Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Aktuality

Pravidlá reklamnej akcie „VYHRAJTE LÍSTKY NA KONCERT NICKI MINAJ“

Nakúpte nad 150 eur v predajniach MOLOKO, CUBE alebo na www.moloko.sk a budete zaradení do súťaže o lístky na koncert svetovej hviezdy Nicki Minaj!

Aktuality

5 najhorúcejších trendov jari

Ak hľadáte spôsob ako oživiť Váš jarný šatník, toto sú tie najlepšie jarné inšpirácie, ktoré musíte poznať!  Prinášame módne trendy z prehliadkových mól, aby ste ich mohli pridať už teraz do svojho nákupného zoznamu.

Aktuality

Štýlové darčeky

Oslňte Vaše okolie svojím vycibreným vkusom. Od trendových kabeliek a žiarivých šperkov až po najžiadanejšie topánky sezóny - www.moloko.sk pozná zoznam i tých najtajnejších vianočných prianí.

Aktuality

Trendy kabelky na jeseň a zimu 2018

Od ladviniek, módnych opaskových kabeliek až po kufríkové kabelky -  prinášame Vám tie najväčšie trendy na jeseň/zimu 2018, ktoré by v šatníku rozhodne nemali chýbať. Vy už musíte spraviť jediné, rozhodnúť sa, ktorý trend si zvoliť ako prvý!

Aktuality

Trendy v šperkoch na jeseň a zimu 2018

Prehliadky svetových módnych domov na sezónu jeseň/zima 2018 jednoznačne potvrdzujú, že pri šperkoch teraz platí “go big or go home”. Opäť sa na scénu vracajú veľké šperky, ale nie len čo sa týka rozmerov, ale tiež dojmu, ktorý majú zanechať. To sa dá docieliť rôznymi spôsobmi, napríklad napodobňovaním prírody, umeleckých diel alebo návratom do minulosti. No objavujú sa i nové trendy, ktoré nájdete v MOLOKO.

Aktuality

Michael Kors: vieme, prečo mu ani prvá dáma neodolá

Značku Michael Kors jednoducho milujeme. Vždy presne vie, na ktorú strunu má brnknúť tak, aby sa nám pri pohľade na jeho kúsky rozžiarili oči. Veľké peňaženky či kabelky – kúsky z Michaelovej dielne majú vždy svoje čestné miesto v luxusných šatníkoch. Ako to robí? 

Aktuality

Do práce aj na párty: s týmito obalmi na mobil Swarovski zažiarite

Kto by nepoznal brúsené krištále Swarovski, ktoré sa trbliecu vo farbách polárnej žiary? Už viac ako sto rokov sú symbolom elegancie a krásy. Dnes si ich môžete dopriať aj v spojení s modernými technológiami – priamo na obale vášho smartfónu. 

Aktuality

Medailóny ukrývajú v sebe symboly. Viete, čím sa zdobíte?

Medailóny – malé či väčšie prívesky plné symbolov. Niektorí veria, že ich chránia. Iným nosia šťastie alebo pomáhajú sústrediť sa. Pre mnohých je to len módny doplnok. Nech už patríte do ktorejkoľvek kategórie, pozrite si, čo ten váš medailón symbolizuje.

Aktuality

Blogerky odhalili módne trendy na jeseň 2018. Viete, v čom zažiarite?

Aké krásne by bolo, mať denne poruke niektorú z odborníčok na módu. Takú, ktorá vie, čo sa nosí a poradí nám, v čom budeme dostatočne in. Nuž, nie každá z nás má tú možnosť, mať v okruhu kamarátok módnu blogerku. Preto sme sa obrátili na pár z nich a zistili za vás, aké budú módne trendy na jeseň 2018.

Aktuality
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.