Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

4 tipy na veľké kabelky, do ktorých zabalíte celý svoj pracovný deň

Vraví sa, že doba je rýchla. Svoje o tom vedia aktívne pracujúce ženy. Nielenže stíhajú aj šesť vecí naraz, ale očakáva sa od nich, že budú vždy krásne, upravené a ženské. Práve pre takéto dámy módni návrhári vymysleli veľké kabelky.

 

Vyjsť si večer s kamoškami či partnerom do mesta na pohár vína zvládneme všetky aj s malou kabelkou. Stačí nám pár drobností a môžeme ísť. Na čo nie je dosť miesta v kabelke, zachráni kreditka. 

 

Nič z toho však neplatí počas pracovného dňa. Správna kabelka je taká, do ktorej sa zmestí notebook, mobil, peňaženka, kľúče, diár, pudrenka, rúž, kniha, vreckovky, nabíjačka či dokumenty. 

Určite sa zhodneme, že nájsťkabelku ideálnej veľkosti môže byť výzva. Musí byť v nejveľa miesta. To však nie je o nič viac dôležité ako fakt, že musí dobre vyzerať. Nebudete predsa so sebou ťahať 50 litrové vrece na odpadky! Mať zvlášť kabelku, tašku na notebook a ešte nejakú plátenku rozhodne nie je váš štýl. Pozrime sa teda spolu na štyri krásne kúsky veľkých kabeliek.

Ako ľahučký obláčik

Ako ľahučký obláčik či lupienky kvetov – presne tak pôsobí táto novinka od značky Furla s názvom Merletto[1] . Je ako stvorená do kvitnúcej jari a slnečného leta. Nenechajte sa oklamať prvým dojmom.

Poznámka: Pani Naserová nám poslala fotky kabeliek, ale už sme potom nenašli na niektoré odkaz v eshope. Budú ešte súčasťou produktov? Ak áno, tak treba obrázok preinkovať do eshopu.

Táto dizajnovo príťažlivá kráska je svojimi rozmermi predurčená na každodenné nosenie. Vďaka dvom uškám sa dá nosiť v ruke, no môžete využiť aj dlhý popruh a zavesiť si ju na rameno. Je vyrobená z kvalitnej zrnitej kože.

Zaneprázdnené ženy milujú shopper bag

Jedným z najlepších vynálezov módnych návrhárov je, bez najmenších pochýb, shopper bag. Ide o priestrannú kabelku z pevných materiálov s dlhými uškami. Presne takou jeThe Grindod Marca Jacobsa. Má krásne, čisté línie, ktoré zdobí visiaci zámoček. Ďalšou zaujímavosťou je vnútorné vrecko, všité šikmo cez vnútro kabelky. Jemná zrnitá koža zabezpečuje pohodlné nosenie.

Viac priehradiek stelesňuje praktickosť

Mať veľkú kabelku s jedným otvoreným priestorom môže byť zradné. Hľadať v nej kľúče alebo nezašpiniť dôležitý dokument môže byť priam nadľudský výkon. Krásna a praktická Furla Pin M Tote E/W má okrem dvoch priehradiek navyše aj priečinok uzatvárateľný na zips. 

Vďaka tomu si viete všetky veci dennej potreby uložiť tak, aby ste v nich mali dokonalý prehľad. Dostupná je hneď v štyroch farebných prevedeniach, takže si každá dáma nájde to svoje.

Veľký vnútorný priestor

Ak sa vám predstava viacerých priehradiek v kabelke nepáči, presne pre vás máme v našom e-shope Mercer Galleryz dielne Michaela Korsa. Nájdete v nej veľký otvorený priestor, ktorý ocení každá zástankyňa organizovaného neporiadku. Všetky svoje veci v nej viete bezpečne uchovať vďaka praktickému zipsu. Má dlhé ušká a to je ten správny predpoklad pre pohodlné nosenie. 

Veríme, že sme vám ukázali štyri veľmi zaujímavé kúsky. Ak chcete vidieť ešte viac inšpiratívnych noviniek, prezrite si náš e-shop.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.