Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

TI SENTO kolekcia ILLUMINARE 2016

Inšpirovaná večným kolobehom života odohrávajúcim sa v prírode, nová kolekcia značky TI SENTO pretvára transparentnosť do mäkkých a jemných farebných odtieňov, vyžarujúcich ľahký lesk. Melancholické farby práve prichádzajúcej jesene sú ukryté v dokonale tvarovaných kameňoch, osadených v striebre a korunovaných radmi žiarivých zirkónov.

Sofistikovaná transparentnosť je hlavným trendom novej kolekcie TI SENTO a potvrdzuje vysoké štandardy dizajnu a kvality týchto ručne vyrábaných šperkov. Jemne farbené priehľadné kryštály v odtieňoch olivovo zelenej, polnočnej modrej a fialovo-šedej spolu hrajú tón v tóne a vytvárajú tak dokonalý celok. 

Tento hlavný trend značka interpretovala pridaním ďalšej harmonickej farebnej palety v pravom Milánskom štýle. Púdrové farby od jasnej bielej, cez perleťovú až po hlboké odtiene hnedej pripomínajú dotyk ľahkej hodvábnej tkaniny a prinášajú závan tepla, pokoja a komfortu. Výrazné kamene sú tu pre ešte dokonalejšiu farebnú súhru kombinované so striebrom pozláteným 18k ružovým zlatom.

TI SENTO two pendant combinations

Nová séria príveskov TI SENTO prináša ešte viac možností na vytvorenie vlastných šperkov a jedinečných kombinácií. Váš osobitý štýl a náladu podčiarkne perfektne zvolená retiazka, na ktorú zavesíte set tvarovo aj materiálovo rôznych príveskov. Vďaka jednoduchosti, s akou sa dajú tieto šperky navzájom kombinovať, nebudete mať problém zvoliť ani vhodné naúšnice či náramok. Celkový dojem tak bude pôsobiť veľmi upravene a štýlovo. 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.