Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Základné informácie o značke ENDLESS JEWELRY

S radosťou Vám prinášame novinku na slovenskom trhu v podobe dizajnových šperkov ENDLESS JEWELRY. Ide o jednu z najrýchlejšie rastúcich šperkárskych značiek za čo vďačí svojmu zakladateľovi a CEO Jesperovi Nielsenovi, bývalému distribútorovi značky PANDORA. V súčastnosti sa Endless nachádza už vo viac než 3.500 predajniach po celom svete a neustále sa otvárajú ďalšie. Veľmi nás teší že k tomuto prírastku prispeje aj MOLOKO v predajni Eurovea a na e-shope.

Ambasádorkou a spoludizajnérkou značky je Jennifer Lopez, ktorá má svoju exkluzívnu kolekciu vytvorenú práve pre Endless. Do svojích kolekcií vkladá svoj vlastný svieži štýl vďaka čomu značka získavať stále viac fanúšikov.

Endless stavia na kožených náramkoch v rôznych farebných variáciách. Na výber máte z obyčajných, dvojitých, či trojitých náramkov rôznych veľkostí s magnetickým zapínanim. Na náramky si môžete dať rozne kombinácie príveskov a korálok podľa vášho výberu. Tie sú vyrobené zo striebra alebo pozláteného striebra a to aj vo variante ružového zlata. Zdobené sú zirkónmi, farebným emailom, prírodnými kameňmi či perličkami. Uchvátia vás svojím prevedením a jednoduchým kombinovaním. 

 

 Ako si poskladať svoj vlastny ENDLESS náramok si môžete pozrieť v nasledujúcom videu:

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.