Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Ples, práca, šport. S týmito náramkovými hodinkami budete vždy dáma

Váš deň sa začína športom – idete si zabehať, zaplávať alebo do fitka. Potom do práce a na stretnutia, deň rozrátaný na minúty. Večer vás čaká divadelná premiéra alebo cez víkend ples. Všade tam potrebujete krásne a funkčné hodinky. Ako si z veľkej ponuky vybrať tie najštýlovejšie?

Na rozdiel od mužov majú ženy pri hodinkách obrovský výber veľkostí, dizajnu, farebnosti, materiálov, typov náramku aj zdobenia. Na každú príležitosť si tak môžete vybrať hodinky, ktoré budú dokonale ladiť s tým, čo práve robíte a prežívate. Náramkové hodinky totiž slúžia nielen na meranie času, ale aj na to, aby vám dodali štýl a dotvorili váš celkový vzhľad do posledného detailu.

Športové hodinky

Ak si vyberáte hodinky k športovému oblečeniu, vyberajte ich tak, aby boli najmä funkčné, pohodlne obopínali vaše zápästie a odolávali vlhkosti či prachu. Poobzerajte sa však aj po hodinkách, ktoré budú zároveň esteticky príťažlivé.

Budete ich môcť potom nosiť nielen vyslovene na šport, ale aj k ležérnejšiemu mestskému oblečeniu na voľný čas – k džínsom, teniskám a športovej bunde. V novinkách od značky Ice-watch nájdete krásne hodinky, ktoré majú vodotesnosť do 10 ATM, teda ich nemusíte dávať dole z ruky ani pri rannom plaveckom tréningu.

damske hodinky5

Hodinky do práce aj na stretnutia s priateľmi

V práci či pri príjemných stretnutiach plynie čas veľmi rýchlo, a tak vám najlepšie poslúžia hodinky s prehľadným ciferníkom, ktoré budú ladiť s farebnosťou vášho obľúbeného oblečenia a doplnkov. Pri výbere môžete siahnuť po novinke, ktorá bude v tejto sezóne patriť k veľmi obľúbeným – hodinkám vo farbe ružového zlata. Je to ojedinelá farba a hodí sa k zlatým i strieborným doplnkom, sponám či detailom oblečenia.

damske hodinky3

Ozdobné, či jednoduché?

V poslednej sezóne sa k slovu hlásia opäť menšie ciferníky a jednoduché, čisté línie hodiniek či náramkov na hodinkách. Na výber máte aj rôzne farby remienkov a drobné ozdoby, napríklad zirkóny alebo kryštáliky, ktoré dodajú hodinkám trblietavý lesk.

damske hodinky4

Celkovo však trendy smerujú k čistému, nekomplikovanému dizajnu hodiniek, ktoré potom môžete zladiť s ozdobným náramkom. Ak nosíte k hodinkám viacero náramkov, mali by mať niečo spoločné – detail ozdoby, farbu či materiál. Celkovo však platí, že kombinácia by mala byť decentná a pri pohybe by ste nemali štrngať množstvom ozdôb.

damske hodinky6

Plesové hodinky na výnimočnú príležitosť

Etiketa veľkých plesov neodporúča dámam nosiť hodinky, pretože na plese by ste sa mali nechať unášať zábavou a krásnymi chvíľami s partnerom bez toho, aby ste sledovali čas.

Sú však aj menšie plesy, ktoré majú menej formálne pravidlá. Tu môžete zvoliť róbu, ku ktorej sa výnimočné spoločenské hodinky budú veľmi hodiť.Pri výbere by však mala dominovať najmä ozdobná funkcia hodiniek, ktoré použijete namiesto náramku či iného šperku.

Preto môžete siahnuť po kúsku, ktorý má množstvo Swarovski kryštálikov, perleťový ciferník, kovový náramok v ozdobnom jemnom tvare a zapínanie, ktoré splýva s náramkom.

 

Krásne hodinky robia pravú dámu pri každej príležitosti

Hodinky, ktoré máte na ruke, vypovedajú o vás veľa aj bez slov. Môžu tvoriť kontrast medzi vaším jemným zápästím a masívnejším ciferníkom, alebo, naopak, zvýrazniť vašu ženskosť ozdobnosťou a dizajnom, ktorý pripomína viac šperk než stroj na meranie času. Vyberte si teda podľa toho, čo je na vás najpríťažlivejšie a čo chcete najviac zdôrazniť. Výber je naozaj bohatý.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.