Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Návod, ako vybrať partnerke darček na Valentína

Ženy buď Valentín a všetkých zamilovaných ignorujú, alebo majú v predstavách romantický večer s priateľom, vonné sviečky a víno. Čo však vy, muži, musíte pred týmto sviatkom prežívať? To je iná káva. Stres z výberu darčeka, ktorý vám každý deň rosí čelo. 

par oddychuje pri kozube s vylozenymi nohami

Každý z vás chce určite darčekom vyčarovať svojej priateľke úsmev na tvári, ukázať jej, ako ju má rád a že na ňu myslí. Typickými darčekmi, ktoré si zaslúžia miesto v tomto článku, je kytica kvetov, veľká čokoláda, bonbóny alebo objednanie príjemného romantického pobytu iba pre vás dvoch. Do zoznamu lichotivých darčekov patrí masáž, horúci voňavý kúpeľ alebo iba vy, ona a perina s tým, že vám v pozadí hrajú slaďáky od Johna Lennona.

Veľa mužov sa radšej vyhýba kúpe pekných náušníc, náhrdelníku alebo náramku. To však nemusíte. So správnym návodom nielen zmierníte svoje utrpenie, ale svojej partnerke vyberiete šperk, ktorý ju chytí za srdce.

Šperk so srdcom nie je klišé

zena drzi krabicku srdce

Siahnuť po niečom jednoduchom, ale tuctovom je povolené. Manažérka predajne Moloko v Eurovei, Monika Forgáčová, zaznamenala zvýšený pohyb mužov v obchode. Páni sú romantici, pozerajú sa po klasike: „Pred Valentínom najviac kupujú srdiečka, či už v náramkoch, alebo náušniciach. Obľúbené sú aj šperky s kamienkami.”

Zistite jej obľúbenú značku

Ísť do predajne so šperkami je pre vás najlepšou voľbou, keď sa cítite stratení. Príďte s konkrétnou značkou, ktorú vaša priateľka nosí. Potom vám asistentky budú vedieť skvelo poradiť práve zo šperkov z tejto značky.

Čo sa týka materiálov, vsaďte na striebro či bižutériu. „Keď ide o staršiu dámu, prvou otázkou od našich asistentiek je, či je decentná alebo extravagantná. Pre ženu v rokoch sa výborne hodí celý set šperkov alebo hodinky,” dodáva manažérka obchodu.

zena si skusa retiazku pred zrkadlom

Všestranná a hravá Pandora poteší každého

Pandora je značka, ktorá v Moloku letí. Vyberajú ju nielen muži, ale aj deti. Je pohodlná tým, že jednoducho už len dokúpite prívesok či motív k retiazke alebo náramku svojej partnerky. Môžete ju skombinovať podľa vlastných chutí a vytvoriť jedinečný nezabudnuteľný darček, ktorý si vaša milá bude pamätať navždy. Inšpiráciu načerpáte v našej valentínskej kolekcii

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.