Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Letné novinky PANDORA 2015

Ponorte sa do leta s Pandorou. Nechajte sa unášať letným pocitom a relaxujte v oáze vytvorenej Pandorou. Palmové listy, tropické zvieratá, morský vánok a ten dovolenkový pocit... slnko nad hlavou a drink v ruke a ste v nebi. Utečte od každodenných starostí a práce do sveta plného exotiky a začnite si užívať leto. Privolajte k sebe radosť zo života a tešte sa z každého okamihu. Pandora vás naučí ako snívať  a vráti vám pocit ľahkosti. 

Že palmy sú túto sezónu úplný top módy už asi viete. A presne to je dôvod mať aspoň jednu, ale ideálne aspoň dve. Je to predsa najjasnejší dôkaz leta a tropických krajov. Len si predstavte ako sa vám palmové listy hompáľajú nad hlavou. Že nie? Nech sa teda hojdajú aspoň na náramku. Na výber máte hneď z niekoľkých variant. Strieborná či zlatá korálka s palmovým vzorom splnia vaše túžby. Ak máte inú predstavu, zaobstarajte si visiacu trblietavú palmu či prsteň v tvare palmového listu. 

Ani tropické zvieratá sa vás nevedia dočkať. Ste stabilnej, trpezlivej a ochranárskej povahy? Pridajte do vášho náramku trblietavú korytnačku, pripomenie vám vysnívané diaľky. Alebo ste hravá, milá a inteligentná? Dovoľte oživiť svoj náramok delfínovi a nezabúdajte na pravú podstatu vášho života. Priplazí sa k vám tiež had v prenádhernej podobe štýlového prsteňa a vy si poviete, že je jednoducho roztomilý. Orchidea zase znamená, že viete čo chcete a idete si za tým. Je nádherná a silná vo svojej podstate.

A tie hĺbky a diaľky... oceán hlboký ako vaša romantická duša vám prináša celú škálu farieb, do ktorých by ste sa ponorili každým kúskom svojho tela. Tajomná modrá, nebeská belasá, tyrkysová farba morskej hladiny a všetky ich odtiene a odlesky. Tak ako sa slnečné lúče trbliecu na hladine, tak i váš náramok bude hrať farbami a privolávať dovolenkové pocity. A či už budete doma, v kancelárii, či na terase kaviarne, tieto pocity sa vám budú vracať a vy si spomeniete, aký je život krásny. Pre veľkých cestovateľov je tiež pripravená kolekcia srdiečkových príveskov vo farbách vlajok rôznych štátov.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2022 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.