Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Leto plné zliav (2015)

A je to tu! Začínajú letné zľavy v MOLOKO. Vaše obľúbené šperky sú teraz za tie najlepšie ceny. Ak už dlhšie máte zálusk na niektorý model, no stále váhate, tak teraz nastal čas na nákup. Príďte sa pozrieť do našich predajní alebo na e-shop a neodídete na prázdno. Potešíme vás poslednou kolekciou Journey a modelmi s motívom rímskych mincí od Dyrberg/Kern so zľavou 30% a predošlou kolekciou so zľavou 40%. Staršie kolekcie nájdete aj v 50%-nej zľave.

Odolať toľkým skvelým cenám sa jednoducho nedá. A odolať Pandore, tak to sa nedá už vôbec. Pripravila si pre vás ďalšie kúsky, ktoré kúpite lacnejšie. A vôbec ich nie je málo. Využite poslednú príležitosť kúpiť si niektoré korálky a príďte si povyberať, zľavy sú 30 až 50%. Aj Thomas Sabo má pre vás o 30% zľavnené Karma korálky, či iný tovar až do 50%.

Aj váš obľúbený Guess má vybrané modely v 30%-nej zľave. Čakajú len na vás, tak si doplňte zbierku. Určite nemáte hneď niekoľko kúskov, ktoré stoja za to. Zlacneli sme aj vybrané kusy značky JOOP!, nech ulahodíme každému vkusu. Všetky nádherné modely značky Misis máme za 50% a nie len to. Na všetko od značiek Otazu a Dolce&Gabanna máme zľavu až 70%. Tak to si určite nenechajte ujsť a príďte sa vyšantiť!

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.