Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Základné informácie o značke Linda’s Dream

Originálne, trblietavé a výrazné šperky značky Linda’s dream má na svedomí Slovenka Linda Hudecová, ktorá si ich výrobou v krásnom Taliansku plní svoj detský sen. 

História

Linda sa do Talianska presťahovala pred takmer dvadsiatimi rokmi a začínala ako predavačka v jednom z najznámejších lyžiarskych stredísk v Dolomitoch, v Selva di Val Gardene. Tam sa spoznala aj so svojím súčasným manželom, ktorý pochádza z Toskánska. Práve v Toskánsku Linda neskôr objavila obchodík predávajúci rôzne korálky a ďalšie komponenty na výrobu bižutérie. Keďže bola už od malička kreatívna a rada vymýšľala pre svoje kamarátky rôzne účesy, oblečenie či doplnky, začala si sama pre seba vyrábať náušnice. Raz do butiku, v ktorom Linda pracovala, prišla dcéra známeho talianskeho speváka Zucchera a náušnice ju natoľko zaujali, že si hneď objednala zopár kúskov a začala ich predávať vo svojom stánku s bižutériou.  Linda sa výrobe náušníc začala naplno venovať po tom, ako sa vrátila z jednej z dovoleniek na Slovensku, odkiaľ si priniesla nádhernú čipku. Práve tieto náušnice spôsobili v Taliansku hotový ošiaľ. Dostala ďalšiu ponuku na spoluprácu s butikom vo Forte dei Marmi, čo pre ňu bola veľká výzva pustiť sa do toho naplno. Tak vznikla značka Linda’s dream – je motiváciou k tomu, aby sme nikdy neprestávali snívať, ale nasledovali svoje túžby a ciele.

Použité materiály

Pri výrobe šperkov Linda’s dream ide o precíznu ručnú prácu a žiaden pár náušníc nie je navlas rovnaký. Práve to im spolu s jedinečným nápadom a použitými materiálmi dodáva takú pridanú hodnotu. Inšpiráciu nachádza Linda vo svojom každodennom živote, v cestovaní po Taliansku alebo po celom svete. Zo svojich ciest si často prináša aj netradičné materiály, ktoré potom používa pri výrobe šperkov. Tak tomu bolo aj napríklad pri výrobe kolekcie Mexiko, kde použila nádherné farebné látky s indiánskymi vzormi. Základ náušníc tvorí koža a kvalitný český kryštál, všetko pochádza z Európy, alebo priamo z Talianska. Rada experimentuje s novými materiálmi a preto v jej tvorbe nájdeme aj kúsky zdobené slamou, plsťou, šnúrkami či brmbolcami. 

Šperky Lindy Hudecovej sú populárne aj u nás na Slovensku, čomu pomáhajú aj známe tváre. Často ich vidieť na rôznych osobnostiach, v televízii, v časopisoch, či na spoločenských udalostiach. Linda si slovenské zákazníčky chváli, pretože sú ako straky a páči sa im všetko trblietavé. Aj napriek tomu, že ide o naozaj výrazné kúsky, netreba sa báť ani ich nosenia na bežné dni. Stačí len zvoliť jednoduchšie oblečenie, napríklad džíny a biele tričko, alebo dlhé hippie šaty. Keďže Linda do výroby šperkov a doplnkov vkladá „amore“, čiže svoju lásku, premenia aj ten najbežnejší deň na úplne nový zážitok a o pozornosť okolia máte postarané.

 

Starostlivosť o šperky

Kovové časti šperkov ošetrujeme len suchou mäkkou handričkou. Vyvarujte sa kontaktu šperkov s vodou, kozmetikou, či parfémom. Nenoste šperky počas športovania alebo počas aktivít, pri ktorých by sa mohli mechanicky poškodiť. 

 

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.