Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Vianočná kolekcia PANDORA 2017

Nahliadnite s nami do farebného kaleidoskopu, naplneného čiastočkami fascinujúcej zimnej prírody, nadpozemskej krásy nebeských telies a oslnivej žiary drahokamov. To všetko s príjemným očakávaním toho najkúzelnejšieho obdobia roku – Vianoc. 

Hviezdy fascinujú ľudstvo už od nepamäti. Ich jemné chvejúce sa svetlo a mystická žiara podnecujú našu fantáziu, zvedavosť a túžbu prekonávať obrovské vzdialenosti. Roztrúsené po tmavomodrej zamatovej oblohe nás vyzývajú k tomu, aby sme sa trošku natiahli a vybrali si tú jednu. Tú svoju, spomedzi miliardy ostatných. V najnovšej zimnej kolekcii túto ďalekú cestu PANDORA absolvuje za nás. Zo vzdialených galaxií prináša tie najkrajšie šperky, inšpirované súhvezdiami a nebeskými telesami.

Tieto Vianoce máte aj Vy príležitosť dať niekomu najavo, že je jednou z milióna. Obdarujte ju napríklad náramkom PANDORA s korálkou v tvare hviezdy, ktorá je zdobená žiarivým mixom kryštálov v štyroch odtieňoch modrej farby – švajčiarskej modrej, opaleskujúcej modrej, nebeskej modrej a kráľovskej modrej. Alebo vyskúšajte elegantné visiace náušnice, ktoré svojim tvarom predstavujú dráhu kométy. Keď s nimi vojdete do miestnosti, budete mať zaručene rovnaký úspech, ako keď sa nejaká raz za sto rokov objaví na oblohe.

Krása zimnej prírody je ukrytá v detailoch. Tvorí ju mozaika studených modrých odtieňov, dokonalé tvary snehových vločiek, ostré hrany ľadových kryštálikov, či mrazom vytvorené obrazce na sklenených tabuliach. Všetku túto krehkú a pominuteľnú nádheru PANDORA zhmotnila vo svojej zimnej kolekcii, aby jej jednotlivé kúsky mohli zažiariť na Vašom náramku. Napríklad aj taká snehová metelica dostáva úplne nový rozmer, ktorý rozhodne stojí za povšimnutie. Táto korálka PANDORA vďaka svojmu jemnému lesku dokonale zachytáva gráciu vo vetre poletujúcich vločiek a snehových kryštálikov. Nemenej zaujímavá je aj korálka s modrým kryštálom v zajatí ľadovej snehovej vločky. Jej boky zdobí až 134 čírych zirkónov s briliantovým výbrusom a keď sa na korálku zadívate zhora, uvidíte malé prekvapenie.

Túto kolekciu dopĺňa aj edícia šperkov, ktoré zdobí Srdce Zimy – nádherný tvar srdca, ktoré akoby pobozkala Ľadová kráľovná a vyplnila ho krehkými úlomkami ľadových kryštálikov. Prívesok či klipy na náramok, prsteň alebo náušničky s rovnakým motívom sú našim tipom na vianočný darček v podobe krásneho setu. A srdce obdarovanej sa určite nepremení na kus ľadu, práve naopak, roztopí sa dojatím.

Vo svete šperkov známe ako „Veľká trojka“, smaragd, zafír a rubín, sú drahokamy už od dávnych čias vysoko cenené pre svoje úžasné a sýte farby. Dnes PANDORA prináša toto potešenie aj do Vašich šperkovníc a vo svojej novej zimnej kolekcii predstavuje kúsky zdobené syntetickými kameňmi, ktoré sú cenovo dostupné a pochádzajú z etických zdrojov. Máte už svoj obľúbený? Možno je to luxusný a sofistikovaný odtieň zelených smaragdov, ktorý sa výborne hodí ku kvetinovým vzorom. Alebo vášnivý a nezameniteľný odtieň rubínovej červenej, priam stvorený pre tie, ktoré chcú vyčnievať z radu. Prípadne noblesný a pokoj vyžarujúci odtieň modrých zafírov, ktorý ponúka skvelú alternatívu ku klasickej čiernej. 

A ku koncu roka, kedy sa konečne celá rodina a blízki stretnú pod jednou strechou, PANDORA pripravila šperky oslavujúce radostnú a veselú stránku Vianočných sviatkov. Pripomeňte si detské vytrženie z očakávania čarovných momentov, príjemné napätie z rozbaľovania darčekov a spokojnosť, ktorú prináša obdarovanie blízkych. Magickú stránku Vianoc najlepšie zosobňuje korálka v tvare klasickej snehovej gule, ktorá vyobrazuje Santu so sobím záprahom, letiaceho nočnou oblohou... možno práve ku Vám domov. Alebo sa počas vianočných nákupov potešte korálkou veselého trblietavého Santu, ktorý Vás hneď nakazí svojou žoviálnou náladou a dodá Vám energiu aj na celý Nový rok.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.