Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Nová zimná kolekcia Pandora

Vzduch sa ochladzuje a dni sú stále kratšie. Zima je už za dverami a Vianoce v tesnom závese. Trblietavé svetlo do tmavých chladných dní vám prináša Pandora s novou zimnou kolekciou. Pomaly začíname rozmýšľať nad darčekmi a sami snívame o drobnostiach, ktoré by nás potešili. A verte mi, tých nádherných drobností nám Pandora ponúka naozaj neúrekom.

V prvom momente vás očaria žiarivé kryštáliky, snehové vločky a nádherné farby jasnej oblohy. Nedá sa im odolať. Náramku dodávajú neuveriteľnú harmóniu a vznešenosť. Korálky s motívom snehových vločiek vám pripomenú rozprávkovú zimu a zamilujete sa do nich natoľko, že ich nedáte dole počas celého roka. Čistotu jasnej oblohy vám pripomenie kryštálovo modrá a do hĺbok nočnej oblohy vás vtiahne nové muránske sklo.

Nebojte sa byť trošku sentimentálna a vyjadrite svoju lásku, či vzácne putá v podobe pôvabných mašličiek. Alebo ich jednoducho darujte len tak, budú symbolizovať krásne zabalený darček a dotyčnej pripomenú jej sviatok. Takto budú krásne spomienky navždy uchované vo vašom srdci. Nádherné sú aj jemné strieborné srdiečka, ktoré vám pripomenú, že ste obklopená samou láskou.

A tie vianočné korálky... tak roztomilé, že budete chcieť všetky. Malý medvedík vykúka z vianočnej ponožky, Rudolf sa na vás usmieva, vianočný stromček nádherne žiari zirkónmi a stále vás ochraňuje strážny anjel. Milovníkom psov učaruje aj rozkošné šteniatko s mikulášskou čiapkou.  Nájdete tiež novú rodinnú korálku, či pletený klip a celej podkolekcii kraľuje tradične červená farba. Prídite sa nadýchať tradičných Vianoc do MOLOKO.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.