Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Perličky

Základné informácie o značke MAYOL

Predstavujeme vám novú značku šperkov, ktorá si získala naše srdcia! Celosvetovo obľúbená značka ručne vyrábaných šperkov z antického a slnkom zaliateho Grécka vám prináša tie najkrajšie šperky nielen na leto. Šperky MAYOL boli založené Mariannou Derizioti a jej mamou v roku 2018, inšpirované oceánom a pomenované ako pocta známemu potápačovi a držiteľovi mnohých svetových rekordov vo voľnom potápaní -  Jacqquesovi Mayolovi.

Mayol

Štýlové ruksaky, ktoré by vám v šatníku nemali chýbať

Ruksaky prešli v móde veľkú diaľku od svojich skromných začiatkov ako tašky na knihy až po jeden z najvyhľadávanejších módnych doplnkov. Praktické a štýlové ruksaky sú najpredávanejším a najobľúbenejším doplnkom v súčasnosti. Ruksak je ideálny pre trendsetterky, ktoré chcú byť odlišné a zároveň sú neustále v pohybe.

Aktuality

Základné informácie o značke NINE WEST

NINE WEST je celosvetovo známa značka, ktorej cieľom je plniť túžby žien po elegantnej, sexi a cenovo dostupnej móde. Objavte v našej ponuke štýlové hodinky od Nine West.

Nine West

Aké topánky sú v móde na jar a leto 2019

Túžite po nových topánkach vo Vašom šatníku? Od pohodlných espadriliek, ženských sandáliek až po trendy podpätky. Predstavujeme Vám horúci výber topánok, ktoré sú v móde na jar a leto 2019.

Aktuality

6 slnečných okuliarov, s ktorými toto leto zažiarite

Naskočte na vlnu slnečných lúčov práve teraz, pretože prinášame tie najkrajšie štýly okuliarov pod slnkom! Či už snívate rovnako ako my o úteku za teplom do horúcich krajín alebo patríte medzi tie šťastné, ktoré už plánujú dovolenku. Tieto okuliare sú stvorené pre prvé slnečné lúče aj pre horúce exotické destinácie.

 

Aktuality

Ako nosiť prstene v roku 2019

Výhoda súčasných trendov je v tom, že prenechávajú obrovský priestor našej vlastnej fantázii a kreativite. Je na čase, aby sme si so svojimi prsteňmi užili trochu zábavy a našli tisíc nových spôsobov, akými sa dajú nosiť.

Aktuality

Jarná kolekcia SWAROVSKI 2019

Nová sezóna je tu a prináša so sebou slnečné dni a zmysluplné chvíle. Jarná kolekcia SWAROVSKI s názvom Lucky Goddess je symbolom pozitivity a individuality, inšpirovaná starovekými stredomorskými kultúrami.

Swarovski

Základné informácie o značke Versace

Objavte ikonickú taliansku značku Versace je synonymom štýlu, výrazných farieb a vzorov. Medzi jej klientov patria hollywoodske hviezdy, známe osobnosti či členovia kráľovských rodín. V súčasnosti navrhuje, vyrába, distribuuje a predáva módny a lifestylový tovar.

Versace

Zažiarte na Deň žien s 15% zľavou

Zažiarte na Deň žien s 15% zľavou na značku SWAROVSKI od 7.3.-9.3.2019. Navyše k tomu získate poukaz na 15% zľavu na Váš ďalší nákup, ktorý si môžete uplatniť v predajniach SWAROVSKI od 11.3.-31.3.2019.

Aktuality
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.