Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Kolekcia DYRBERG/KERN na jeseň a zimu 2017

Nová kolekcia dizajnérov DYBRERG/KERN s názvom RHYTM čerpá inšpiráciu z rozmanitého a podmanivého sveta hudby. Každý šperk tejto sezóny reprezentuje vizuálne stvárnenie rytmu v rozličných hudobných štýloch. Vychutnajte si ten nepatrný moment medzi zvukom a tichom, zhmotnený ľudskému oku. Objavte, ako vyzerá pop, blues, jazz, klasická alebo tanečná hudba, keby nabrali jasnú formu a tvar nádherných šperkov.

Charakteristický kolísavý rytmus a melancholická nálada BLUES sú v rovnomennej podkolekcii vyjadrené pomocou farebnej hry prírodných kameňov a polodrahokamov. Šedo-zelený achát, gaštanové tigrie oko, vínovočervený jaspis či tmavomodrý pieskovec sa stávajú novými symbolmi jemnej elegancie. Jedinečné šperky oválnych tvarov sú interpretáciou stretu moderného dizajnu a retro estetiky. „I’m feeling blues“ ešte nikdy nevyzeralo tak dobre!

Inšpirácia jazzovými tónmi viedla k tomu, že v novej kolekcii DYRBERG/KERN vznikli aj odvážne a výrazné šperky, ktoré vždy zanechajú silný dojem. Špirálovito zatočené či skulpturálne tvarované náušnice, náramky a náhrdelníky zo žiarivého kovu sú predurčené na to, aby ste s nimi v klube pretancovali celú noc. S kolekciou SWING sa pripravte na poriadny úlet!

Swarovski kryštály vybrúsené na tucty žiarivých plôch sú ústredným prvkom na šperkoch podlhovastých tvarov zo série CALABASH, ktorá je inšpirovaná bicími nástrojmi. Očaria Vás svojím moderným minimalizmom, typickým pre značku DYRBERG/KERN, ktorý im ale neuberá nič zo svojej zvyčajnej ženskosti a noblesy.

Rýchle údery prstov na klávesoch grandiózneho piana, vytvárajúce živé tempo, sú zhmotnené v podkolekcii s názvom ALLEGRO. Rytmické striedanie čiernej a bielej farby, dokonale čisté línie a symetrické rozostupy medzi klávesmi boli majstrovsky prenesené na šperky z chirurgickej ocele, zdobené klasickými Swarovski kryštálmi. Výsledkom sú nádherné a moderné šperky, ktoré Vám budú robiť radosť každý deň.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.