Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Základné informácie o značke CRUCIANI

Náramky sa pýšia obľúbenými motívmi, ktoré sú postavené na emóciách či pekných spomienkach. Výhodou je, že sú univerzálne a dajú sa jednoducho kombinovať a ladiť. Dizajn je známy svojou farebnosťou, kvalitným vypracovaním a ležérnym štýlom. Rýchlo si dokázali získať srdcia ľudí každého veku po celom svete a stali sa globálnym módnym fenoménom. Očarili známe osobnosti, blogerov a všetkých, ktorí si potrpia na originálnom štýle. Tieto trendové náramky nosí Heidi Klum, Paris Hilton alebo známy spevák DJ PSY. Každá kolekcia náramkov nesie nejaké posolstvo. Každý odtieň má svoj zmysel. Náramok žltej farby dodáva nositeľovi energiu a červená farba je zase proti urieknutiu.

 

História

Talianska módna značka Cruciani vznikla v roku 1992. Náramky Cruciani sa vyrábajú od roku 2011 z čipky makramé. Prvé vyrobené náramky neboli určené pre trhovú produkciu, pretože sa jednalo o spomienkový predmet, ktorý zástupca továrne pripravil pre svojich priateľov k príležitosti 150. výročia zjednotenia Talianska. Prvý náramok Cruciani zdobilo sedem štvorlístkov. Luca Caprai vymyslel náramky Cruciani ako reakciu na hospodársku krízu. Chcel dosiahnuť, aby sa ľudia znovu tešili z obyčajných vecí a ostali aj napriek kríze pozitívni a šťastní. Možno práve preto majú jeho náramky takýto úspech.

 

Materiály

Náramky sú tkané strojovou technikou macramé. Polyesterové vlákna si držia svoju farbu, nakoľko už samotné vlákno je vyrobené vo výslednej farbe. Vďaka syntetickému vláknu majú dlhšiu životnosť. Existujú aj dizajny v kombinácii so striebrom, diamantmi a zlatom, väčšinou sa však jedná o špeciálne alebo limitované edície. 

 

Starostlivosť

Náramky môžete nosiť stále a všade, sú pevné a stálofarebné.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.