksaky: trendy spôsob, ako si šetriť chrbát

Stačí sa prejsť po ulici a určite vám neunikne jeden fakt – dievčatá a dámy rôznych vekových kategórií podľahli módnym ruksakom. Stretnete ich naozaj na každom kroku. Ruksaky nájdete v ponuke veľkých a slávnych módnych domov, ale aj v čínskych obchodoch. Tomuto trendu skrátka neuniknete.

Aktuality
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2018 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.