Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Kolekcia TI SENTO na jeseň a zimu 2018

Svet Vám leží na dlani, nové a nepoznané inšpiruje Vaše dobrodružstvá. Vykročte na cestu za luxusnými šperkami, ktoré prináša značka TI SENTO v kolekcii s názvom LUXURY TRAVELER.

Podkolekcia CITY CHIC prináša šperky inšpirované potulkami po neznámych a cudzích mestách. Majú slúžiť ako talizmany a kedykoľvek oživiť naše spomienky na objavovanie ikonických palácov, múzeí, bulvárov, námestí či divov modernej a pôvodnej architektúry. Prinášajú nové podnety a inšpiráciu a napĺňajú nás rovnakou energiou, akú prináša spoznávanie nových kultúr či jazykov. 

Prebuďte Vaše zmysly pomocou výrazných príveskov na retiazky, ktoré v najnovšej kolekcii TI SENTO prichádzajú v trendovom obdĺžnikovom tvare. Prívesky z pozláteného striebra zdobené zirkónmi alebo tie z brúsených kameňov v úchvatných jesenných odtieňoch sa ľahko stanú stredobodom Vašej pozornosti. Ďalším trendom nadchádzajúcej sezóny sú hrubé kruhové náušnice z pozláteného striebra, ktoré spolu s opálenou pokožkou a nedbalo rozpustenými vlasmi vytvárajú dokonale zmyselnú kombináciu. Pokračuje aj obľúbený trend vrstvenia prsteňov, pri ktorom je dovolené všetko. Kombinujte striebro so žltým zlatom a celé to prežiarte čírymi zirkónmi.


 

Občas sa všetci potrebujeme schovať a utiecť pred rušným životom veľkomesta, preto nás podkolekcia NATURE’S SECRET prenáša do hôr. Obkolesí nás explózia živej zelene a liečivé ticho lesa nás dokonale upokojí. S každým nádychom čerstvého vzduchu nám do tela prúdi nová energia a prebúdza v nás nový život. Nádhery a zákutia majestátneho lesa, ktoré sa pred nami doteraz ukrývali, náhle objavujeme v plnej kráse.

Objavte ikonické prívesky TI SENTO zo syntetického kameňa v tvare kvetinových púčikov, ktoré v jesennej kolekcii prichádzajú v nových farbách a prevedeniach. Či sa rozhodnete pre šťavnatý a sýty odtieň žltej, upokojujúcu šedo-zelenú, alebo metalické prevedenie, tento šperk sa stane Vaším obľúbeným spoločníkom na akúkoľvek príležitosť. Rovnaký tvar a prevedenie prinášajú aj visiace náušnice a výrazné koktejlové prstene, pomocou ktorých bude Váš set kompletný. 

Podkolekcia EVENING LIGHTS ospevuje cestu vedúcu za západmi slnka. Obkolesuje nás kaleidoskop rôznych tvarov a farieb a zaznievajú v nás nové a doposiaľ iba tajné túžby. Na sklonku dňa sa prebúdza naša chuť zastaviť sa a oslavovať život v jeho plnej kráse.

Oslavujte so šperkami z novej kolekcie TI SENTO, ktoré sú vyrobené z brúsených krištáľov v hnedých a púdrových odtieňoch, kombinované s ružovým pozlátením. Okrúhle tvary, transparentné, jemné farby a žiarivé zirkóny spolu vytvárajú harmonický celok, ktorý vďaka kombinácii studených aj teplých tónov pristane každému typu pokožky. Náhrdelníky, náramky či náušnice z tejto kolekcie sú dokonalou oslavou ženskosti a krásy.

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.