Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

5 najhorúcejších trendov jari

Ak hľadáte spôsob ako oživiť Váš jarný šatník, toto sú tie najlepšie jarné inšpirácie, ktoré musíte poznať!  Prinášame módne trendy z prehliadkových mól, aby ste ich mohli pridať už teraz do svojho nákupného zoznamu.


Cyklistické šortky

V roku 2019 sa bude športový oddych odohrávať na tej najvyššej úrovni: surfovanie, skateboard a jazda na bicykli doslova ovládli prehliadkové móla. Nečakaný trend cyklistických šortiek, ktorý sa už nosí niekoľko sezón sa dostáva na vrchol. Buď ho milujete alebo nenávidíte, tento trend nazývame aj " kardashianský efekt ". Cyklistické šortky krásne vyniknú v kombinácii so sakom, štýlovou ľadvinkou či ruksakom.

Mestská džungla

Trend, ktorý prebudí Vaše zvieracie inštinkty. Nasledujte volanie divočiny a zvoľte odvážnu potlač v jasných farbách na Vašich šatách, overaloch alebo doplnkoch a na záver nasaďte mačací pohľad s okuliarmi od VIVIENNE WESTWOOD.

Overal

Tento jednodielny praktický odev pozdvihne Váš šatník na novú úroveň. Pohodlný, praktický a štýlový overal môžete zvoliť na prechádzky pri pláži a so  správnymi doplnkami z neho vykúzlite naozaj elegantnú večernú róbu.Extra doplnky

Go big or go home. Ak Vaše doplnky na jar nie sú dosť veľké, potom v móde túto sezónu neuspejete. Hoci malé kabelky budú všade prítomné, najvychytenejšie kúsky tejto sezóny prichádzajú v XXL rozmere!

Žiarivý neón

Odráža návrat 80. rokov, ako aj rastúci záujem o cyberpunk, všetky druhy jasných farieb zažiarili na módnych prehliadkách v New Yorku, Paríži, Miláne a Londýne. Niektorí dizajnéri zvolili satén a čipku, iní vytvárali modely bavlnené.  Zvoliť môžete  minimalistické neonové doplnky či žiariť  v neóne od gumičiek až po sandálky.

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.