Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Aktuality

Moderné ruksaky: trendy spôsob, ako si šetriť chrbát

Stačí sa prejsť po ulici a určite vám neunikne jeden fakt – dievčatá a dámy rôznych vekových kategórií podľahli módnym ruksakom. Stretnete ich naozaj na každom kroku. Ruksaky nájdete v ponuke veľkých a slávnych módnych domov, ale aj v čínskych obchodoch. Tomuto trendu skrátka neuniknete.

Aktuality

4 tipy na veľké kabelky, do ktorých zabalíte celý svoj pracovný deň

Vraví sa, že doba je rýchla. Svoje o tom vedia aktívne pracujúce ženy. Nielenže stíhajú aj šesť vecí naraz, ale očakáva sa od nich, že budú vždy krásne, upravené a ženské. Práve pre takéto dámy módni návrhári vymysleli veľké kabelky.

Aktuality

Prichádza jar 2018. Aké módne trendy má schované v kabelke?

Dni sú stále dlhšie, zima pomaly, ale iste stráca moc nad svetom. Ranný spev vtákov a slnečné lúče v nás prebúdzajú jarnú náladu. Módne domy na svojich prehliadkach už ukázali najnovšie trendy pre toto obdobie. Aby ste sa vo svete fashion noviniek zorientovali ľahšie, pripravili sme si pre vás výber toho najzaujímavejšieho.

Aktuality

Trendy v šperkoch na jar a leto 2018

Inšpirujte sa tvorbou svetových módnych dizajnérov, ktorí najlepšie vedia, aké doplnky by sme mali nosiť toto leto. My v MOLOKO už máme svojich favoritov...

Aktuality

Náušnice pre bábätká sú rozkošné. Sú však aj zdravé a bezpečné?

Máte doma malú slečnu a zvažujete, či jej dať prepichnúť ušká? Prípadne ešte len prírastok očakávate? Náušnice sú často prvým šperkom dieťatka, preto sa mamičky už dopredu tešia na ich výber. Na čo si však treba dávať pozor, aby ste náhodou neohrozili zdravie malého človiečika?

Aktuality

Malé kabelky, do ktorých sa zmestí veľká móda: ako nosiť crossbody

Termín crossbody kabelka určite nie je cudzí žiadnej žene, ktorá sa vyzná v móde. Sú to kabelky stredných a menších rozmerov s dlhým uškom. Vďaka nemu si viete tašku prehodiť krížom cez telo, pričom ruky ostávajú voľné. Och, aké pohodlné a vynaliezavé! 

Aktuality

Svieže a spanilé: jarné topánky pre mestské princezné

Odložte ťažkú zimnú obuv a vytiahnite ľahké jarné topánky. Prichádza jar! Neviete, čo si obuť do mestských ulíc? Poradíme vám. Vkročte do jari v štýlových topánkach podľa najnovších trendov.

Aktuality

Módne trendy na rok 2018: čo predpovedajú módne blogerky?

Fashion blogerky – móda je pre ne vášeň, koníček, živobytie. Venujú jej veľa času a málokto má taký prehľad ako práve ony. Novinky z tejto oblasti sypú z rukáva jedna radosť, a preto nás zaujímal ich názor na trendy v roku 2018.

Aktuality

Sú tie najdrahšie aj najkrajšie? 10 šperkov, ktoré stáli najviac v histórii

Obrovské, žiarivé drahokamy, opradené legendami a nosené princeznami. Pokochajte sa zoznamom 10 najdrahších šperkov na planéte. Ktorý by ste si vybrali?

Aktuality

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2018 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.