Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

5 pánskych doplnkov, ktoré robia skutočného džentlmena

S tvrdením, že džentlmeni už vymreli rozhodne nesúhlasíme. Je pravda, že takýto muž je ohrozený druh a je ich ako šafranu, no tak čierno by sme to nevideli. Kým budú existovať skutočné dámy, ktoré ocenia džentlmenov, nič nie je stratené.

Väčšina z nás chce mať doma upraveného a atraktívneho muža. Rozhodne nemusí byť naškrobený, s chrbátom vystretým, akoby zhltol pravítko. Nemusí sa klaňať vždy, keď idete okolo a ani pokladať svoje sako na kaluž, aby ste po nej mohli bezpečne prejsť. Celkový dojem vytvárajú detaily. Máme pre vás niekoľko typov, ako aj z toho vášho partnera urobiť skutočného moderného džentlmena.

Manžetové gombíky rozhodne nie sú prežitok

Tak, ako v šatníku žiadnej dámy nesmú chýbať malé čierne šaty, rovnako u pánov nesmie chýbať kvalitná biela košeľa. Mala by dokonale sedieť a musí byť ušitá z prvotriednych materiálov. Aby ste takémuto kúsku odevu dodali punc exkluzivity, skúste zvoliť košeľu s manžetovými gombíkmi. Práve tie sú elegantným doplnkom pre každého džentlmena.

Náš tip pre džentlmena

U nás v Moloku rozhodne myslíme aj na pánov. Preto máme, okrem iných, celú sekciu venovanú manžetovým gombíkom. Náš tip sú gombíky Emporio Armani z ušľachtilej ocele v zlatom prevedení.

Pero ako prejav vkusu

Pred niekoľkými stáročiami moc určovali víťazstvá na bojiskách. Chrabrí muži tasili svoje zbrane tak často, že bez dobre ukutého meča neopustili svoj príbytok. Toto už, samozrejme, neplatí. Dnes sa obchody neuzatvárajú hrubou silou, ale dobrými zmluvami.

 

Preto by žiadny džentlmen nemal ísť na stretnutie bez vlastného, značkového a spoľahlivého pera. Síce sa pero v súčastnosti podceňuje, no nie je nič menej vhodné, ako pred obchodným partnerom vybrať z tašky plastové pero s logom firmy.

Náš tip pre džentlmena

Určite si pozrite celú ponuku pier v našom e-shope. Z nej sme pre vás vybrali pero Swarovski s elegantným prevedením a kvalitnou atramentovou náplňou.

Štýlový a funkčný obal na notebook

Doba je rýchla, a tak sa všetci často presúvame. Za prácou, za rodinou, na pracovné stretnutia, na zahraničné služobné cesty. Vďaka tomuto trendu má dnes väčšina z nás namiesto klasického stolového počítača notebook. Žiaden správny džentlmen nebude predsa prenášať svoj notebook vo veľkej nevkusnej taške. Má svoj vkus a štýl, ktorý prejavuje v každej situácii. Preto rozhodne netreba podceniť výber elegantného obalu.

Náš tip pre džentlmena

Do pozornosti vám určite dávame obal Marc Jacobs 13 Computer Case Double J Neoprene. Spoľahlivo ochráni notebook a aj dôležité dokumenty.

Džentlmen chodí načas

Presnosť je výsada kráľov, my dopĺňame, a džentlmenov. Načasovať svoj príchod presne je naozaj umenie. Rovnako ako mať svoj čas pod kontrolou. Je naozaj nevhodné mať mobilný telefón na stole či neustále ho kontrolovať. Preto by mal každý moderný muž nosiť hodinky. Môžu byť osviežením celého outfitu a vyzerajú naozaj štýlovo.

Náš tip pre džentlmena

Vybrali sme pre vás hodinky od Daniela Wellingtona vo veľmi elegantnom a minimalistickom prevedení. Ich výhodou je, že remienok si viete meniť podľa aktuálnych preferencií.

Nepodceňujte bielu bavlnenú vreckovku

Biela bavlnená vreckovka je jedným z posledných znakov skutočného džentlmena. Mal by ju mať vo vrecku nohavíc či saka vždy. Môže ju, samozrejme, využiť on, no to nie je jej primárny účel. Správny džentlmen ju nosí pre svoju dámu. Sme predsa nežnejšie pohlavie a kedykoľvek nás môže niečo dojať alebo nám spadnúť riasenka do oka. Čo je viac pozorné ako pohotovo ponúknutá čistá biela bavlnená vreckovka?

Ukázali sme si niekoľko tipov pre skutočného moderného džentlmena. Je to aj na nás, dámy, nenechajte ich úplne vyhynúť. :)

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.