Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Trendy na jeseň a zimu 2019

Nové jesenné kolekcie šperkov a kabeliek dorazili na naše predajne, tak sa poďme spolu pozrieť, na čo sa túto jeseň a zimu pripraviť!

„CHEETAH GIRL“

Trend leopardích vzorov je opäť na výslní a my sa z toho neskutočne tešíme. Nechajte sa inšpirovať, vystúpte zo svojej komfortnej zóny a prebuďte v sebe šelmu! Táto jeseň praje širokej ponuke kabeliek, topánok a šperkov práve s týmto motívom. Vrstvite, kombinujte a vytvárajte rôzne farebné kombinácie. Aj keď spojenie leopardích vzorov s čiernou je nestarnúca klasika, nebuďte v omyle, tento výrazný vzor sa dá hravo kombinovať s ružovou,červenou či vojenskou zelenou. Je len na vás akú kombinácie zvolíte, tak smelo do toho!

Trendy na jese a zimu leopardi motiv TI SENTO.

„VEĽKÉ KABELKY“

Trendu mini kabeliek, do ktorých sa vám zmestili ledva kľúče a doklady nasledujúcu sezónu definitívne odzvonilo. V tejto polovici roka budú absolútnym „must-have“ veľké kabelky... čo veľké... doslova superveľké! Túto kategóriu praktických kabeliek u nás hravo zastupujú značky ako MICHAEL KORS,MARC JACOBS či FURLA. Vybrali sme pár modelov, ktoré by vám rozhodne nemali chýbať v šatníku.

„VIAC JE VIAC!“

Jeseň a zima sa vo svete šperkov ponesie v štýle vrstvenia, asymetrie a näpaditosti- čím viac, tým lepšie!
Nechajte sa inšpirovať od značiek ako sú MARCELLO PANE, GUESS či TI SENTO vďaka ktorým budete nadčasová a trendy diva vždy a všade. A o to práve ide nie?

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2022 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.