Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Perličky

Základné informácie o značke FJF JEWELLERY

Názov značky FJF JEWELLERY nesie meno jej zakladateľa, Floriána-Juliána Fichtingera, ktorý ju vytvoril s cieľom zhmotniť svoje predstavy o výnimočnom šperku. 

FJF JEWELLERY

Nová kolekcia TI SENTO na jar a leto 2019

Nová kolekcia holandskej značky TI SENTO tématicky nadväzuje na tú predošlú a pokračuje tak v rozprávaní príbehu o cestovaní a návratoch. Objavte kolekciu s názvom Skryté poklady, privoňajte si k omamnej vôni leta a pripomeňte si všetky úžasné zážitky z toho minulého. 

Ti Sento

Pravidlá reklamnej akcie „VYHRAJTE LÍSTKY NA KONCERT NICKI MINAJ“

Nakúpte nad 150 eur v predajniach MOLOKO, CUBE alebo na www.moloko.sk a budete zaradení do súťaže o lístky na koncert svetovej hviezdy Nicki Minaj!

Aktuality

Nová kolekcia FURLA jar/leto 2019

Pripravte sa úplne nový dizajn a farby kabeliek FURLA jar/leto 2019. 

 

Furla

5 najhorúcejších trendov jari

Ak hľadáte spôsob ako oživiť Váš jarný šatník, toto sú tie najlepšie jarné inšpirácie, ktoré musíte poznať!  Prinášame módne trendy z prehliadkových mól, aby ste ich mohli pridať už teraz do svojho nákupného zoznamu.

Aktuality

Základné informácie o značke MELISSA

Brazílska značka MELISSA zahájila revolúciu v módnom priemysle a začala vytvárať vysokokvalitnú módnu plastovú obuv. 

Melissa

Valentínska kolekcia SWAROVSKI

Valentínska kolekcia SWAROVSKI oslavuje a zdieľa každý aspekt lásky. Od oslnivých ženských šperkov až po nádherné statement kúsky je táto moderná a zmysluplná kolekcia dokonale pripravená na obdarovanie seba a tých, ktorých milujeme.

Swarovski

Štýlové darčeky

Oslňte Vaše okolie svojím vycibreným vkusom. Od trendových kabeliek a žiarivých šperkov až po najžiadanejšie topánky sezóny - www.moloko.sk pozná zoznam i tých najtajnejších vianočných prianí.

Aktuality

Základné informácie o značke INUIKII

Vyrobené s vášňou a nosené s láskou - tak znie heslo novej značky topánok INUIKII, ktorá si Vás získa svojím štýlom a pohodlím. Inšpirovaná grónskou zimou a švajčiarskym srdcom vznikla značka INUIKII.

INUIKII
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.