Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Základné informácie o značke Tory Burch

Značka Tory Burch prináša štýlové a nadčasové kabelky inšpirované hudbou, umením, cestovaním, ale aj štýlom svojej výkonnej a kreatívnej riaditeľky. Jej kolekcie sú známe pestrými farbami, vzormi a eklektickými detailami. Kabelky, topánky a šperky z dielne návrhárky sú okamžite rozoznateľné vďaka ikonickému medailónu s logom TT. Objavte najnovšiu jesennú kolekciu kabeliek, módnych doplnkov a šperkov.

Tory Burch je americká značká, ktorá stelesňuje osobný štýl a citlivosť svojej výkonnej a hlavnej kreatívnej riaditeľky Tory Burch. Jej kolekcie sú známe prestrými farbami, vzormi a eklektickými detailmi. Spoločnosť bola založená vo februári 2004 zahŕňa oblečenie topánky,kabelky, doplnky a šperky. Inšpiráciou prí tvorbe kolekcií sú umenie, hudba a cestovanie. Tory Burch, ktorá sa inšpirovala znalosťami vintage módy spája nadčasový dizajn s eklektickým moderným citom. Neprehliadnite štýlové modely kabeliek s výraznými bohémskymi detailami od vysoko elegantných kabelik do práce až po jemné ženské kabelky na večer. Jej módu milujúženy po celom svete medzi nimi aj svetové hviezdy ako Jessica Alba, Hailee Steinfeld, Reese Witherspoon a ďalšie.

O návrhárke Tory Burch

Vyrástla vo Valley Forge v Pensylvánii, ukončila vysokoškolské štúdium na Univerzite vPensilvánii, potom sa presťahovala do New Yorku, aby sa venovala kariére v módnompriemysle. Pracovala v oblasti PR a marketingu pre niektoré z najvplyvnejších americkýchdizajnérov vrátane Ralpha Laurena, Vera Wang a Narciso Rodriguez v Loewe. Značku Tory Burch uviedla na trh v roku 2004 v malom butiku v štvrti Nolita na Manhattane. Od tej doby sa značka rozrástla na globálne podnikanie s viac ako 150 voľne stojacimi obchodmi, toryburch.com a zastúpením vo viac ako 3 000 obchodných domoch a špecializovanýchobchodoch. Tory Burch bola ocenená mnohými oceneniami vrátane CFDA, kde získala cenu Dizajnérka doplnkov roka, ocenenie Glamour's Women of the Year a ocenenie ForbsNajmocnejších žien na svete a ďalšieOddaná filantropii založila v roku 2009 Nadáciu Tory Burch na podporu ekonomického posilnenia, postavenia podnikateliek a ich rodín v USA.Prostredníctvom pôžičiek, mentorstva a podnikateľského vzdelávania nadácia investuje doúspechu a udržateľnosti malých podnikov vo vlastníctve žien.V súčasnosti žije Tory v New Yorku so svojimi troma synmi.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.