Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Základné informácie o značke Amen

Amen – láska je voľba

Viera je univerzálnou a čistou láskou. Viera a láska spájajú milióny ľudí a rozvíjajú ľudské spojenia. Značka Amen sa zrodila z túžby darovať ľuďom, ktorých milujeme slová viery, ktoré ponúkajú ochranu a pocit, že nikdy nie sú sami.

História

Kolekcia šperkov Amen vznikla v roku 2012 a je vášňou talianskeho návrhára a obchodníka s šperkami Giovanniho Licastra. Bola to jeho vízia inšpirovať sa pri tvorbe šperov vierou. Zbierka Amen je založená na presvedčeniach, ktoré nás sprevádzajú duchovným životom. Viera ovplyvňuje dušu každého človeka. Ži svoju vieru s Amenom.


Názov Amen zakladateľ zvolil pre jeho vnútorný význam: pravdu a istotu. Jeho zvuk, ktorý je príjemný pre ucho a je uznávaný ako náboženské vyznanie spájajúce vieru a lásku po celom svete. Heslo značky Amen znie: „Láska je voľba“ hovorí o súčasnom poňatí lásky a viery. Značka Amen vytvorila kolekciu, ktorá má všetkým ukázať vieru a lásku.

Materiály:

Šperky z kolekcie Amen sú vytvárané a vyvíjané talianskymi návrhármi. Všetky šperky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov vrátane  striebra, talianskej kože, chirurgickej ocele, kubického zirkónu s povrchovou úpravou rhodiom. Niektoré šperky sú k dispozícii s 18kt žltým alebo ružovým zlatom. Výrobný proces šperkov je veľmi dôkladný a  značka Amen je hrdá na najvyššie štandardy kvality.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.