Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Do práce aj na párty: s týmito obalmi na mobil Swarovski zažiarite

Kto by nepoznal brúsené krištále Swarovski, ktoré sa trbliecu vo farbách polárnej žiary? Už viac ako sto rokov sú symbolom elegancie a krásy. Dnes si ich môžete dopriať aj v spojení s modernými technológiami – priamo na obale vášho smartfónu. 

Spoločnosť Swarovski založil Daniel Swarovski v roku 1895 a jeho brúseným krištáľom sa už od začiatku darilo. Trblietavými kúskami skla ulahodil oku mnohých dám a získal si ich srdcia.

Skutočná sláva ich čakala až na prehliadkových mólach. Vďaka spolupráci s módnymi domami Coco Chanel alebo Christian Diorsa brúsené sklenené krištále dostali do povedomia celého sveta.

Prelomovým vynálezom bola takzvaná polárna žiara, ktorá vznikla práve v spolupráci s Christianom Diorom. Tieto krištále sú upravené špeciálnou vrstvou, vďaka ktorej sa vo svetle lesknú vo farbách dúhy. Oficiálne sa tento efekt nazýva Aurora Borealis. 

Dúhové krištáliky sa dostali na plátna filmov, luxusné módne prehliadky či na hviezdu vianočného stromčeka v Rockefellerovom centre v New Yorku. 

V súčasnosti spoločnosť vyrába nielen šperky, ale aj hodinky, trblietavé látky, sošky a interiérové dekorácie. Sklenené krištáliky sa najnovšie objavujú aj na mobilných telefónoch. 

Kryt na mobil s nárazníkmi: funkčnosť aj štýl

Pre mnohé majiteľky je mobil viac ako len obyčajná elektronika, a tak sa chcú oň s láskou starať. Patríte medzi ne? V tom prípade by ste sa mali poobzerať po elegantnom krytena vášho, aplikáciami nabitého, miláčika. Pod rukami šikovných dizajnérov z dielne Swarovski vznikli vkusné a luxusné obaly na mobilné telefóny.

Väčšinu obalov si môžu dopriať len majiteľky zariadení iPhone, ale v súčasnosti pribudli už aj obaly na Samsung Galaxy. Krásne a trblietavé kryty nie sú len na „parádu“, ale ochránia váš telefón aj v prípade pádu. Špeciálne integrované nárazníkymôžu zachrániť pred rozbitím nejeden telefón. 

Elegantná na pracovnom stretnutí aj večernej párty

Ak ešte váhate, či si dopriať takýto elegantný kúsok, presvedčí vás najnovšia kolekcia. Môžete si vybrať medzi koženými, priehľadnými, veselými aj elegantnými motívmi. Aby ste si nemuseli všetko len predstavovať, päť obľúbených motívov vám predstavíme aj s fotografiami. 

Na obrázku sú: kožený kryt na iPhone® 7 a 8transparentný SWAROVSKI kryt na iPhone X s líškami a elegantné čierne SWAROVSKI puzdro na iPhone® 7

Prvý na obrázku zľava je vkusný kryt vyrobený z kvalitnej kože. Vďaka koženej úprave sa hodí na pracovné stretnutiaa jemné biele kvietky podčiarknu vašu ženskosť. 

Pre dámy, ktoré majú radi hravosť, módu aj luxus, vytvorili dizajnéri transparentný kryt s líščím vzorom. Tieto malé šibalky ozdobené jemnými krištáľovými detailmi perfektne ochránia váš telefón pred poškodením. 

Tretí kryt, ktorý sme pre vás vybrali do koláže, je mimoriadne vydareným kúskom. Je elegantný aj moderný. Trendy dizajn dopĺňa logo Swarovski na platničke z nehrdzavejúcej ocele. S takýmto obalom zažiarite na párty aj na pracovnej večeri. 

Na obrázku sú: SWAROVSKI kryt na Samsung Galaxy S9 a obal na iPhone LAURYN IPX

Medzi predstavované kryty sme zaradili aj novinku na Samsung Galaxy S9, ktorý pripomína hviezdnu oblohu a je doplnený jemnou ružovou platničkou s logom. 

Posledný model, ktorý by sme vám radi predstavili, je pre skutočne štýlové dámy. Kožené puzdro je zdobené krištáľmi a vo vnútri nájdete milé prekvapenie – praktické zrkadielko. Skutočne užitočný pomocník, pre každú majiteľku iPhonu X. 

Kompletnú ponuku krytov na mobilné telefóny Swarovski nájdete na našej stránke, alebo nás navštívte v jednej z našich predajní. Tešíme sa na vás. 

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.