Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Thomas Sabo Charm Club jeseň/zima 2016

Tento rok oslavuje nemecká značka THOMAS SABO už desiate výročie jej populárnej kolekcie náramkov s príveskami Charm Club. Vedeli ste, že v ich ponuke bolo celkovo až 1.563 rôznych príveskov a v súčasnom katalógu sa ich nachádza vyše 640? Od úplne prvého prívesku v tvare amora so šípom lásky si aj dnes stále obľúbené symboly nachádzajú cestu k Vašim srdciam a v podobe darčekov prinášajú potešenie Vašim blízkym.  

Pre milovníkov zvieracej ríše je v súčasnej ponuke viac ako 130 príveskov a medzi novinkami nesmie chýbať napríklad nočná sova ako symbol múdrosti, magický jednorožec ako symbol mystickej večnosti alebo ohnivý drak ako symbol sily a dlhého života.

Na vyjadrenie lásky a nerozlučného puta medzi dvoma zaľúbencami najlepšie poslúži prívesok s prepletenými prsteňmi alebo s prstienkami so symbolom nekonečna. Prísľub vernosti zas symbolizujú dve holubice v srdci plnom večnej lásky.

Pozitívnu životnú energiu, zdravie, moc a ochranu Vám má priniesť oko egyptského boha Hora, amulet ktorému sa pripisujú mnohé silné schopnosti. 

Na vyjadrenie radosti zo života, vnútorného pokoja a harmónie, či pocitu ľahkosti a slobody si vyberte veselý a hravý zvonček, anjela s lýrou, jemné pierko či farebného šarkana. Akékoľvek emócie chcete vyjadriť, s novou kolekciou príveskov Charm Club od THOMAS SABO to nebude vôbec žiaden problém! 

Medzi novinkami nájdete aj široký výber náramkov, ktoré sú vďaka mixu rozličných prírodných kameňov a farieb vhodné na nosenie nielen do kancelárie a na špeciálne príležitosti, ale aj na voľný čas, na festivaly či na pláž - jednoducho od rána do večera!

Medzi našich favoritov jednoznačne patrí náramok vo farbách jesene, kombinujúci syntetický malachit s heliotropom, tigrím okom, jaspisom a obsidiánom. Nežnejšie a sladšie farby ponúka kombinácia riečnych perál s jaspisom a ružovým a červeným koralom, ako stvorená pre posledné teplé dni babieho leta!

Niet pochýb o tom, že značka THOMAS SABO vytvorila magický a ohromujúci svet šperkov, ktoré zaujmú tak dospelých ako aj deti, a ktoré sú ideálnym darčekom na každú príležitosť.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.