Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Čo o vás prezradia náramky z korálok?

To, čo nosíme, symbolizuje kúsok našej osobnosti. Či už ide o šaty, spôsob účesu, alebo o druh náramkov a náušníc. Asi najznámejšími korálkovými náramkami sú šperky z Pandory. Ako si vyskladať ten svoj, ktorý vystihne vašu náladu, záujmy a hodnoty? 

Pandora – motívy, farby a kamene, ktoré vás vystihujú

K vlastnoručne vyskladanému šperku potrebujete náramok, ktorý nájdete v striebornom, zlatom, koženom či kombinovanom prevedení. Naň potom navliekate rôzne druhy korálok a organizujete si ich poradie podľa seba. Na výber máte z niekoľkých typov korálok a doplnkov:

  • pohyblivé korálky,
  • visiace prívesky,
  • oddeľovače – úzke korálky, ktoré predeľujú časti náramku,
  • klipy – pripevňujú sa pomocou klipu, po nasadení na náramok sú pevné,
  • bezpečnostná retiazka, ktorá chráni náramok pred stratou korálok.

Pandora dáva ručne vyrábanými kúskami každej zákazníčke možnosť, aby si vytvorila originálny náramok podľa vlastnej chuti. Či to bude šperk s cestovateľskými symbolmi, alebo s rodinnou tematikou, to je len na vás.

Takýmto spôsobom si zhmotníte spomienky a zážitky, ktoré už dávno pominuli, ale na vašom zápästí môžu zakaždým ožiť. Vyskladajte si náramky zo srdiečok s perlami a drahokamami, so zvieracími motívmi či s nápismi, ktoré vyjadrujú city k vášmu najbližšiemu. Skvelý darček od partnera, aby ste spolu boli aj vtedy, keď ste stovky kilometrov od seba.

koralka pandora best friends2

Kamene a ich symbolika

Drahé kamene nie sú len krásne sfarbené, ale majú aj svoju symboliku. Podľa ich charakteristík vám môžu posilňovať oblasti života, v ktorých to potrebujete.

Kryštál - spája sa s čistotou duše i tela. Jeho názov pochádza zo slova crystallos, čo znamená ľad. Jeho hlavnou úlohou je harmonizácia a čistenie od negatívnych a škodlivých vplyvov. Je základným kameňom, ktorý je pre každého z nás. 

Topás – je vysoko ceneným prírodným kameňom, ktorý je podľa Mohsovej stupnice iba o dva stupne mäkší ako diamant. Chráni proti rôznym negatívnym vplyvom. U žien zvyšuje šťastie a plodnosť, u mužov príťažlivosť voči inému pohlaviu. Ak je v modrej farbe, výrazne upokojuje.

Granát – jeho červená farba vzbudzuje tvorivosť, erotickú predstavivosť a vášeň. Je ochranným kameňom cestovateľov. 

Citrín – je kameňom, ktorý dodáva radosť a sebaistotu. Žltá farba umocňuje veselosť a dobrú náladu. Pandora ho priraďuje k mesiacu november.

Zafír – kameň božskej spravodlivosti, nádeje a odvahy. Je známy v prekrásnom modrom prevedení.

Smaragd – posilňuje partnerské vzťahy, upokojuje city a nervy, zmierňuje zlosť. Väčšinou máva zelenú farbu. Je tiež kameňom regenerácie. 

Rubín –chráni novomanželov pred neverou, je symbolom vášne a lásky. 

Ametyst – je symbolom duševnej čistoty, pomáha ľuďom s depresiami. 

koralka pandora zirkon

Buďte sama sebou s náramkom z Pandory

Každá žena chce byť jedinečná. Svojím vzhľadom, vystupovaním, vôňou či chôdzou. Ak máte najradšej voľné nohavice a nevýrazný look, budete v sukni a večernom make-upe trpieť. Podobne vás budú znervózňovať náušnice, ktorú sa vám nepáčia a nehodia sa k vám. Preto si ich napasujte presne na mieru. Veľa zábavy s tvorbou náramku, ktorý bude len VÁŠ.

naramok pandora

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.