Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

5 blogov, ktoré by ste mali sledovať, ak máte rady šperky

Aby ste mali dostatok inšpirácie k svojim outfitom, mali by ste čítať hodnotné blogy. Máme ich pre vás hneď niekoľko. Tu je 5 šperkárskych zahraničných blogov, ktoré sa oplatí pravidelne čítať. 

Blogy dnes letia po celom svete. Majú ich kozmetické salóny, inštruktori jogy či sťahovacie firmy. Na žiadnu oblasť neplatí obmedzenie. Niektoré z nich vám vedia ponúknuť množstvo článkov a tipov, ktoré využijete v praktickom živote, ako napríklad tie, ktoré sme si pre vás vybrali z oblasti módy s šperkov

Loveandpieces.com

Jedným z nich je zaručene blog Loveandpieces.com. Zoskupuje diela z rúk dizajnérov z celého sveta. Ide o najnovšie módne kúsky, ktoré inde len tak ľahko nezoženiete. Okrem premakanej stránky tu môžete nájsť naozaj kvalitné články. Poriadia vám v oblasti trendov na rok 2016, ale dozviete sa aj rôzne mýty či zaujímavosti z histórie šperkov.

In Detail

Niečo pre kreatívne zameraných ľudí, ktorí si potrpia na pekné fotografie. Na tejto stránke o ne núdzu mať nebudete. Na blogu sa píšu príbehy o svetoznámych dizajnéroch, ako aj o ľuďoch, ktorí vytvárajú šperky zaujímavým spôsobom, napríklad z recyklovaného materiálu.

Gemologue.com

Tento blog je zásluhou ženy menom Liza Urla. Jeho obsahom sú postrehy z jej ciest po svete. Keďže je profesionálnou gemologičkou (skúma kamene a ich vlastnosti), vie o nich povedať viac ako iba obyčajný nadšenec módy. V jej sekcii recenzie nájdete aj jej vlastné hodnotenia kvality šperkov vyjadrené počtom srdiečok od 1 do 5.

Elle.com

Poďme sa pozrieť na uznávaný šperkársky magazín. V Elle nenájdete len informácie o šperkoch, ale aj o móde ako takej a, samozrejme, o najnovších trendoch. Vďaka tomuto blogu vám neujde žiadna novinka zo svetových mól. 

JCKonline.com

Posledný z blogov, ktorý dnes spomenieme, je tiež magazín, ktorý je, navyše, „trendsetterom” v tejto oblasti. Ak sa chcete inšpirovať, prečítajte si ich zaujímavé editoriály. 

Máte aj vy obľúbený blog, bez ktorého sa nemôže začať váš deň? Alebo sa spoliehate iba na svoj vkus či rady kamarátok? Dajte nám vedieť, čo sa vám páči. Možno si aj my prídeme na svoje. :)

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.