Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Farby sezóny jar/leto 2019


Každú sezónu vytvára tím z Pantone Color inštitútu prehľad najmódnejších farieb na nadchádzajúcu sezónu. Tieto farby určujú farebné príbehy, ktoré sa budú odohrávať na módnych prehliadkách, ale prejavia sa aj vo všetkých oblastiach dizajnu. Predstavujeme Vám výber tých najhorúcejších módnych odtieňov, ktoré rozžiaria Vaše šatníky!

Zmrzlinový sorbet 

Jar žiari všetkými pastelovými farbami od mentolovej až po marhuľovú. Vyberte si doplnok vo Vašom obľúbenom cukríkovom odtieni a vykročte k najsladším príbehom tejto jari. Krásne pastely zažiarili na prehliadke jarnej kolekcie MARC JACOBS, ale nájdete ich aj v kolekciách šperkov DYRBERG/KERN a TI SENTO.

instagram

Pastelovy naramok DYRBEGKERN MOLOKO2

instagram

Ruzova kabelka MICHAEL KORS

Ruzovy naramok DYRBRGKERN

Privesok SWAROVSKI

Living Coral

Tak znie oficiálny názov farby roka 2019. Žiarivá korálová je dokonalým odtieňom medzi oranžovou a ružovou a rozžiari každý outfit! Je to farba, ktorá v nás evokuje ovocné drinky, krásne kvety či tropické dovolenky. Fantázii sa medze nekladú a zahaliť sa do nej môžete od hlavy až po päty či rozžiariť ňou Vaše bývanie.

instagram

Kabelka MARC JACOBS MOLOKO

Prste SWAROVSKI MOLOKO

instagram

V slnečnom objatí

Jasná a veselá žltá je farbou energie, pohybu a pozitívných vibrácií. Žiarivé odtiene slečných lúčov sú to pravé, čo po dlhej zime potrebujeme vniesť aj do našich jarných šatníkov. Nebojte sa preto siahnuť po výrazných kabelkách či šperkoch.

instagram

FURLA....

Kabelka MICHAEL KORS

Žiarivý neón

Chráňte si zrak, pretože všetky druhy jasných farieb prichádzajú do ulíc. Neónová farba odráža návrat 80. rokov, ako aj rastúci záujem o cyberpunk, všetky druhy jasných farieb zažiarili na módnych prehliadkách v New Yorku, Paríži, Miláne a Londýne. Zvoliť môžete minimalistické neónové doplnky či žiariť v neóne od gumičiek až po sandálky.

instagram

w640 Slapky Melissa CUBE MOLOKO

Nude nie je nuda

V jednoduchosti je krása a jemné ladenie béžových odtieňov je toho dôkazom. Táto farba pôsobí veľmi elegantne a sofistikovane a môžete ju krásne kombinovať aj s kontrastnými odtieňmi.

instagram

Naramok DYRBERKERN

r12001200 40S8JIHA1L 187 Sandale MICHAEL KORS JILL WEDGE

s600600 MK2721 Hodinky MICHAEL KORS

 

Korenistá oranžová

Kurkuma ako jedna z farieb na jar / leto 2019 predstavuje žlto-oranžový odtieň, ktorý je ťažké túto sezónu vynechať. Kombinuje sa výborne s hnedými, červenými a dokonca aj modrými odtieňmi. 

instagram

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.