Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

6 štýlových darčekov k promóciám

Život je plný veľkých miľníkov a promócie sú určite jedným z nich. Sezóna promócií je tu a stavíme sa, že poznáte aspoň jedného človeka, ktorý nimi začína novú kapitolu svojho života. Začína sa “skutočný svet” alebo výlet okolo sveta, každopádne táto nová vzrušujúca etapa si zaslúži rovnako výnimočný darček! Prezradíme vám niekoľko zaujimavých nápadov, aký darček venovať k promóciám.

Ročník 2019 patrí medzi prvých z generácie Z, ktorí získajú tento rok svoje diplomy. Túto nedávno menovanú generáciu tvoria mladí ľudia, ktorí sa narodili približne v rokoch 1996 až 2012. Je to technicky najbystrejšia generácia všetkých čias, ktorá sa efektívne posúva medzi prácou a zábavou . V našom článku sme sa pozreli na to, aký je perfektný darček práve pre promujúcu generáciu Z.

Nájdenie dokonalého darčeka k promóciám, ktorý je nezabudnuteľný aj štýlový, nie je jednoduchá úloha, najmä keď sa snažíte zachytiť posledných päť rokov života absolventa len v jednom darčeku. Či už je táto osoba absolventom vysokej školy alebo absolventom iného štúdia, promócia je veľkou udalosťou a oslavou rokov tvrdej práce. Od štýlovej kabelky do novej práce až po originálny šperk, vám prinášame nápady na jedinečné darčeky, ktoré sú ideálne k promóciám.

Štýlová kabelka a ruksak do novej práce 

Pre promujúcu generáciu Z, ktorá je neustále v pohybe, sú značkové ruksaky perfektnou voľbou nielen pre cestovanie, ale aj ako doplnok do bežného dňa, či práce. Praktický ruksak FURLA FAVOLA S BACKPACK vyrobený v kombinácii kože s textilným materiálom s logom obsahuje jeden menší predný priečinok a tiež veľké priestranné vnútro. Ruksak je oživený jemným logom značky v zlatých tónoch a tiež kovovým detailom, na ktorý môžete zavesiť akýkoľvek prívesok či ozdobu. 

Extravagantnejšou voľbou je transparentný plastový ruskak MICHAEL KORS RHEA ZIP. Transparentné ruksaky sú jasným trendom na rok 2019. Priehľadný materiál oživený nápismi MK, viacnásobné priehradky na zips vám umožnia ľahko usporiadať všetky vaše potreby, zatiaľ čo okrúhla horná rukoväť a nastaviteľné ramenné popruhy ponúkajú množstvo štýlových možností na nosenie. 

Aky darcek k promociam ruksak MICHAEL KORS RHEA ZIP2

Kabelka do práce aj na večer s priateľmi 

Čas zažiariť s nápaditou a originálnou kabelkou MICHAEL KORS WHITNEY LG SHLDR vo farbách dúhy. Čisté línie tohto modelu sú oživené farebným prešívaním a krátkou retiazkou pre uchopenie v dlani, vďaka ktorej môže nosiť kabelku v ruke, a tiež dlhšou rúčkou, pomocou ktorej môže kabelku zavesiť na rameno alebo krížom cez telo. Kabelka jednoducho rozžiari každý outfit aj deň je perfektným darčekom k promóciám pre tie, ktoré rady vyniknú v dave.

Originálne ručne vyrábané šperky

Originálne ručne vyrábané šperky sú perfektným darčekom k promócii. Šperk je nadčasový a večný. Prekvapte absolventa napríklad svetovou značkou Nialaya, v ktorej je každý jeden šperk vyrábaný ručne v Holywoode a má svoj príbeh. Šperky sú inšpirované ďalekým východom a na svojho majiteľa prenášajú liečivú silu prírodných drahokamov. 

Náramok Nialaya je vytváraný zo zlata, ktoré symblizuje bohatstvo a prosperitu, ruženínu, ktorý svojej nositeľke prináša lásku, komfort a kľud, obsahuje tiež mesačný kameň pre "nové začiatky", ktorý podporuje vnútorný rast a  ukludňuje stres a prináša šťastie v láske a podnikaní.

Slečny potešia určite aj originálne, trblietavé a výrazné šperky značky Linda’s Dream, ktoré má na svedomí Slovenka Linda Hudecová. Značka Linda’s dream  motivuje svoje nositeľky k tomu, aby nikdy neprestávali snívať a nasledovali svoje túžby a ciele. Šperky sú vyrábané precíznou ručnou prácou a žiaden pár náušníc nie je navlas rovnaký. Práve to im spolu s jedinečným nápadom a použitými materiálmi dodáva takú pridanú hodnotu. 

Aky darcek na promocie nausnice Lindas Dream.

Pero pre pracovný život

Pri vstupe do nového pracovného života absolventa poteší elegantné a štýlové pero. Ak chce absolvent niekoho presvedčiť o svojej profesionalite, mali by ste myslieť aj na malé detaily. Je obrovský rozdiel medzi dojmom, aký zanechá ak z tašky vyberie nekvalitné pero alebo elegantné pero z ponuky Swarovski. Jednoducho, detaily netreba podceniť.

Štýlové hodinky 

Ženy aj muži milujú elegantné hodinky, lenže pri toľkých krásnych šperkoch a doplnkoch sa na to zabúda. Hodinky zažívajú svoj návrat a tie najštýlovejšie dokážu plnohodnotne nahradiť aj šperk. Chcete potešiť absolventku, ktorá má vkus, je cieľavedomá, všade chodí načas a ešte aj perfektne upravená? Potešte ju trendovými hodinkami z kolekcií Guess, Nine West, Swarovski a ďalších.

Túžite na promóciach zažiariť tu nájdete niekoľko tipov, ako sa obliecť na promócie.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.