Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Perličky

Pravidlá reklamnej akcie „VYHRAJTE LÍSTKY NA KONCERT EROSA RAMAZZOTTIHO“

Nakúpte nad 150 eur v predajniach MOLOKO, CUBE alebo na www.moloko.sk a budete zaradení do súťaže o 2 lístky na koncert svetovej hviezdy Erosa Ramazzottiho!

Aktuality

Štýlová jeseň s Michael Kors

Objavte svoju divokú stránku a nebojte sa ju ukázať svetu s jesennou kolekciou Michael Kors. Modelka Bella Hadid nám v jesennej kampani prevedstavuje najtrendovejšie kúsky jesene. 

Michael Kors

Moderná múza Ti Sento

Nová kolekcia značky Ti Sento s názvom Moderná múza prináša šperky inšpirované krásnou ženou, ktorá si vychutnáva život a pôvab jesene. Nechajte sa vtiahnuť do elegantného sveta strieborných šperkov Ti Sento, ktoré z vás urobia pravú „femme fatale“.

Ti Sento

Neodolateľná elegancia kolekcie Furla jeseň 2019

Nová kolekcia Furla jeseň a zima 2019 prináša neodolateľnú eleganciu v sýtych farbách inšpirovaných matkou prírodou, najmä tmavo-červené tóny pripomínajúce stredomorskú pôdu. Každý nový materiál je žiarivý, navrhnutý tak, aby odrážal svetlá mesta. Objavte s nami príbeh jesennej kolekcie a jej klasické elegantné modely kabeliek, mešteky aj crossbody kabelky.

Furla

Základné informácie o značke Amen

Kolekcia šperkov Amen vznikla v roku 2012 a je vášňou talianskeho návrhára a obchodníka s šperkami Giovanniho Licastra. Bola to jeho vízia inšpirovať sa pri tvorbe šperov vierou. Zbierka Amen je založená na presvedčeniach, ktoré nás sprevádzajú duchovným životom. Viera ovplyvňuje dušu každého človeka. Ži svoju vieru s Amenom.

Amen

Základné informácie o značke Doodle

Značka hodiniek Doodle je inšpirovaná moderným tetovaním a predstavuje všestranný doplnok na každý deň. Doodle má množstvo vysokokvalitných a originálnych dizajnov inšpirovaných symbolmi a americkým tetovaním. Hodinky Doodle sú zábavné, inšpirujúce a vždy vyzerajú skvelo. 

Doodle

Základné informácie o značke Esprit

Značka Esprit prináša inovatívny dizajn určený predovšetkým mladým ľuďom, ktorí sledujú aktuálne módne trendy.Symbolizuje zábavu,mladistvosť a sviežosť. Vyberte si zo širokej ponuky hodiniek Esprit od elegantných až po extravagantné. „Chceme, aby ste sa cítili dobre, aby ste vyzerali dobre“Tak znie heslo značky.

 

Esprit

6 štýlových náušníc v roku 2019

Nepodceňujte silu výrazných šperkov, tentokrát sú v hlavnej úlohe náušnice. A my vám predstavíme 6 štýlových náušníc pre nasledujúcu sezónu, ktoré by ste mali pridať do vašej šperkovnice. Toto sú najštýlovejšie kúsky, ktoré sa nosia v roku 2019.

Aktuality

Základné informácie o značke Marcello Pane

Predstavujeme vám originálnu taliansku značku šperkov MARCELLO PANE, ktorá spája moderný dizajn a eleganciu v jednom. Spoločnosť pri tvorbe svojich šperkov využíva striebro, pozlátenie, sladkovodné perly a ďalšie luxusné materiály. Kolekcia obsahuje výrazné statement kúsky, ako aj jemné šperky s perleťou, vďaka čomu sa v kolekciách nájde každá žena.

 

Marcello Pane
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.