Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Aktuality

Trendy slnečných okuliarov v 2018: noste ich ako filmové hviezdy

V lete sú vaše oči oveľa častejšie vystavené slnečnému žiareniu. Slnečné okuliare by preto mali byť samozrejmosťou. Viete, aké sú tento rok v kurze? Sezónu jar/leto 2018 predstavili módni návrhári už v roku 2017. Ak ste trendy z mól prehliadli,pozrite sistručnúrekapituláciu.

Aktuality

7 perfektných módnych tipov, ktoré nás naučili filmy

Náš pohľad na svet módy sa neustále vyvíja. Ovplyvňujú nám ho časopisy, internet, sociálne siete a rozhodne aj filmy. Pozrime sa spolu na zopár módnych tipov, ktoré sme sa naučili z dnes už ikonických filmov a seriálov.

Aktuality

Potrpíte si na luxusné peňaženky? Toto o vás povie ich štýl

Ukáž mi svoju peňaženku a ja ti poviem, kto si. Nie, takto to celkom nefunguje. Pravda však je, že aj taká zdanlivá drobnosť, ako peňaženka, môže o vás čo-to prezradiť. O to viac, ak si na jej výbere dáte patrične záležať.

Aktuality

Čo si so sebou zobrať na dovolenku? Cestujte ako dáma

Upravené, opálené a šik. Chcete byť na dovolenke ako z titulky časopisu? Pribaľte si do kufra zopár doplnkov, ktoré patria do základnej výbavy každej dámy. Poradíme vám, ktoré to sú.

Aktuality

Oslávte príchod leta s prírodnými motívmi

Jedným z najzaujímavejších trendov v doplnkoch na túto sezónu je rozhodne umelecká interpretácia sveta fauny a flóry, ktorý poskytuje nevyčerpateľné zdroje inšpirácie.

Aktuality

Moderné ruksaky: trendy spôsob, ako si šetriť chrbát

Stačí sa prejsť po ulici a určite vám neunikne jeden fakt – dievčatá a dámy rôznych vekových kategórií podľahli módnym ruksakom. Stretnete ich naozaj na každom kroku. Ruksaky nájdete v ponuke veľkých a slávnych módnych domov, ale aj v čínskych obchodoch. Tomuto trendu skrátka neuniknete.

Aktuality

4 tipy na veľké kabelky, do ktorých zabalíte celý svoj pracovný deň

Vraví sa, že doba je rýchla. Svoje o tom vedia aktívne pracujúce ženy. Nielenže stíhajú aj šesť vecí naraz, ale očakáva sa od nich, že budú vždy krásne, upravené a ženské. Práve pre takéto dámy módni návrhári vymysleli veľké kabelky.

Aktuality

Prichádza jar 2018. Aké módne trendy má schované v kabelke?

Dni sú stále dlhšie, zima pomaly, ale iste stráca moc nad svetom. Ranný spev vtákov a slnečné lúče v nás prebúdzajú jarnú náladu. Módne domy na svojich prehliadkach už ukázali najnovšie trendy pre toto obdobie. Aby ste sa vo svete fashion noviniek zorientovali ľahšie, pripravili sme si pre vás výber toho najzaujímavejšieho.

Aktuality

Trendy v šperkoch na jar a leto 2018

Inšpirujte sa tvorbou svetových módnych dizajnérov, ktorí najlepšie vedia, aké doplnky by sme mali nosiť toto leto. My v MOLOKO už máme svojich favoritov...

Aktuality
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2018 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.