Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Tajomstvo neodolateľných letných šperkov odhalené

Teplé počasie nám ihneď mení outfity. A nielen oblečenie, ale aj doplnky, ako náušnice, náramky či kabelky. Vonku chodíme s otvorenými dekoltmi, kde sa neštítime vziať si ani výraznejší šperk. Pozrime sa, čo si na seba vziať na taký letný večierok. 

Prirodzene ste najkrajšia

Dnešný trend je skôr jednoduchý. Šaty v jednom tóne dávajú možnosť vyhrať sa s doplnkami. Určite ste si všimli, že z výrazného make-upu sa prešlo na prirodzený look. Vaša tvár by mala žiariť. Pokojne si však môžete dovoliť zafarbiť pery na tmavočerveno alebo sa vyblázniť na dizajne čelenky na hlave. Pekne vyzerá to, keď máte biele šaty a k nim si zvolíte červený lak na nechty a červený rúž – priznajme si, je to „smrteľná” kombinácia. 

Rozkvitnite

Kvetové šaty sú hitom letných dní. Veľké či malé, ruže či tulipány, na výber máte z množstva tvarov, strihov a farieb. Čo sa týka šperkov, vyberte si jemné šperky, ktoré budú vášmu rozjasňujúcemu looku nahrávať. Kvety vás oživia a nabijú vašu auru optimizmom. 

Náš tip na šperk: Ku kvetovaným šatám sa hodia náramky. Napríklad značka JOOP prináša zaujímavé kúsky, ktoré dozdobujú perly či iné kamienky.

Trúfate si na overal?

Zaujať môžete nielen sexi šatami, ale aj overalom. Existujú športové, ale aj elegantné overaly, ktoré sa nosia na večerné párty. Vyzerajú skoro ako šaty, pričom sú možno o niečo praktickejšie, keďže spodok tvoria krátke nohavice. Môžu byť dlhšie i kratšie.

Ak má overal v strede napríklad zlatý opasok, tak sa k nemu budú hodiť zlaté náušnice i kabelka. Nechajte však v prvom rade vyniknúť tento parádny módny kúsok, šperky zvoľte opäť miernejšie. To, či vám bude sedieť, zistíte jedine tak, že nabehnete do obchodu a vyskúšate si ho. 

Naše tipy na šperky: 45-centimetrový náhrdelník Eclat v zlato-ružovom prevedení je skvelým doplnkom k jednofarebnému overalu. 

2016 5 2 trojfarebny nahrdelnik ti sento2

Odporúčame tiež náhrdelník luxusnej značky TI SENTO s 18-karátovým zlatom

Masív na odhalenom tele

K večernému outfitu sa nemusíte hanbiť dať si jeden veľký šperk. Čo to znamená? Nasaďte si jeden viditeľne výrazný šperk, či už náušnice, náramok, alebo náhrdelník. Ostatné nech sú menej výrazné, inak by mohli spolu nepríjemne kričať.

Náš tip na šperk: Masívny viacradový náhrdelník od značky JOOP magneticky pritiahne pohľady k vášmu dekoltu. 

Keď sa teda v lete vyberiete na nejakú poriadnu večernú párty, nezabudnite mať na sebe aj luxusné šperky. Výnimočné a elegantné šperky a bižutériu nájdete v e-shope Moloko.sk. Ak si chcete šperky priamo vyskúšať, navštívte niektorú z našich kamenných predajní na Slovensku. 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2021 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.