Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

CRUCIANI nová značka

CRUCIANI predstavuje svieži nový štýl, ktorý je už po celom svete, nielen v Taliansku obrovským hitom a práve táto značka s ním prišla ako prvá! Tieto trendové náramky nosí vo svete aj topmodelka Heidi Klum, ďalej Paris Hilton, burleska Dita von Teese, spevák DJ PSY alias Gangnam Style či modelka Alena Šeredová. Náramky sú vyrobené z polyesteru, vďaka čomu sú veľmi pevné, odolné voči vode a v ponuke je bohatá paleta farieb a typov. A čo je úplne najlepšie, náramky CRUCIANI vďaka svojej rozmanitosti farieb a štýlov náramne pristanú nielen ženám, ale sú v nej aj kolekcie unisex určené mužom. Značka CRUCIANI nezabúda ani na najmenších fanúšikov a aj deti si môžu vybrať z kolekcií srdiečok, motýlikov a štvorlístkov.

Vyberte si spomedzi populárnych tvarov a motívov, navzájom ich kombinujte a prispôsobujte ich farby tomu, akí ste a ako sa práve cítite. Výnimočne priaznivá cena od 10 € vám umožní využiť svoju fantáziu a kreativitu naozaj naplno. Ak budete chcieť niečo exkluzívnejšie, je tu pre vás aj luxusná verzia s briliantíkmi - spojenie značky CRUCIANI so známou šperkárskou firmou DAMIANI.

A ak by ste chceli staviť na istotu, vyskúšajte ďalšiu špeciálnu kolekciu v ponuke. Volá sa YOU STAR - „Gangnam Style“ . Dizajn tejto kolekcie si pre seba a svojich fanúšikov vymyslel korejský rapper DJ PSY. Práve náramky CRUCIANI ho sprevádzajú pri ceste za jeho neuveriteľným celosvetovým úspechom. Veď kto sa môže pochváliť vyše biliónom kliknutí na internete?! Pre všetkých, ktorí vedia čo chcú a chcú sa odlišovať, sú tu práve jeho kolekcie. V ponuke aj Kids YOU STAR - kolekcia pre deti.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2023 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.