Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Letná kolekcia značky Pandora

Od vrcholov najvyšších štítov až po hĺbky morského dna, s novou kolekciou Pandora na leto 2016 sa pred Vašimi očami sa odohráva príbeh exotických a tajomných krajín. Pradávne orientálne ríše a ďaleké brehy oceánov odhaľujú svoje poklady a pôsobia svojim kúzlom, aby do Vášho života vniesli niečo zo svojho ohromného bohatstva. 

Orientálne kvetiny, ich majestátne tvary a farebnosť sú jedným z hlavných motívov letnej kolekcie. Čo lepšie vystihuje tajomnosť orientálnych záhrad ako lotosový kvet, ktorého lupene sa pred Vami postupne odkrývajú a odhaľujú svoju krásu? V sýtočervenej farbe a so žiarivým zirkónom ako kvapôčkou rosy bude tento typický ázijský kvet dokonalým oživením Vášho Pandora náramku alebo náhrdelníku. Karmínovočervená farba dračích krídel a tlmená ružová farba divokých kvetín Vás budú sprevádzať na každom kroku. 

Prechádzka vznešenej dámy v kráľovských záhradách sa nemôže konať bez vejára v jej ruke. Tú Vašu môže skrášliť náramok s touto bohato zdobenou korálkou, ktorá je inšpirovaná tradičným orientálnym vejárom a vzormi origami.

Prenesme sa od pevniny k tropickému prímorskému svetu, ktorý priamo pred našimi zrakmi odokrýva poklady o akých sa nám bežne nesníva! Nie náhodou si práve z letných dovoleniek si často nosíme tie najkrajšie spomienky a zážitky. Komu z nás už na pleci sedel živý papagáj a škriekal cudzokrajné slová? Kto sa opatrne blížil k obrovskému slonovi a túžil dotknúť sa jeho hrubej kože? Teraz si tieto zážitky z ďalekých krajín môžete navždy uchovať aj na Vašom Pandora náramku.

Samozrejme, najväčším lákadlom pre nás, suchozemcov z krajiny v srdci Európy, je more. Nekonečné, trblietavé a hrajúce rôznymi farbami od tyrkysovej až po tmavomodrú, presne taký môže byť aj Váš nový náramok Pandora. Korálky pripomínajúce svojou farbou a textúrou kvapôčky vody prinesú pocit osvieženia aj v horúcich letných dňoch. 

Leto u nás doma je tiež čarovné, chutí ako čerešne a vonia po jahodách. Aby bolo to Vaše čo najveselšie, nahoďte sa do bielej farby, ozdobte sa týmito chutnými tutti-frutti korálkami a vyrazte na zmrzlinu alebo na piknik. Určite sa tam s Vami stretneme! 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.