Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Perličky

4 tipy na veľké kabelky, do ktorých zabalíte celý svoj pracovný deň

Vraví sa, že doba je rýchla. Svoje o tom vedia aktívne pracujúce ženy. Nielenže stíhajú aj šesť vecí naraz, ale očakáva sa od nich, že budú vždy krásne, upravené a ženské. Práve pre takéto dámy módni návrhári vymysleli veľké kabelky.

Aktuality

Aké slnečné okuliare sa hodia k vášmu typu tváre?

Prichádza jar a slniečko, našťastie, svieti stále viac a dlhšie. S množstvom teplých lúčov pribúda aj naša potreba chrániť si zrak. Nájsť tie správne okuliare pre vás už nemusí byť tvrdý oriešok.

 

Rady a tipy

Prichádza jar 2018. Aké módne trendy má schované v kabelke?

Dni sú stále dlhšie, zima pomaly, ale iste stráca moc nad svetom. Ranný spev vtákov a slnečné lúče v nás prebúdzajú jarnú náladu. Módne domy na svojich prehliadkach už ukázali najnovšie trendy pre toto obdobie. Aby ste sa vo svete fashion noviniek zorientovali ľahšie, pripravili sme si pre vás výber toho najzaujímavejšieho.

Aktuality

Trendy v šperkoch na jar a leto 2018

Inšpirujte sa tvorbou svetových módnych dizajnérov, ktorí najlepšie vedia, aké doplnky by sme mali nosiť toto leto. My v MOLOKO už máme svojich favoritov...

Aktuality

Náušnice pre bábätká sú rozkošné. Sú však aj zdravé a bezpečné?

Máte doma malú slečnu a zvažujete, či jej dať prepichnúť ušká? Prípadne ešte len prírastok očakávate? Náušnice sú často prvým šperkom dieťatka, preto sa mamičky už dopredu tešia na ich výber. Na čo si však treba dávať pozor, aby ste náhodou neohrozili zdravie malého človiečika?

Aktuality

Rozkvitnite s jarnou kolekciou SWAROVSKI

Pripravte sa na jar plnú žiarivých kvetov, romantických motýľov a dúhových farieb, ktoré prinášajú vznešený lesk a ligot do novej kolekcie šperkov SWAROVSKI.

Swarovski

Nová kolekcia FURLA jar/leto 2018

Nová kolekcia FURLA jar/leto 2018 pripomína prechádzku ovocnou záhradou, žiarivými kvetmi a tropickými farbami. Vstupujeme do sezóny, ktorú ovládla hravá potlač, fantázia a ženskosť.

Furla

Módne tipy našich babiek, ktorými sa môžeme riadiť aj dnes

„Bolo to v lete v šesťdesiatom treťom, prezident Kennedy ešte žil a Beatles len začínali.” Kto nevidel film Hriešny tanec, akoby ani nebol. Rovnako dnes už kultový muzikál Rebelové, ktorý sa odohráva v Československu v roku 1968. Nad outfitmi v týchto filmoch sa i dnes rozbúcha srdce nejednej módnej znalkyni. Napadlo vám niekedy, že naše babičky v tej dobe boli mladé, krásne a veľmi in?

Rady a tipy

Základné informácie o značke Linda’s Dream

Originálne, trblietavé a výrazné šperky značky Linda’s dream má na svedomí Slovenka Linda Hudecová, ktorá si ich výrobou v krásnom Taliansku plní svoj detský sen. 

Linda`s Dream
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2018 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.