Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Čo si obliecť na pracovný pohovor?

Co si obliec na pracovny pohovor doplnky CUBE MOLOKO2

Co si obliec na pracovny pohovor doplnky z CUBE MOLOKO

Pozvali vás na pracovný pohovor? Výborne! Týmto to však ani zďaleka nekončí. Spolu s prípravou vás čaká ešte jedna náročná skúška … Čo si obliecť? Nie nadarmo sa hovorí, že prvý dojem možete urobiť len raz. Preto si na výbere oblečenia a vytvorenia celkového dojmu dajte záležať. Všetko však s mierou :)

Majte na mysli, kam na pohovor idete a na akú pozíciu sa hlásite. Nepreháňajte to s mejkapom a vyhnite sa príliš sýtym a krikľavým farbám – použite ich skôr na doplnkoch. Pokojne siahnite po pastelových odtieňoch alebo po neutrálnych farbách ako sivá, hnedá, biela, čierna a tmavomodrá vďaka ktorým, dokonalo vytvoríte slušný look. Outfit na pohovor by nemal priťahovať pozornosť, ale podčiarknuť vašu osobnosť. Elegantnou košeľou v kombinácií so sukňou (mini je definitívne out) či  károvaným kostýmom nikdy nič nepokazíte. Ak uprednostníte pred nohavicovým kostýmom sukňu – nikdy nezabúdajte na pančušky. Topánky by mali byť so zatvorenou špičkou, no v prípade voľnejšieho štýlu móžte kľudne siahnuť aj po otvorenejšej obuvy alebo sandáloch.

Co si obliec na pracovny pohovor kabelka Vivienne Westwood

Co si obliec na pracovny pohovor peazenka Vivienne Westwood

Výber doplnkov u žien je veľmi dôležitý, preto siahnite skôr po elegantnejšej kabelke z vášho šatníka, ktorá bude pekne dopĺňať váš outfit. Vhodné sú menšie kabelky do ruky, ale aj elegantné kabelky na rameno či crosbbody kabelky.

Pri výbere obuvi sa odporúčajú elegantnejšie topánky s uzavretou špičkou. Vyhnite sa teniskám či sandalkám s otvorenou špičkou.

Váš vzhľad odporúčame zakončiť výberom hodiniek a jemných šperkov.

Nechajte sa inšpirovať, veď šaty robia človeka, preto si pri výbere oblečenia na pohovor dajte naozaj záležať.

Veľa šťastia :)

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.