Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Jarné motívy v šperkoch: Kombinácie, ktoré sa vám zapáčia

S pribúdajúcimi slnečným lúčmi pomaly odzvoní kabátom, zahaleným pleciam a čižmám. Naopak, môžeme sa tešiť na šaty, zvodné šperky a jarné motívy, ktoré na nich určite nesmú chýbať. V článku si ukážeme, ako ľahko a pekne skombinovať štýlové tvary a farby, ktoré sa tomto období pýtajú o slovo.

Hýrivé farby perlete: náušnice + náramok

Prichádzajúca jar hýri farbami podobne, ako nová kolekcia módnej značky Dyrberg/Kern. Značka prišla s novinkami, ktoré uchvátia ženy obľubujúce oslnivé krištály a prírodné kamene. Zaujali nás náušnice a náramok z jarnej kolekcie CABANA, ktoré zdobí brúsená prírodná perleť. Spolu vytvárajú trendovú kombináciu, ktorá doplní každý obyčajný outfit.

naramok dyrberg kern4

Kamene plné symboliky: náušnice + prsteň

Značka Dyrberg/Kern nás prekvapila šperkami z prírodných kameňov, ako ruženín, achát či amazonit. V poslednom čase si šperky z prírodných kameňov získavajú veľkú priazeň. Každý z nich má totiž svoju typickú farbu a symboliku. Napríklad kameň ruženín je symbolom lásky. Náušnice a prsteň z ruženínu vyzdvihnú vašu jemnú povahu.

Ako na vás vplývajú farby prírodných kameňov? Prečítajte si v článku. 

O novej kolekcii Dyrberg/Kern sa viac dočítate v tomto článku na blogu.

Nenápadné motýliky: retiazka + náušnice

Ak máte radšej decentné šperky, spoľahnúť sa môžete na značku Guess. Strieborno-zlaté šperky v tvare motýľa sú nenápadné, ale zároveň elegantné a vhodné na každodenné nosenie.

Vyberte si z krásnych jarných motívov šperkov

Doprajte si vzácny šperk s krásnym jarným motívom z nášho e-shopu. Nájdete v ňom všetky produkty, ktoré združujeme vo svojich štyroch kamenných predajniach, najnovšie trendy od svetoznámych značiek a dlhotrvácne materiály. Navyše, poštovné máte pri každom nákupe zdarma.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2023 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.