Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Základné informácie o značke Leaf

Značka Leaf bola založená v roku 2005 v Mníchove. Za šperkami s obzvlášť jemným dizajnom kombinovanom s čistými líniami a zaujímavými detailmi stojí dizajnérka Basera Elsner.

Nápady pre jednotlivé kolekcie nachádza nielen v umení a architektúre, ale aj v maličkostiach každodenného života. Okrem toho čerpá inšpiráciu z jej vlastných orientálnych koreňov a do svojich návrhov začleňuje ich typicky ženské, farebné a hravé motívy. Je zástancom názoru, že človek by nemal slepo nasledovať módne trendy, no do centra pozornosti postaviť svoju vlastnú osobnosť. Ona sama preferuje klasickú eleganciu, nadčasovosť a kvalitné materiály, čím sa dá charakterizovať aj značka Leaf.

Leaf Designer Basera Elsner

Sortiment

Jadrom kolekcie sú kúsky s klasickými a nestarnúcimi motívmi, ktoré sú aj dnes rovnako obľúbené ako na začiatku. Dôvodom je nadčasová krása, elegancia a jednoduchosť, s akou sa tieto šperky dajú navzájom kombinovať. Krátke a dlhé náhrdelníky, prívesky, napichovačky a visiace náušnice, prstene, či rôzne druhy náramkov sa dajú nosiť ako sety, alebo Vám s pomocou štipky fantázie dovoľujú vytvoriť nekonečné množstvo rôznych kreácií. Nebojte sa ozdobiť Vaše prsty množstvom jemných prsteňov rôzne rozmiestnených po celej ich dĺžke alebo ozvláštnite svoj look kaskádou tenkých náhrdelníkov a retiazok.

Vždy na jar a na jeseň sa existujúci sortiment obohatí o nové sezónne motívy a mnoho nových trendov alebo inšpirácií sa tak dostáva do hmotnej podoby. Zmena je predsa korením života!

Veľmi obľúbenou časťou kolekcie sú náramky pre šťastie, ktorých nikdy nie je dosť! Pristanú úplne každému, pretože vďaka prispôsobiteľným farebným šnúrkam a drobným talizmanom sa nájde zodpovedajúci náramok nielen pre Vás, ale aj pre každého z Vašich priateľov.

Leaf naramky

Materiály

Šperky tejto značky sú vyrábané zo striebra, pozláteného vrstvou 18-karátového žltého alebo ružového zlata. Ručne vsádzané kamene a zirkóny sú tou pomyselnou čerešničkou na torte a prepožičiavajú doplnkom aj ich majiteľkám jedinečný šarm.

Starostlivosť o šperky

Pre to, aby ste sa z nového šperku a jeho úžasného vzhľadu tešili čo najdlhšie, je potrebné dodržiavať niekoľko jednoduchých zásad:

- Vyhýbajte sa kontaktu šperkov s vodou, čistiacimi prostriedkami a kozmetikou (lakom na vlasy, krémom, parfémom, a pod.)

- Šperky odkladajte pri umývaní rúk, sprchovaní, plávaní alebo pred pobytom v saune

- Nenoste prstene ani iné šperky počas prác v záhrade alebo v domácnosti, môžu sa zaniesť nečistotami alebo mechanicky poškodiť

- Drahé kovy môžu oxidáciou zmeniť svoju farbu. Tento proces sa urýchľuje pri vyššej vlhkosti vzduchu, preto šperky neskladujte vo vlhkom prostredí

- Strieborným šperkom navrátite pôvodnú farbu pomocou špeciálnej handričky alebo roztoku na striebro, ten však nepoužívajte ak je súčasťou šperku prírodný kameň, koral alebo perla

- Hoci sú šperky značky Leaf vyrobené zo striebra a pozlátené vysoko kvalitným 18K žltým alebo ružovým zlatom, z dlhodobého hľadiska sa bohužiaľ nedá zabrániť erózii. Zmena farby nie je v žiadnom prípade znamením nižšej kvality, ide o mechanický proces. Erózia pokovovania je ovplyvnená rôznymi faktormi, ako je napríklad frekvencia nosenia, kontakt s vodou, alebo dokonca aj pôsobením pH pokožky.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.