Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Základné informácie o značke MISIS

Značka Misis hrá všetkými tónmi prírody. Zatiahne vás do podmorského sveta alebo vezme lietať s motýľmi. Skvostné šperky oživia vašu osobnosť spôsobom, aký ste doteraz nevyskúšali. Talianska značka Misis vedome kombinuje rôzne štýly a vytvára vášnivé skvosty, ktoré sa stávajú nadčasovými kúskami. Pozornosť je venovaná každému detailu. Šperky sú výsledkom dvoch veľmi odlišných svetov: svet moderných strojov a svet remeselníckej práce, ktoré sa navzájom kombinujú. Misis šperky sprevádzajú najvýznamnejšie a exkluzívne medzinárodne podujatia ako Grammy Awards, Golden Globe, Academy Awards a na červenom koberci na udeľovaní Oskarov. Krásne Misis šperky nosia slávne osobnosti aj na umeleckých filmových premiérach či rôznych hudobných predstaveniach.

 

História

Značka Misis bola založená v „hlavom meste“ šperkov Vicenza. Ich tvorba bola ovplyvnená blízkymi mestami ako Benátky a Miláno. Misis založila rodina, ktorá mala obrovskú vášeň k šperkom. Od roku 1986 Bruno a Maria Ester Piaserico vytvárajú jemné strieborné šperky Misis. Neskôr ich deti Claudia a Alberto obohatili firmu ich kreativitou a manažérskou intuíciou. Ich rodinným cieľom bolo, aby aj striebro bolo považované za vysokokvalitný šperk. V rodinnej dielni sa doteraz vyrábajú veľmi kvalitné šperky a kladie sa dôraz na každý detail. 

 

Materiály

Šperky sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov a teda zo striebra, pozláteného striebra a 18k zlata. Zdobené sú prírodnými kameňmi (kremeň, kryštál, ónyx, farebný achát...), zirkónmi, riečnymi perlami a farebným emailom. Šperky sú ručne vyrábané v Taliansku a vyznačujú sa umeleckým prevedením a nádhernou filigránskou prácou.

Starostlivosť

Šperk nenoste počas športovania, manuálnych prác, spánku a aktivít, ktoré by ho mohli poškodiť. Čistite ho malou mäkkou kefkou (napr. zubnou kefkou) vo vlažnej vode s malým množstvom čistiaceho prostriedku. Môžete použiť aj handričku na leštenie striebra. Neodporúčame používať tekuté leštidlá na čistenie striebra, šperk môžu poškodiť a zničiť jeho prirodzenú oxidáciu.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.