Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Aktuality

Trendy v šperkoch na jar a leto 2021

Túto sezónu zatial trávime v útulnom bezpečí domova,  dizajnéri však ako jej kontrast prinášajú šperky, ktoré sa odmietajú skrývať! Šperky na jar/leto 2021 sú totiž veľké a pútavé od výrazných retiazok až po neónové farby.

Aktuality

Pravidlá reklamnej akcie „VYHRAJTE LÍSTKY NA KONCERT MALUMA WORLD TOUR“

Nakúpte nad 150 eur  v predajniach MOLOKO alebo CUBE alebo na www.moloko.sk a budete zaradení do súťaže o 2 lístky na koncert svetového speváka Malumu!

Súťaž platí len pre registrovaných zákazníkov vo Fashion clube, pri nákupe nad 150 eur od 04.12. do 17.12.2019. Vstupenky môžete zakúpiť v spoločnosti Ticketportal.

Aktuality

Exkluzívne predstavenie novej kolekcie šperkov Linda's Dream

Novou kolekciou originálnych a trblietavých šperkov značky Linda’s Dream nás osobne previedla šperkárka Linda Hudecová. Pozrite sa s nami na to, ako sme si spoločne  s talentovanou Lindou zasnívali na exkluzívnom uvedení jej novej kolekcie s názvom #L.O.V.E v predajni MOLOKO Eurovea.

Aktuality

Trendy na jeseň a zimu 2019

Nové jesenné kolekcie šperkov a kabeliek dorazili na naše predajne, tak sa poďme spolu pozrieť, na čo sa túto jeseň a zimu pripraviť!

Aktuality

Pravidlá reklamnej akcie „VYHRAJTE LÍSTKY NA KONCERT EROSA RAMAZZOTTIHO“

Nakúpte nad 150 eur v predajniach MOLOKO, CUBE alebo na www.moloko.sk a budete zaradení do súťaže o 2 lístky na koncert svetovej hviezdy Erosa Ramazzottiho!

Aktuality

6 štýlových náušníc v roku 2019

Nepodceňujte silu výrazných šperkov, tentokrát sú v hlavnej úlohe náušnice. A my vám predstavíme 6 štýlových náušníc pre nasledujúcu sezónu, ktoré by ste mali pridať do vašej šperkovnice. Toto sú najštýlovejšie kúsky, ktoré sa nosia v roku 2019.

Aktuality

Tipy na moderné dekorácie do bytu

Čas na zmenu vášho bývania? Ak je to tak, zostavili sme pre Vás niekoľko nápadov na moderné dekorácie, ktoré doplnia váš byt. Pripravte sa na nekonečnú inšpiráciu, či už sa nachádzate v úplne modernom dizajne alebo chcete mať niečo trochu tradičnejšie. Od jednoduchých dizajnov izieb až po abstraktné a zaujímavé nápady na výzdobu, prinášame vám tipy, ktoré potrebujete na pozdvihnutie vašej izby na ďalšiu úroveň.

Aktuality

Čo si zbaliť na dovolenku pri mori?

Vybrali ste dovolenku vašich snov, kúpili si letenku, ale pred cestou vás čaká ešte proces balenia? Nedovoľte, aby vám balenie skazilo dovolenkovú náladu. Náš zoznam letných vychytávok vám prezradí, čo si zbaliť na dovolenku pri mori.

Aktuality

Štýlové ruksaky, ktoré by vám v šatníku nemali chýbať

Ruksaky prešli v móde veľkú diaľku od svojich skromných začiatkov ako tašky na knihy až po jeden z najvyhľadávanejších módnych doplnkov. Praktické a štýlové ruksaky sú najpredávanejším a najobľúbenejším doplnkom v súčasnosti. Ruksak je ideálny pre trendsetterky, ktoré chcú byť odlišné a zároveň sú neustále v pohybe.

Aktuality
ARCHÍV

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2023 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.