Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Vieme, aké šperky budú trendy na jar a v lete 2016

Opäť prišlo obdobie, keď si môžete nasadiť bláznivé kúsky šperkov a v pokoji ich nosiť až do skončenia leta. Sezóna, ktorá sa na nás chystá, uvíta reťazové náhrdelníky aj masívne náušnice.

Jeden výrazný

Ak takých v šperkovnici veľa nemáte, nemusí to byť vôbec chybou. Nastávajúca sezóna hrá do karát nielen výraznému looku, ale aj pravidlu: menej je viac. Pretože okrem šperkov sa z módnych domov derú na pulty predajní aj nové módne kúsky, ktoré sa tentokrát budú vyznačovať minimalistickým štýlom. Ak si teda nasadíte obrovské okrúhle náušnice, ostatné šperky nechajte doma, inak by ste razom mohli pokaziť dojem z vášho outfitu. 

nahrdelnik so zamkom

Farebné déjàvu

Podobne ako pri tvaroch alebo štýloch, aj pri farbách sa nájdu navždy večné stálice. A to preto, že ich kombinácia dokáže prerásť akýkoľvek štýl a akúkoľvek dobu. Takýmto farebným déjàvu je bielo-čierna kombinácia, ktorá bude pri šperkoch IN aj v túto módnu sezónu. 

Pravidelnosť sa nenosí

Ďalším horúcim trendom šperkov sú asymetrické tvary. To znamená, že aj keď je vo vnútri šperku pravidelne opracovaný kamienok, tak celý módny kúsok bude v atypickom tvare.

V nepravidelnosti tvarov sa tentokrát módni návrhári zjednotili. Tento prvok sa bude objavovať nielen na šperkoch, ale aj na strihoch šiat. Čiže myslite na to, aby ste sa obliekli jednoducho, ale k minimalizmu s prehľadom doplňte niečo netradičné alebo až extravagantné.

visiace nausnice pandora

Detaily, na tých najviac záleží

Vždy platilo, že pokiaľ sa žena dokáže zladiť s doplnkami, tak vie, čo je móda. Šperky sú tiež doplnkami, na ktorých veľmi záleží. Ale okrem nich zaváži aj farba vašej kabelky alebo to, z akého materiálu je vyrobená. Keďže na kabelkách čoskoro uvidíme kovové prvky, ak si takúto kúpite, nezabudnite pri výbere šperku prihliadnuť aj na to. 

cerveny naramok quido

Buďte trendy so šperkami z nášho e-shopu

Moloko je sieť predajní po celom Slovensku, ktorá predáva originálne šperky od svetoznámych výrobcov šperkov. Každá z nich má svoj vlastný štýl a v každej si viete nájsť šperk, ktorý obohatí vašu šperkovnicu.

Keďže chceme zákazníkom prinášať len tie najlepšie produkty, náš sortiment sme nedávno doplnili o exkluzívne novinky na slovenskom trhu – značky Endless, Qudo, Marc Jacobs a Eclat. Okrem nich máme v ponuke hravé korálky a sety Pandory, ako aj ďalšie uznávané značky. 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.