Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Perličky

Štýlové darčeky

Oslňte Vaše okolie svojím vycibreným vkusom. Od trendových kabeliek a žiarivých šperkov až po najžiadanejšie topánky sezóny - www.moloko.sk pozná zoznam i tých najtajnejších vianočných prianí.

Aktuality

Základné informácie o značke INUIKII

Vyrobené s vášňou a nosené s láskou - tak znie heslo novej značky topánok INUIKII, ktorá si Vás získa svojím štýlom a pohodlím. Inšpirovaná grónskou zimou a švajčiarskym srdcom vznikla značka INUIKII.

INUIKII

Zimná rozprávka SWAROVSKI

Na počesť oslavy očarujúceho sveta prírody – SWAROVSKI prináša zimnú kolekciu inšpirovanú mystickým rozprávkovým lesom.

Swarovski

Trendy kabelky na jeseň a zimu 2018

Od ladviniek, módnych opaskových kabeliek až po kufríkové kabelky -  prinášame Vám tie najväčšie trendy na jeseň/zimu 2018, ktoré by v šatníku rozhodne nemali chýbať. Vy už musíte spraviť jediné, rozhodnúť sa, ktorý trend si zvoliť ako prvý!

Aktuality

Základné informácie o značke ROSEFIELD

Inšpirované nezameniteľnou atmosférou dvoch miest, Amsterdamu a New Yorku, hodinky značky ROSEFIELD sú navrhnuté pre energických a pozitívnych ľudí so slobodným duchom. Hodinky ROSEFIELD sú nadčasové a stretáva sa v nich klasika s modernou, Amsterdam s New Yorkom a funkčnosť so štýlom.

Rosefield

Trendy v šperkoch na jeseň a zimu 2018

Prehliadky svetových módnych domov na sezónu jeseň/zima 2018 jednoznačne potvrdzujú, že pri šperkoch teraz platí “go big or go home”. Opäť sa na scénu vracajú veľké šperky, ale nie len čo sa týka rozmerov, ale tiež dojmu, ktorý majú zanechať. To sa dá docieliť rôznymi spôsobmi, napríklad napodobňovaním prírody, umeleckých diel alebo návratom do minulosti. No objavujú sa i nové trendy, ktoré nájdete v MOLOKO.

Aktuality

Základné informácie o značke Skvost

Privítajte v portfóliu MOLOKO novú slovenskú značku, ktorá túži ukázať módnemu svetu ako a znovu nosiť brošňu s gráciou à la Grace!

Skvost

Michael Kors: vieme, prečo mu ani prvá dáma neodolá

Značku Michael Kors jednoducho milujeme. Vždy presne vie, na ktorú strunu má brnknúť tak, aby sa nám pri pohľade na jeho kúsky rozžiarili oči. Veľké peňaženky či kabelky – kúsky z Michaelovej dielne majú vždy svoje čestné miesto v luxusných šatníkoch. Ako to robí? 

Aktuality

Do práce aj na párty: s týmito obalmi na mobil Swarovski zažiarite

Kto by nepoznal brúsené krištále Swarovski, ktoré sa trbliecu vo farbách polárnej žiary? Už viac ako sto rokov sú symbolom elegancie a krásy. Dnes si ich môžete dopriať aj v spojení s modernými technológiami – priamo na obale vášho smartfónu. 

Aktuality
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2018 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.