Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Aké šperky si vziať na ples v roku 2016

Chcete byť Popoluškou alebo kráľovnou večera? Dôležitejšie ako nasledovať najnovšie trendy je zladiť sa príjemne, ale nie gýčovo. Inšpirujte sa naším výberom šperkov.

Obliecť sa na ples je predsa iné a náročnejšie ako na všedné príležitosti. Nie každý deň strávite pred zrkadlom celé hodiny alebo ich presedíte u kaderníčky a vizážistky. Nie každý deň vytiahnete večernú róbu a honosný set šperkov. Plesy, ktoré majú ohraničenú sezónu, si pýtajú niečo výnimočné.

V prvom rade zistite, čo si zamýšľa obliecť váš partner. Nemôžete zabudnúť na jeho oblek, farbu kravaty a košele. Podpätky na topánkach prispôsobte jeho výške, ak nepatrí k mužom basketbalistom a nechcete, aby sa cítil trápne. Tohtoročné trendy vám v tom nahrávajú, lebo sú IN práve nízke topánky bez podpätku.

Šaty a šperky = nerozlučná dvojica

Jedny bez druhých nemôžu existovať. Keď si kupujete šaty, myslite na to, či k nim máte vhodný šperk. Ideálne je naraz si kúpiť róbu aj doplnky. Pri náušniciach nesmiete zabúdať na to, aké sa hodia k vášmu typu tváre. Či už podlhovasté, ktoré predĺžia guľatý tvar, alebo oválne, ktoré zjemnia vaše ostré hrany.

Tiež je dôležité nesnažiť sa skombinovať nekombinovateľné. Šperky na vašom tele tvoria set, nie sú izolované. Keď si kupujete šaty, noste so sebou aj doplnky, ktoré si priamo v obchode odskúšate.

Maximalistické šperky

Keďže v radoch módnych návrhárov sa ujali otvorené dekolty, máte priestor zaujať masívnym šperkom. Drobný kamienok by určite nevynikol. Účes zvoľte jednoduchý, najlepšie vyčesaný dohora. Všetky oči spočinú na vašom dekolte a váš šperk zažije osvietené renesančné dni. 

sestradovy hnedy nahrdelnik

vyrazny swarovski nahrdelnik

masivny nahrdelnik dyrberg kern s krystalmi

Ku krajkám a čipkám jednoduchosť

Naopak, ak zvolíte šaty s čipkou alebo krajkované, uberte z výraznosti náhrdelníka a náušníc. Vyberte si niečo jemné, aby ste zvýraznili vaše prekrásne šaty. Pri fintení sa na ples je skutočne menej viac. 

jednoduchy nahrdelnik s kamenom

zlaty nahrdelnik michael kors so zirkonmi

A viete, ktorým módnym plesovým prešľapom by ste sa mali určite vyhnúť?

  • príliš krátke šaty,

  • príliš lesklé silonky,

  • vykúkajúce silonky z otvorenej špičky večerných topánok,

  • neupravené vlasy,

  • veľa farieb alebo prehnané doplnky.

Užite si plesovú sezónu v plnom šate a nezabudnite pred tým navštíviť náš e-shop so šperkami. Na vybrané šperky máme zľavy až do 50 %. Radi vám s výberom šperkov na ples poradíme.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.