Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Najväčšie skvosty z valentínskej kolekcie Pandory

Pandora je značka hravá, elegantná a nevšedná. Prispôsobuje sa každej žene podľa jej vkusu. Valentínska kolekcia, ktorú vytvorila v tomto roku, toho nie je výnimkou. Vybrali sme pre vás tie najkrajšie šperky, ktoré vás očaria motívmi aj farebnosťou.

Šperk podľa mesiaca

Viete o tom, že každému mesiacu v roku je už oddávna priradený kameň, ako aj farba? Napríklad pre január je to červený granát, pričom pre február je najpozitívnejšou farbou zase fialová a kameň ametyst, ktorý symbolizuje prosperitu a vznešenosť.

Pandora vsadila na symboliku farieb a 12 mesiacov v roku. Pre každú ženu je teda možné vybrať náušnice a prívesok podľa mesiaca, v ktorom sa narodila. No nič nepokazíte ani tým, keď jej jednoducho dáte februárový šperk na počesť Valentína.

O charakteristike farieb si môžete prečítať v článku: Prírodné kamene a ich farby: Ako nás ovplyvňujú

Tajuplné korálky

Tohtoročné valentínske korálky sú, ako ináč, plné lásky a srdiečok. Nie sú to však obyčajné kusy materiálu, každý v sebe nesie milý odkaz, ktorý má vylúštiť vaša milovaná.

O tom, čo je podstatou novej kolekcie 2017, sme písali v nedávnom článku na blogu. 

Zirkónmi posiaty

Tento šperk je skutočným skvostom, keďže ho zdobia desiatky drobných zirkónových kamienkov. Okrem zirkónu je vyrobený aj zo striebra. 

Rýchly e-shop a spoľahlivé predajne

Okrem týchto krásnych šperkov si prezrite aj ďalšie z radu valentínskej kolekcie Pandory. Možno vám niektorý padne do oka viac, ako tie, čo sme vybrali. Kolekcia oplýva množstvom pestrých i neutrálnych farieb, ale vyberiete si aj z rôznych tvarov a motívov.

V e-shope Moloko vám tovar doručíme do 2 pracovných dní, ale ak by ste chceli prísť osobne, máme pre vás aj 4 kamenné predajne na Slovensku. Naše asistentky vám poradia, ak si nebudete vedieť vybrať. :)

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.