Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Nová kolekcia PANDORA na jeseň 2017

Jeseň v podaní PANDORY si Vás podmaní vďaka jedinečnému spojeniu geometrických foriem a úžasných metalických odleskov. Objavte šperky, ktoré žiaria hojnosťou a luxusom. V novej jesennej kolekcii štýlový minimalizmus strieda bohémsku rozmarnosť, a striedma sofistikovanosť bezhlavú romantiku. 

Séria šperkov Hearts of PANDORA prináša novú zábavu a viac voľnosti pri kombinovaní týchto must-have kúskov. Všimnite si, že dookola každého šperku je vzor vytvorený z vyrezaných srdiečok, ktorý im dodáva pocit neobyčajnej vzdušnosti. Email použitý na zdobenie niektorých šperkov sa nanáša ručne pomocou špeciálnej ihly, zatiaľ čo jednotlivé žiarivé kamienky sa najprv triedia, po jednom vyberajú a potom ručne dosádzajú. Vyskúšajte už existujúce pevné náramky či korálky z tejto série doplniť o novinky v podobe dvojitého prsteňa alebo trendových kruhových náušníc vyšperkovaných trblietavými zirkónmi.  

Tvary tejto sezóny sú inšpirované lekciou geometrie. Línie - priame či oblé, jednoduché či dvojité - kruhy, kvapky, ovály, štvorce, diamanty, kocky a pomedzi to jednoduchá krása otvorených priestorov. Našim favoritom spomedzi noviniek PANDORA je jednoznačne neobyčajne zaujímavý tvar kvapky, pripomínajúci svojim leskom skutočnú kvapôčku rosy. Kamene brúsené do tohto tvaru boli populárne už počas Viktoriánskej éry či obdobia Art Deco. Korálka PANDORA žiarivá slza v kombinácii s inými abstraktnými či geometrickými korálkami premení Váš náramok na skutočný klenot. 

Ak si želáte túto nádheru ešte znásobiť, siahnite po elegantných visiacich náušniciach PANDORA, na ktorých sa nachádza presne 240 čírych zirkónov. Úžasne odrážajú svetlo, čím zaujmú už na prvý pohľad a budú tak Vašim perfektným doplnkom na každom večierku. Lustrové náušnice sú navyše jedným z najvýraznejších trendov tejto sezóny, preto by nemali chýbať ani vo Vašej šperkovnici. Odporúčame ich doplniť jedným z koktailových prsteňov PANDORA. Koktailový prsteň je dramatický a výrazný kúsok šperku, zdobený jedným veľkým alebo viacerými menšími kameňmi. Tieto prstene s obľubou nosili dámy na tajné koktailové párty, ktoré sa konali počas obdobia americkej prohibície, odtiaľ pochádza aj ich názov. 

Ďalším trendovým vzorom, ktorý sa objavuje v novej jesennej kolekcii PANDORA je tvar rybej kosti, inak aj tvar písmena V. Jemné a elegantné strieborné prstene sú priam stvorené pre priaznivcov minimalistického štýlu, ale dajú sa tiež navzájom vrstviť a kombinovať. Zaujímavým kúskom je aj tzv. puzzle ring, tvorený dvoma rôznymi prsteňmi so srdiečkami, ktoré do seba zapadajú a tvoria tak jeden celok. Jeden kúsok srdca môžete darovať blízkej osobe na znak priateľstva alebo lásky, alebo ich nosiť oba spolu a dodať tak klasickému a obľúbenému motívu novú dimenziu.   

Séria PANDORA Signature prináša aj túto sezónu novinky, ktoré sú svojim tvarom a prevedením nesmrteľnou klasikou, no zároveň stelesňujú súčasný trend logománie. Oživte Váš náramok napríklad nadčasovým klipom, ktorému dominuje disk zo 14 karátového zlata zdobený zirkónmi. Na Váš PANDORA náhrdelník zas odporúčame visiacu korálku so zirkónom brúseným do tvaru ruže, ktorá bude vhodným doplnkom na akúkoľvek príležitosť. 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2023 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.