Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Krásne náhrdelníky, ktoré by nemali chýbať vo vašej šperkovnici

Obmedzujete sa iba na jeden druh šperkov, ktorý vám najviac pasuje? To môže byť obrovská škoda! Dovoľte si byť jeden deň princeznou a iný deň zase dobrodružnou rebelkou. Spoznajte samu seba prostredníctvom krásnych náhrdelníkov rôznych druhov.  

Náhrdelníky podliehajú aktuálnym módnym trendom, sezóne či ročnému obdobiu. No určite nie je na škodu mať vo svojej šperkovnici aj tie, ktoré už vyšli z módy. Pestrosť a rozdielnosť jednotlivých kúskov z vás dokáže spraviť ženu tisícich tvárí.

Potom určite nesmieme zabudnúť na šperky, ktoré nie sú ani trendy ani retro, ale sú vášmu srdcu najbližšie. Proste tie, bez ktorých si neviete predstaviť jeden jediný týždeň.

V tomto článku vám ukážeme zoznam niekoľkých náhrdelníkov, ktoré by dozaista nemali chýbať vo vašej šperkovnici. Aj keď možno úplne nevyznávate ich štýl, dajte im šancu. Tu sú.

1. Perly

Perlové náhrdelníky sú jednoznačne elegantnejšou voľbou. Hodia sa však k mnohým druhom oblečenia, no najmä k jednofarebným topom či blúzkam. Perličky môžete nosiť navrstvené vo viacerých radoch. U nás v Moloku máte na výber z krásnych perlových náhrdelníkov rôznej dĺžky. 

2. Strieborné náhrdelníky

Ako inak, strieborné náhrdelníky musia patriť do povinnej výbavy ženy. Nájdete medzi nimi jemné, nežné náhrdelníky, ktoré môžete nosiť v podstate k čomukoľvek. Strieborné náhrdelníky sú natoľko všestranné, že nimi nič nepokazíte. Čoraz obľúbenejšie sa stávajú výraznejšie strieborné reťaze, ktorými upútate.   

3. Zlato

Ak chcete mať doma ozaj hodnotný šperk, tak určite nezabudnite na zlato. Je to stále jeden z najpoužívanejších materiálov náhrdelníkov. Zlaté náhrdelníky môžu skrášľovať prívesky rôznych tvarov. Pozrite si kolekciu Minty Dot a zaručene si z nej vyberiete. :)

4. Chirurgická oceľ

Náhrdelníky z chirurgickej ocele sú veľmi praktické a sú dokonca vhodné aj pre alergikov. Nemajú síce žiadne karáty, ale môžu byť naozaj dobrým doplnkom bežného oblečenia. Pri tomto výraznom kúsku sa môžete stať práve tou rebelkou, o ktorej sme písali v úvode. :)

V našom e-shope nájdete ešte oveľa viac krásnych a rôznorodých náhrdelníkov. Pozrite si našu stránku alebo príďte do niektorej z našich kamenných predajní. Spolupracujeme iba s významnými značkami svetového mena, ako Dyrberg and Kern, Guess, Pandora či Emporio Armani. Spoľahnite sa na kvalitu v podaní Moloka. 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2022 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.