Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Nová kolekcia FURLA jar/leto 2019

Celý príbeh začína v talianskom meste módy - v Miláne. Miláno je druhé najväčšie talianske mesto po Ríme a je hlavným mestom Lombardie. Založené Keltmi a neskôr dobyté Rimanmi, počas stredoveku Miláno vyrástlo na obchodné a bankové centrum. Dnes je hlavným priemyselným, obchodným a finančným centrom Talianska a svetovým módnym a dizajnovým mestom. Nová kolekcia FURLA jar/leto 2019 sa pri svojej tvorbe inšpirovala najvýznamnejšími pamiatkami Milána.

Picture20

Picture21

 

Nové modely a farby sezóny jar/leto 2019

Viac ako polovicu kolekcie FURLA tvoria novinky – nové tvary, materiály, nové farby a prevedenia. Carryover predstavujú nosné kúsky, ktoré prechádzajú zo sezóny do sezóny.

V Carryover tabuľke nájdeme farby, ktoré Furla pravidelne používa v kolekciách. V Seasonal colours vidíme farby, ktoré sú typické pre túto kolekciu. Nechýbajú svieže a neónové farby ako mandarínková, limetková a cukríkovo ružová.


 

Malá luxusná FURLA Mimi'

Nový model kabelky sa pohráva so štýlovým prevedením kože, novým tvarom a uzatváraním kabelky. 

FURLA predstavuje FURLA Mimì - novú crossbody kabelku, ktorá poskytuje priestor pre tvorivé experimenty, ktorá sa už ako jedna z najlepších výtvorov značky stala súčasťou kolekcie Jar / Leto 2019. Je k dispozícii v dvoch veľkostiach: Small a Mini. Rovnako ako každá taška FURLA sa FURLA Mimì tiež usiluje o inovatívny dizajn, funkčnosť a konvertibilitu. Pásový remienok, ktorý končí koženou časťou, prechádza cez nový systém krúžkov na hornej časti klapky a umožňuje nosiť kabelku crossbody alebo na ramene.

FURLA Mimi' prichádza v rade ultra moderných farieb: jasná rubínová červená, žltozelená limeta, svetlo oranžová mandarínka a mäkká ružová Camellia plus dve klasiky – Chalk (kriedová) biela a Onyx čierna.

Výber materiálov je rovnako rozmanitý: koža Bouclé, koža Vacchetta (sofistikovaná vyrezaná koža Furla) a múčnatá teľacia koža, hladká a hrubá. 

 

Evolution Furla Corona

Meštekový tvar kabelky prešiel v priebehu rokov svojou vlastnou evolúciou. Stal sa nadčasovým a hovorí o jednoduchosti s eleganciou a rovnováhou. Nový meštek FURLA Corona, taška s čistým dizajnom s rukoväťou a uzatváraním na šnúrku, sa vyznačuje novým Furlovým monogramom, ktorý je v kovovom zlatom prevedení: zrkadlové F, spojené v spodnej časti. Rukopis, ktorý je súčasťou kultúrneho dedičstva FURLY, sa odráža na kabelke, reinterpretovaný  viac zaoblenou siluetou a výraznou variáciou farieb a materiálov.

FURLA CORONA

 

 

 

FURLA  Corona, dostupná v malých a stredných veľkostiach, sa vyrába v teľacej koži. Taška s duálnou dušou - taška, ktorá je športová, ale elegantná, moderná, ale klasická a nie príliš veľká, aj keď je vo vnútri priestranná. Furla Corona, v oboch veľkostiach, obsahuje malú odnímateľnú kapsičku so zapínaním na zips, ako aj praktický ramenný popruh, ktorý môže byť pripojený alebo odstránený. 

Cool FURLA Brava

Tvary púzdra fotoaparátu sú jedným z najhorúcejších dizajnových vychytávok už niekoľko sezón po sebe. Sú ľahko nositeľné a na svoju veľkosť prekvapujúco priestranné. Ideálna silueta na hranie sa so širokou škálou zábavných a farebných ramenných popruhov. Výsledný efekt je viac ako „cool“!

FURLA BRAVA2

1007914 FURLA BRAVA3

FURLA Brava, eklektická a hravá taška v kolekcii jar / leto 2019, je v kultovom tvare puzdra na fotoaparát so širokou žakárovou stuhou alebo kožou a popruhom na reťaz. 

 

Pripravené? Prichádza FURLA Isola!

Ľadvinku môžete nosiť mnohými rôznymi spôsobmi. Je to model, ktorý odráža DNA FURLA ženy. Je to celosvetový trhák, elegantný a hravý.

 

Ľadvinka vo svete ešte nikdy nebola takto trendy a aktuálna. Nosí sa rôznymi spôsobmi a najmä tými ženami, ktoré majú stále naponáhlo. Praktická, chytrá a sofistikovaná – to je ľadvinka FURLA Isola z kolekcie Jar/Leto 2019.

FURLA Isola sa môže nosiť na páse, na ramene alebo crossbody. Je to doplnok, ktorý vynikne na vašom outfite, a zároveň predstavuje neuveriteľne praktický kúsok. K dispozícii je iba v jednej veľkosti. Je navrhnutá s kovovými prvkami: retiazkou na pripevnenie, predným zipsom a logom „Monogram“.

 

Saddle bag 3.0 FURLA Gioia

Saddle bag model pochádza z minulosti, bohatej na históriu a tradíciu. Tradičný tvar dostal svoju novú modernú a sofistikovanú podobu.

V kolekcii Jar/Leto 2019 bola Furla Gioia prerobená, aby klasickému tvaru dodala modernejší a praktický štýl s dokonalým popruhom. Model odráža rušný, každodenný život. Ľahko sa používa, uzatvára sa na vrchu jednoduchým zipsom. Vylepšenie vidíme aj v prevedení, ktoré je zmesou rôznych materiálov a farieb v zemitých odtieňoch s kovovým FURLA Monogramom a širokým ramenným popruhom. Veľkosť je iba jedna - ideálna.

Taška Tote FURLA Fortezza

Tote - taška, ktorú používame každý deň na počítač a na dokumenty. Stáva sa čoraz dôležitejšou a čoraz viac krásnou.

Sezóna Jar/Leto je sezóna tašky Tote - každodennej tašky, ktorá nezaberá veľa miesta, a predsa sa tam zmestí všetko, čo zaneprázdnená žena potrebuje. FURLA navrhla novú kabelku s názvom Fortezza. Hlavnou špeciálnou vlastnosťou je dizajn s názvom FURLA Grid. Je to trojrozmerný vzor z rafií a lurexu. Fortezza ponúka nový monogram, ktorý je veľký ako telo vrecka, ktoré je vyrobené z koženky Fleu z teľacej kože. Všetky varianty Fortezza sú mimoriadne rafinované a prezentujú tradíciu a skúsenosti talianskeho remeselného spracovania. Fortezza okrem modelu FURLA Grid s mini štvorcami dodáva aj karamelovú farbu a kombináciu rafií* a džínsov. Je k dispozícii v dvoch veľkostiach: stredná a veľká, ako aj veľká verzia Hobo.

*Rafia = vlákno z palmy, ktoré sa využíva napríklad v kvetinárstve na zväzovanie kvetov.

Taska Tote Furla Fortezza2

FURLA FORTEZZA

Čistá krása - Furla Tortona

Táto top handle taška bola inšpirovaná minimalistickými tvarmi 90. rokov. Je dokonalou zmesou remeselných zručností, remeselných vedomostí a elegancie. Nová ikonická taška z dielne Furla.

 

Furla Tortona je oslavou krásy. Inšpirovaná minimalistickým štýlom 90. rokov, Furla tento počin považuje za znovuzrodenie pojmov remeselníctva, elegancie a remeselného know-how. Prichádza v malých a stredných veľkostiach. Furla Tortona má odnímateľný popruh a pohodlné vonkajšie vrecko na zadnej strane tela.

18 Chiara Ferragni NIN 3428

26 Beatrice ValliMarco Fantini NIN 3695

 

 

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.