Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Trendy v šperkoch na jeseň a zimu 2018

Prehliadky svetových módnych domov na sezónu jeseň/zima 2018 jednoznačne potvrdzujú, že pri šperkoch teraz platí “go big or go home”. Opäť sa na scénu vracajú veľké šperky, ale nie len čo sa týka rozmerov, ale tiež dojmu, ktorý majú zanechať. To sa dá docieliť rôznymi spôsobmi, napríklad napodobňovaním prírody, umeleckých diel alebo návratom do minulosti. No objavujú sa i nové trendy, ktoré nájdete v MOLOKO.

Asymetrické náušnice

Ak máte snahu odlíšiť sa od davu, no nemáte chuť až prílš provokovať oblečením, skúste trochu experimentovať s doplnkami. Veľkým trendom, ktorý sme mohli vidieť napríklad aj na prehliadkach Valentino, Chanel či Dior, je nechať každú stranu tváre žiť si svojim vlastným životom. Stavte len na jednu výraznú náušnicu, alebo si vytvorte v každom uchu mix odlišných drobných napichovačiek (kto má viac dierok vyhráva). Ďalej ich kombinujte s krúžkami, či visiacimi náušnicami rôznych dĺžok, podľa vlastnej fantázie. 

28

 

Mix rôznych napichovačiek a veľký výber asymetrických náušnic má v ponuke značka APM MONACO. My sme si obľúbili aj single náušnicu s motívom morských hviezdic, ktorá je peknou spomienkou na leto.

Choker

Náhrdelníky v kratučkej dĺžke tesne ku krku sú výborným doplnkom, ak chcete upriamiť pozornosť na Vašu tvár. Túto sezónu máte na výber z bling-bling verzií, aké predstavili napríklad Louis Vuitton a Saint Laurent, alebo stavte na jednoduchosť a minimalizmus, ako značka Marni alebo Alexander McQueen. Tú správnu dávku rocku Vám zaistí aj čierny chocker s motívom kvetu pivonky od značky GUESS.

arc0576

Brošne

Znovuobjavenie brošní prichádza ruka v ruke s nostalgiou po rokoch minulých. Pozor, sú však nové spôsoby ako ich nosiť, a ak sa chcete držať najnovšieho trendu, siahnite po niečom výraznom a dramatickom. No väčšina brošní, aké sa objavili napríklad na prehliadkach Louis Vuitton, Chanel, Versace či Gucci, sú nositeľné kúsky, ktoré pôsobili veľmi žensky a štýlovo. Ale nesnažte sa byť príliš za dámičku, v tomto prípade by to bolo skôr na škodu...

arc1743

V sortimente MOLOKO teraz pribudli nádherné ručne vyšívané brošne SKVOST, ktoré sú vyrábané na Slovensku. Perfektne sa hodia nielen na výnimočné príležitosti, ale aj na každodenné nosenie. Brošne rôznych tvarov má v ponuke aj ďalšia šikovná slovenka, Linda Hudecová, ktorej náušnice Linda’s Dream si obľúbili mnohé známe tváre. 

dolce e gabb bjx f18 007 1520349655

A je to!

Doplnky vyzerajúce akoby ich doma svojpomocne vyrobili Pat a Mat sme mohli vidieť na viacerých prehliadkach, čo je dobrá správa pre všetkých nadšencov DYI. Napríklad Balenciaga povýšil bežné a každodenné objekty ako štuple z fľaší, kľúče a skateboardové kolieska na miesta, kde inak trónia len drahé kovy a drahokamy. Ak ste úplne bez fantázie nemusíte zúfať, pretože Prada považuje už aj korporátnu ID kartu na módny doplnok. A tú máme takmer všetci.

balenciaga

Kolekcia RAW od dánskej značky DYRBERG/KERN prináša šperky, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako kúsky plechu oklepané kladivkom u Vás doma v garáži. O to lepšie ale vyzerajú naživo, napríklad v kombinácii s veľkým ležérnym svetrom a koženou bundou. 

Supernatural

S príchodom jesene akosi viac inklinujeme k prírode, a to nielen tým, že sa obliekame do tlmených a zemitých odtieňov. Naplno si užívame slniečko, babie leto a posledné teplé dni, pretože vieme, že ich onedlho vystriedajú mrazy a dlhé noci. Na to mysleli aj dizajnéri ako Chloé, Altuzarra, Valentino, či Giambattista Valli, ktorí do svojich zimných kolekcií zakomponovali maličké kúsky prírody. Na ich prehliadkach sme mohli obdivovať šperky v tvare listov, kostičiek, kvetín, úlomkov rastlín, či dokonca mušlí. Snáď nám majú slúžiť ako malá spomienka na to, ako vyzerá okolitý svet, keď nie je práve pod snehom... 

giambattista

Ak aj Vám budú v zime chýbať voňavé lúky posiate kvetmi, určite si zaobstarajte pevný náramok DYRBERG/KERN, ktorý Vám ich priblíži doslova na dosah ruky. Zástupcov zvieracej ríše nájdete v ponuke značky APM MONACO, kde sa to len tak hemží krokodílmi, včeličkami, dinosaurami či levmi. 

arc0045

  

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.