Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Aktuality

Štýlové ruksaky, ktoré by vám v šatníku nemali chýbať

Ruksaky prešli v móde veľkú diaľku od svojich skromných začiatkov ako tašky na knihy až po jeden z najvyhľadávanejších módnych doplnkov. Praktické a štýlové ruksaky sú najpredávanejším a najobľúbenejším doplnkom v súčasnosti. Ruksak je ideálny pre trendsetterky, ktoré chcú byť odlišné a zároveň sú neustále v pohybe.

Aktuality

Aké topánky sú v móde na jar a leto 2019

Túžite po nových topánkach vo Vašom šatníku? Od pohodlných espadriliek, ženských sandáliek až po trendy podpätky. Predstavujeme Vám horúci výber topánok, ktoré sú v móde na jar a leto 2019.

Aktuality

6 slnečných okuliarov, s ktorými toto leto zažiarite

Naskočte na vlnu slnečných lúčov práve teraz, pretože prinášame tie najkrajšie štýly okuliarov pod slnkom! Či už snívate rovnako ako my o úteku za teplom do horúcich krajín alebo patríte medzi tie šťastné, ktoré už plánujú dovolenku. Tieto okuliare sú stvorené pre prvé slnečné lúče aj pre horúce exotické destinácie.

 

Aktuality

Ako nosiť prstene v roku 2019

Výhoda súčasných trendov je v tom, že prenechávajú obrovský priestor našej vlastnej fantázii a kreativite. Je na čase, aby sme si so svojimi prsteňmi užili trochu zábavy a našli tisíc nových spôsobov, akými sa dajú nosiť.

Aktuality

Zažiarte na Deň žien s 15% zľavou

Zažiarte na Deň žien s 15% zľavou na značku SWAROVSKI od 7.3.-9.3.2019. Navyše k tomu získate poukaz na 15% zľavu na Váš ďalší nákup, ktorý si môžete uplatniť v predajniach SWAROVSKI od 11.3.-31.3.2019.

Aktuality

Vyhrajte o kabelku FURLA a set na manikúru!

Vyhrajte kabelku FURLA a set na manikúru Le Mini Macaron!

Sestry, maminy, kamošky, kolegyne. My v @moloko_cube oslavujeme všetky ženy, ktoré sú v našich životoch.

Aktuality

Trendy v šperkoch na jar a leto 2019

Nové letné kolekcie šperkov už dorazili do našich predajní, teraz je preto ten správny čas zorientovať sa v trendoch na najbližšiu sezónu.

Aktuality

6 dizajnových kabeliek, ktoré budete milovať!

Aké kabelky budú túto jar/leto v móde? Predstavujeme Vám nové dizajnérske kúsky, ktoré budete milovať! Priamo z prehliadkových mól do Vášho jarného šatníka prinášame tie najkrajšie módne kúsky od ľadviniek až po kufríkové kabelky. Týchto šesť dizajnových kabeliek budete milovať nielen teraz, ale aj počas celého roka.

Aktuality
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.