Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

PANDORA jesenná kolekcia 2015

Keď sa dni skracujú a vo výhľade je už prichádzajúca jeseň, Pandora vám prináša nezabudnuteľné rozprávkové dobrodružstvo. Zafúka ešte teplý vietor, zhodí prvé listy zo stromov a tu sa vynorí farebné kráľovstvo odchádzajúceho leta. Nová kolekcia je tak čarovná, že vás nenechá zaspať, namiesto toho sa ponoríte do vymýšľania vlastných príbehov.

Veľkolepé jesenné kráľovstvo vám predstaví svoje nežné bytosti, ktoré vás vtiahnu do tajuplného príbehu. Kým hmla sadne ku koreňom stromov, prerozprávajú vám rozprávky o láske s ružovým nádychom a dávne legendy. Obdarujú vás strieborným srdcom, ktoré vám pripomenie, že aj vy ste milovaná a drobná lesná víla vám bude pripomínať čaro každého okamihu. Za spevu červienky sa vydáte na cestu na krídlach vážky cez voňavé lúky. A na konci dňa prídete až k jazeru, kde vás privíta majestátna labuť, ktorá túži doviesť vašu zbierku korálok k dokonalosti.

Tu však príbeh nekončí. Trblietavá labuť vás na svojich krídlach vezme na neočakávanú cestu. Poletíte na jemnom rannom vánku až k výšinám oblohy. Jej krídla sa trblietajú od kvapiek rosy a vy zatúžite byť aspoň na chvíľu na jej mieste. Dajte svojmu náramku ľahkosť s korálkou v tvare labutích krídel, či vyjadrite svoju túžbu labutím srdcom. Pierka a celé krídla môžu zdobiť aj vaše uši alebo ruky v podobe náušníc a prsteňov. Buďte touto majestátnou bytosťou celou svojou dušou aspoň na okamih. Labuť do vášho života prinesie pokoj a láskavé porozumenie.

Toto čarokrásne obdobie vám pripomenie aj kolekcia žiarivých listov v podobe strieborných a zlatých korálok, prsteňov aj náušníc. Ak chcete, aby bolo vidno, že Pandora je pre vás ako stvorená, v ponuke je tiež kolekcia s viditeľným gravírovaním značky. V tejto kolekcii sa minulosť spája s budúcnosťou a naznačuje tak nikdy nekončiace posolstvo Pandory. Aj nakupovanie darčekov pre vás bude trošku jednoduchšie. Nová kolekcia určená na sviatok člena vašej rodiny, či najlepšiu priateľku vám isto zaručí úspech.

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.