Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Základné informácie o značke Minty dot

História

Značka MINTY DOT nadväzuje na vyše 20 ročnú históriu výroby zlatých šperkov rodinnou firmou v Poľsku. Začínajúc ako malá zlatnícka dielňa, dnes ide o významného importéra, výrobcu a distribútora zlatých a strieborných šperkov. Ručná výroba je zárukou toho, že Váš nový šperk bol vytvorený s láskou a prepracovaný do najmenších detailov.

Minty dot foto2

Na začiatku bola darovaná hviezda a slová, ktoré ju sprevádzali. Šperk a krásne vyznanie účinkovali ako hrejivé lúče slnka v sychravý deň a ich pozitívna energia inšpirovala zakladateľku značky Annu Brzozowsku k tomu, aby pretvorila svoju túžbu a vízie do jemných a vznešených symbolov. MINTY DOT má v sebe určité posolstvo – pripomína nám, že sme kreatívni, plní nápadov a inšpirácií a s týmto darom dokážeme urobiť tak veľa... možno všetko! Každý splnený sen nám dokazuje, že nič nie je nemožné a všetko závisí jedine na nás.

Materiály

MINTY DOT pri výrobe používa iba vzácne kovy – striebro a zlato. Niektoré strieborné šperky sú povrchovo upravované oxidáciou alebo ródiované. Oxidáciou získava kov nádych patiny a tmavší odtieň, preto ak obľubujete „vintage look“, tento štýl bude pre Vás istotne zaujímavý. Naopak, pomocou ródia sa striebro chráni pred oxidáciou, šperk si teda dlhšie zachová svoj lesk a žiaru.Niektoré kúsky sú zdobené drahými kameňmi ako napríklad zafír, rubín, diamanty a perly, alebo prírodnými kameňmi ako topás, ametyst alebo granát. Každý šperk Vám zabalíme do krásneho a štýlového balenia, ktoré je tiež ručne vyrábané v susednom Poľsku. Šperky od MINTY DOT majú fungovať ako pozitívna „pripomienka“ toho, po čom túžime a tiež nás majú motivovať k tomu, aby sme si novými cieľmi nahradili tie už splnené. Sú to šperky vytvárané s radosťou, pre radosť.

minty dot foto 3

Starostlivosť o šperky

Aby si Vaše šperky zachovali svoj úžasný vzhľad čo najdlhšie, vyhýbajte sa ich priamemu kontaktu s kozmetikou (krémom, parfémom, deodorantom a pod.), a to aj počas sprchovania alebo kúpania. Kozmetika alebo čistiace prostriedky môžu poškodiť povrch kameňov a vzácnych kovov, čo môže mať za príčinu nechcenú zmenu ich farby. Nenoste šperky počas športovnia, ani počas upratovania alebo iných domácich prác, zabránite tak ich poškodeniu. Odložte šperky aj pred plávaním v bazéne, chlór vo vode neprospieva kovom a má za následok ich oxidáciu. Ak šperky nenosíte, odkladajte ich do pôvodných krabičiek. Retiazky sa Vám nezamotajú, ak ich omotáte okolo vankúšika v krabičke. Uzlík na retiazke najľahšie rozmotáte pomocou kvapky oleja a špendlíka. Po rozmotaní namočte retiazku na sekundu do teplej vody a osušte mäkkou handričkou.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.