Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Najkrajším darčekom pre priateľku je radosť. Aj vo forme šperku

Milí páni, aj vy si v pravidelných intervaloch lámete hlavu nad tým, čo kúpiť svojej priateľke alebo manželke ako darček?  Prezradíme vám tajomstvo. Existuje univerzálny darček, ktorý zaručene poteší takmer každú ženu. Je ním šperk. 

Prečo kúpiť práve šperk

Príležitosť na kúpu darčeku pre partnerku je takmer vždy – narodeniny, meniny, výročie svadby, Valentín či Vianoce.Chcete ju potešiť, prekvapiť a súčasne jej dať najavo, že vám na nej záleží? To všetko dokáže práve šperk. Klenoty pre dámy sú už celé stáročia symbolom lásky. Vieme, nie je to lacný darček, ale práve ním môžete dať svojej láske najavo, že je pre vás skutočne výnimočná. 

Aký by mal byť ideálny šperk

Či už sa rozhodnete pre náušnice, náramok, alebo iný typ šperku, mali by ste dodržať niekoľko pravidiel. Zhrnuli by sme ich nasledovne – vkusnosť, kvalita a pekný obal.

Začnime od vkusu vašej milovanej. Šperk by sa jej mal páčiť. To je úplná samozrejmosť. Ak ste si doteraz veľmi nevšímali, aké šperky a doplnky nosí, teraz je ten správny čas si na ne posvietiť. Nazrite do jej šperkovnice, veľa vám prezradí. Má rada extravagantné a moderné kúsky, alebo jemnejšiu klasiku? Nosí visiace, alebo drobné náušnice? Má vôbec nejaké náramky? 

Druhým najdôležitejším atribútom je kvalita šperku. Odporúčame vám kupovať šperky od renomovaných značiek, ktoré garantujú najvyššiu akosť. Dostávate aj dlhoročnú záruku či bezplatný doživotný servis. Navyše kvalitný šperk je vyrobený z kovov, ktoré nespôsobujú alergie. Zlato, chirurgická oceľ alebo platina sú absolútne bezproblémové aj pre alergičky. 

Pomyselnou čerešničkou na torte pri takomto dare je obal. Aby vaša snaha nevyšla nazmar, nepodceňte ho. Zvoľte krabičku v jemných farbách, alebo siahnite po klasickej čiernej, červenej alebo zlatej. Celofánové mašle radšej vynechajte. 

Myslite aj na budúcnosť

Aby ste pri ďalšej príležitosti nestáli pred rovnakým problémom ako teraz, máme pre vás posledný tajný tromf. Spoločnosť Pandora vytvorila unikátny koncept, vďaka ktorému budete mať vždy nápad na darček.

Základ tvorí náramok, na ktorý sa postupne kupujú rôzne koráliky. Náramok je potom ako príbeh, ktorý rozpráva o výnimočných chvíľach, ktoré ste spolu prežili. Koráliky symbolizujú rôzne udalosti alebo hodnoty, ako napríklad korálik „pocta rodine“, „nekonečná láska“ alebo „ďakujem“. Za takýto dar dostanete ten najočarujúcejší úsmev.

Na záver by sme vám už chceli len popriať veľa šťastia pri výbere toho správneho šperku. Ženy sa často snažia presvedčiť svoje okolie ó tom, že si nepotrpia na darčeky. Nedajte sa zmiasť – opak je pravdou. 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.