Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Nová jesenná kolekcia značky PANDORA

Túto jeseň Vám PANDORA umožní cestovať späť v čase a znovuobjaviť tak čaro starožitných šperkov obohatených o moderné prvky súčasnosti. Naučí Vás dívať sa na krásu prírody očami, ktorým neunikne žiaden detail. Dovolí Vám tiež nahliadnuť do rozprávkového sveta, ktorý ukrýva skutočné poklady. Objavte krásne pocity priateľstva, lásky a šťastia, ukryté v maličkostiach každodenného života. 

Pripomeňte si vzácne chvíle strávené v kruhu Vašich najbližších, na ktorých Vám najviac záleží. Spojenie na celý život najlepšie vystihuje strom života, obľúbený symbol používaný v biológii, filozofii, náboženstvách a mytológii. Jeho košatá koruna a hlboko siahajúce korene vyjadrujú pevné vzťahy v rodine a naprieč generáciami. 

Vintage allure

Krása dôb minulých a rôzne obdobia dejín, od Viktoriánskej éry cez Secesiu až po zlatý vek Hollywoodu, inšpirovali dizajnérov pri vytváraní jesennej kolekcie PANDORA. Vytvorili jasné a žiarivé šperky, ktoré sú naplnené krásou minulosti a sladkým prísľubom budúcnosti a očarujúce svojou ženskosťou. Geometrické tvary, oslnivé kryštály a prepracované vzory vytvárajú jedinečné poklady, s ktorými zažiarite pri akejkoľvek príležitosti.

Shimmering droplets

Inšpirovaná kvapkami rosy na lupeňoch kvetín, táto kolekcia šperkov nie je len neobyčajne krásna, ale je tiež príkladom vynikajúceho remeselného prepracovania šperkov PANDORA, s dôrazom na tie najmenšie detaily. 

Zachytáva sviežu krásu prírody, malé trblietavé kvapôčky prežiarené jemným svitom slnečných lúčov. Hra svetla, žiarivých odleskov a dúhových farieb sa túto sezónu objavuje ako jeden z hlavných trendov aj na prehliadkových mólach a v interiérovom dizajne. Žiarivé sklo použité v šperkoch PANDORA je vyrábané špeciálnymi postupmi vo vákuovej komore a Vášmu náramku prepožičia tú správnu dávku iskrivého šarmu.

Ak veríte v silu a kúzlo prírodných kameňov, práve v tejto kolekcii nájdete novú farebnú sériu prsteňov s kameňmi prislúchajúcimi k jednotlivým mesiacom roka. Sú skvelým doplnkom k už existujúcim korálkam s kameňmi narodenia alebo znameniami zverokruhu. PANDORA navyše použila nový a inovatívny spôsob brúsenia kameňov, známy aj ako flower dome cut, pripomínajúci bohato štylizované lupene kvetín. 

Enchanting fairytales

Pootvorte dvere trinástej komnaty a nechajte sa unášať príbehmi a legendami o magických rozprávkových svetoch a kráľovstvách. Čakajú Vás miesta, kde ožívajú maličké lesné bytosti, kde sa stanú skutočnosťou príbehy o nekonečnej láske, chrabrých rytieroch, mocných kráľoch a krásnych princeznách. 

Teraz môžete mať aj Vy šperkovnicu plnú rozprávkových pokladov, ktoré by Vám závideli na nejednom kráľovskom dvore! Vzory inšpirované bohatou históriou a motívmi z rodinných erbov, ktorým bol vdýchnutý pocit rozmarnej fantázie, vytvárajú romantickú kolekciu šperkov vhodnú pre každú modernú princeznú.

Nová kolekcia značky PANDORA opäť posúva hranice šperkárskeho remesla. Úžasné a nové materiály sú dômyselne kombinované s neustále sa inovujúcimi výrobnými technikami či technikami brúsenia kameňov. Tým je možné dosiahnuť zaujímavých kontrastov medzi jednotlivými textúrami, tvarmi a zdobením. 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.