Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

DYRBERG / KERN kolekcia The Journey

Cestovať znamená žiť. Nová sezóna šperkov jar/leto 2015 je tu a je sa na čo tešiť. Inšpiráciou pre Gitte Dyrberg a Henninga Kerna sa tentokrát stal Stredný východ a jeho krásy tak ako ich nepoznáte. Vezmú vás na nečakanú exotickú cestu plnú dobrodružstva. Okorenia vašu predstavivosť či už vychádza zo srdca, hlavy alebo z duše. "The Journey" vám otvára iný svet, tak sa doň ponorte a nechajte sa strhnúť nezabudnuteľnými kúskami, ktoré nesmiete premeškať.

 

b_c2
e_c2

 

Uchvátia vás viacradové alebo dlhé jednoradové náhrdelníky z krištáľov Swarovski, koré nádherne rozžiaria váš dekolt vo farebných kombináciách kombinovateľných takmer so všetkým. Veľmi jednoducho k nim nakombinujete množstvo náušníc, či náramkov z tejto kolekie.

Vzor púštnych kvetín zdobí ďalšiu podkolekciu, ktorá vám učaruje decentým a elegantným spôsobom. Nechajte tieto šperky na vás vykvitnúť, veď o tom je celá jar. O prebudení života a prírody, ktorú si k sebe môžete privolať až z ďalekého Marakéšu. 

Ak máte rady masívnejšie reťaze zjemnené krištáľmi aj vy sa dočkáte svojho. Chirurgická oceľ vás opäť nesklame svojím efektom a funkčnosťou, takže aj milovníčky klasiky sa majú na čo tešiť. Potešia vás aj náušnice a prstene vhodné na každodenné nosenie.

Páni môžu svoje polovičky potešiť šperkom s nežný motívom srdiečka. Ale nová kolekcia toho ponúka ešte omnoho viac , tak sa príďte inšpirovať, potešiť sa a ulahodiť oku.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.