Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Štýlová jeseň s Michael Kors

Objavte svoju divokú stránku a nebojte sa ju ukázať svetu s jesennou kolekciou Michael Kors. Modelka Bella Hadid nám v jesennej kampani prevedstavuje najtrendovejšie kúsky jesene. Pripravte sa na návrat ikonických kabeliek, ale aj na úplne nové modely a štýlové topánky. Novú kolekciu nájdete už dnes v predajniach CUBE a na www.moloko.sk

„Jesenná kampaň stelesňuje očarujúci život na cestách. Dnes sme neustále v pohybe a ja som chcel, aby doplnky odrážali rýchle tempo nášho životného štýlu. Sú štýlové a energické zároveň. Inšpirované každodenným cestovaním.“ hovorí návrhár Michael Kors.

Mestská džungla

Trend, ktorý prebudí vaše zvieracie inštinkty. Nasledujte volanie divočiny a zvoľte odvážnu potlač na vašich módnych doplnkoch.

Návrat ikonických kabeliek

Ikonická kabelka prichádza vo vynovenom šate v podobe modelu Michael Kors Nouveau Hamilton Lg Satchel. Kabelka vyrobená v mäkkej koži s priestranným vnútrom a so zapínaním na zips obsahuje prídavné kožené ramienko kombinované s retiazkou v zlatých tónoch.

Multifunkčné kabelky MICHAEL KORS BEDFORD  vyrobené v mäkkej zrnitej koži s priestranným vnútrom, v ktorom nájdete viacero menších priečinkov pre skvelú organizáciu všetkých potrebných vecí. Kabelka obsahuje aj prídavné ramienko, vďaka čomu ju možno nosiť aj na ramene či krížom cez telo.

Svetoznámy módny návrhár Michael Kors vnáša jedinečný pocit luxusu do každodenných módnych doplnkov. V našej ponuke nájdete jeho trendové kabelky, topánky, hodinky a ďalšie módne doplnky, ktoré sú štýlové a praktické zároveň.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.