Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Aktuality

Medailóny ukrývajú v sebe symboly. Viete, čím sa zdobíte?

Medailóny – malé či väčšie prívesky plné symbolov. Niektorí veria, že ich chránia. Iným nosia šťastie alebo pomáhajú sústrediť sa. Pre mnohých je to len módny doplnok. Nech už patríte do ktorejkoľvek kategórie, pozrite si, čo ten váš medailón symbolizuje.

Aktuality

Blogerky odhalili módne trendy na jeseň 2018. Viete, v čom zažiarite?

Aké krásne by bolo, mať denne poruke niektorú z odborníčok na módu. Takú, ktorá vie, čo sa nosí a poradí nám, v čom budeme dostatočne in. Nuž, nie každá z nás má tú možnosť, mať v okruhu kamarátok módnu blogerku. Preto sme sa obrátili na pár z nich a zistili za vás, aké budú módne trendy na jeseň 2018.

Aktuality

Súťaž o náhrdelník SWAROVSKI!

VYHRAJ PRE SEBA A SVOJU „SKOROSESTRU“ trendy náhrdelník SWAROVSKI od MOLOKO!

A nezabudni pozvať svoju spriaznenú dušu aj na francúzsku komédiu  SKOROSESTRY, ktorá  bude v slovenských kinách už 23. AUGUSTA.

Aktuality

Trendy slnečných okuliarov v 2018: noste ich ako filmové hviezdy

V lete sú vaše oči oveľa častejšie vystavené slnečnému žiareniu. Slnečné okuliare by preto mali byť samozrejmosťou. Viete, aké sú tento rok v kurze? Sezónu jar/leto 2018 predstavili módni návrhári už v roku 2017. Ak ste trendy z mól prehliadli,pozrite sistručnúrekapituláciu.

Aktuality

7 perfektných módnych tipov, ktoré nás naučili filmy

Náš pohľad na svet módy sa neustále vyvíja. Ovplyvňujú nám ho časopisy, internet, sociálne siete a rozhodne aj filmy. Pozrime sa spolu na zopár módnych tipov, ktoré sme sa naučili z dnes už ikonických filmov a seriálov.

Aktuality

Potrpíte si na luxusné peňaženky? Toto o vás povie ich štýl

Ukáž mi svoju peňaženku a ja ti poviem, kto si. Nie, takto to celkom nefunguje. Pravda však je, že aj taká zdanlivá drobnosť, ako peňaženka, môže o vás čo-to prezradiť. O to viac, ak si na jej výbere dáte patrične záležať.

Aktuality

Čo si so sebou zobrať na dovolenku? Cestujte ako dáma

Upravené, opálené a šik. Chcete byť na dovolenke ako z titulky časopisu? Pribaľte si do kufra zopár doplnkov, ktoré patria do základnej výbavy každej dámy. Poradíme vám, ktoré to sú.

Aktuality

Oslávte príchod leta s prírodnými motívmi

Jedným z najzaujímavejších trendov v doplnkoch na túto sezónu je rozhodne umelecká interpretácia sveta fauny a flóry, ktorý poskytuje nevyčerpateľné zdroje inšpirácie.

Aktuality
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2018 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.