Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Perličky

Sú tie najdrahšie aj najkrajšie? 10 šperkov, ktoré stáli najviac v histórii

Obrovské, žiarivé drahokamy, opradené legendami a nosené princeznami. Pokochajte sa zoznamom 10 najdrahších šperkov na planéte. Ktorý by ste si vybrali?

Aktuality

Thomas Sabo Charm Club jar/leto 2018

Nová kolekcia príveskov od značky THOMAS SABO reprezentuje všetky generácie zberateľov, tvorcov a milovníkov týchto šperkov. Prinášajú možnosť vyskladať si vlastný príbeh – nájdite prívesky, symboly a talizmany, ktoré sú vyjadrením Vášho života a Vašej jedinečnosti. Objavte novú generáciu príveskov Charm Club!

Thomas Sabo

10 valentínskych darčekov pre muža, ktorými nepohrdne ani váš princ

Máte čerstvý vzťah a chcete svoju polovičku na Valentína obdarovať drobnosťou alebo už po rokoch strávených spolu strácate fantáziu? Tieto valentínske darčeky pre muža sú skvelými tipmi, ako ho potešiť.

Rady a tipy

Kolekcia DYRBERG/KERN na jar a leto 2018

Kulisu k novej kolekcii značky DYRBERG/KERN tvorí oáza pokoja v srdci Marakéša – záhrada Majorelle, vytvorená v dvadsiatych rokoch minulého storočia. Ide o miesto známe svojimi dramatickými farebnými odtieňmi, organickými tvarmi a dokonale vyváženou kompozíciou, ktoré dodnes inšpiruje umelcov z celého sveta

Dyrberg / Kern

Valentínska kolekcia PANDORA 2018

Inšpiráciou pre tohtoročnú valentínsku kolekciu PANDORA sa stali dve úžasné ženy a múzy, Wallis Simpson a Jane Birkin. Láska zohrávala v ich životoch kľúčovú úlohu a ich jedinečný osobný štýl a šarm zanechali vo svete módy trvalú stopu.

Pandora

Ako sa obliecť na ples v roku 2018? Pozrite si 7 nádherných outfitov

Udržať krok so stále sa meniacimi trendmi nie je jednoduché. Ako sa obliecť na ples v roku 2018? Čo je absolútne in? Aké doplnky zvoliť? Nechajte sa inšpirovať a zažiarte.

Rady a tipy

10 najštýlovejších darčekov pod vianočný stromček

Do Vianoc zostáva už len niekoľko dní. Ak ste teda typ, ktorý si nakupovanie darčekov necháva na poslednú chvíľu, nastal čas rozmýšľať. Nebojte sa, s výberom štýlového vianočného prekvapenia vám radi pomôžeme.

Rady a tipy

Najlepší darček na výročie? Vaša pozornosť a ľúbezný šperk

Hodiny strávené na internete, hľadanie inšpirácie v časopisoch alebo malý súkromný prieskum v okruhu priateľov. Aj to sú spôsoby, akými vyberáme vhodný darček na výročie pre partnerku. Chceme, aby darček potešil a zároveň odzrkadľoval naše city k obdarovanej osobe. Pre akú formu daru sa teda správne rozhodnúť?

Rady a tipy

Darček pre muža: Predvianočný návod pre zúfalé ženy

Premýšľate nad vianočným darčekom pre svojho partnera? Zo skúseností vieme, že ide o mimoriadne náročnú úlohu. Prezradíme vám, ako kúpiť nadčasový a hodnotný darček v podobe šperku alebo iného štýlového doplnku.

Rady a tipy
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2018 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.