Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Svieže letné šperky: Buďte zvodná v šatách i plavkách

Letné dovolenky sú v plnom prúde a každá z nás chce na tej svojej vyzerať príťažlivo. Plavky, plážové oblečenie a letné šaty už máte nakúpené? Ak áno, je najvyšší čas poobzerať sa aj po ľahkých letných šperkoch.

Aký šperk si zobrať k plavkám?

Tak v prvom rade vám k plavkám odporúčame nosiť prevažne náramky, náhrdelníky s trendy a štýlovými príveskami a vhodne zvolené náušnice. Samozrejme, nemusíte si všetky typy šperkov obliecť naraz. Úprimne, ani by sme vám to neodporúčali. S výraznými plavkami by ste nepôsobili zvodne, ale skôr až príliš vyparádané. Aj na pláži sa radšej držte hesla: menej je viac.

Čo „len“ na pláž a čo aj do mora

Výber šperku závisí od toho, či sa plánujete na pláži len opaľovať, alebo aj plávať v morských vlnách. V prípade, že vám ide predovšetkým o „chytanie bronzu“, zvoliť môžete aj drahšie šperky zo striebra či z ružového zlata. Oba varianty sú ľahké, letné a zväčša nie je príliš veľký problém skombinovať ich s farbou plaviek.

Ak chcete šperk, ktorý priam vystihuje leto a máte rada žiarivejšie farby, nebojte sa a obzerajte sa po farbách, ako sú tyrkysová, krikľavo ružová, zelená, žltá či ich kombinácie. Náramok, ktorý bol na pláž priam vytvorený, je napríklad aj tento: 

Na plávanie radšej náušnice a náhrdelníky

Ak však nie ste práve typ na opaľovanie sa a pláž je pre vás len priestorom, kam si zhodíte osušku a utekáte do mora, pri výbere šperkov opatrne. Dobrá voľba určite nebudú drahé šperky, ktoré by mohla morská soľ poškodiť.

Nemusíte však zúfať. Voľte radšej lacnejšie šperky, ktoré sú vyrobené z kombinácií textil, koža, syntetika či si vyberte vkusnú bižutériu. A radšej sa rozlúčte s náramkami. Nič nie je jednoduchšie, ako stratiť náramok v mori. Plávate a ani si nevšimnete a zrazu náramku niet. Ak nie ste skúsenou potápačkou, náramok nechajte doma.

Dobrou voľbou môžu byť napríklad náušnice či náhrdelníky. Čo poviete na náušnice v tvare dúhy, ktoré priam kričia leto? :) 

Pokiaľ ide o náhrdelník, ten by sme odporúčali skôr ženám, ktoré preferujú bikiny. Pekný náhrdelník predsa len skôr vynikne v bikinách ako na celých plavkách. 

A čo k letným šatám?

Tak to už necháme skutočne na vás. Všeobecná rada na leto ohľadom šperkov znie asi takto: voľte ľahké šperky, ktoré nepôsobia strojene, nie sú prehnane elegantné, nezaťažujú vás a cítite sa v nich zvodná a príťažlivá.

Samozrejme, to, aký šperk zvolíte, závisí aj od farby vašich letných šiat. Vo všeobecnosti však platí, že leto nie je čas pre zemité, teplé farby, ale práve naopak, leto holduje lesklým žiarivým farbám, vďaka ktorým upútate. V lete sa skutočne nemusíte farieb báť. Skúšajte, kombinujte, buďte výrazná a zaujmite.

Napríklad aj s takýmto viacfarebným náhrdelníkom, ktorý sa skvele ukáže na ľahkých a vzdušných letných šatách.

Dovolenka je predsa hlavne o tom, aby sme sa na nej cítili dobre. A šperky sú skvelým spôsobom, ktorý nám v tom môže pomôcť. Tak už viac neotáľajte a naplánujte si váš dovolenkový outfit.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.