Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

Ako vybrať pre ženu magický darček

V nás ženách sa vraj nedá vyznať. Takto by som to nepovedala. Ide skôr o to, že stačí len chcieť. Chcieť si občas všímať pre mužov menej podstatné veci. Ak v tom nie ste zbehlý, skúste spozornieť aspoň na čas, keď viete, že sa blíži nejaký ten sviatok, či už globálny, alebo čo je ešte dôležitejšie, ten jej. Ľahko tak stúpnete v jej očiach i srdci.

1.Počúvajte naše túžby

Hlavné je zamerať sa v prvom rade na ženu, až potom na vhodný darček. Možno najjednoduchšou cestou je sledovať a počúvať, keď sa jej niečo zapáči vo výklade alebo niektorom obchode a nápad je na svete. Či už zaobstaráte ten konkrétny kus, alebo alternatívu podobného štýlu, nemusíte sa báť, že pochybíte. Koniec koncov, vybrala si to sama.

2. Sledujte, aké šperky nosíme

Skúste si všimnúť, čo vaša partnerka nosí. Zamerajte sa na farby. Ak sa rozhodnete kúpiť jej šperk, treba vedieť, akú farbu kovu uprednostňuje. Či nosí skôr zlato, striebro, alebo farbu ružového zlata, ktoré je teraz tak v kurze. Nahliadnite jej doma potajomky do šperkovnice alebo si ju len obzrite, keď sa chystá von. 

3. Odhadnite náš štýl obliekania

Ďalším kritériom je to, či je typom ženy elegantnej, ležérnej, športovej, nenápadnej alebo výstrednej, pričom jedna možnosť nevylučuje ďalšiu. Kľúčom však je všimnúť si jej dominantné ja. Pre všetky typy žien existuje ideálny šperk či hodinky a buďte si istý, že my vám ich pomôžeme nájsť. Treba vedieť aj to, či nosí celé sety šperkov. Napríklad sa môže stať, že obľubuje iba náušničky s náhrdelníkom a náramky nosí nerada, prípadne v inej kombinácii. Ak je milovníčkou všetkých šperkov, tak máte v tomto smere vyhraté. 

sada sperkov

4. Neviete si dať rady? Predajné asistentky vás usmernia

Najlepšie predajné asistentky sú také, ktoré sa vžijú do vašej situácie a pokúsia sa pochopiť vkus obdarovanej osoby. Potrebujú však od vás aspoň nejakú nápovedu, napríklad vyššie spomenuté indície.

Ak sa s nami rozhodnete poradiť, tak sa vás v neposlednom rade spýtame jej farbu a dĺžku vlasov, tvar jej tváre alebo odtieň pokožky a jednoducho vyberieme model vhodný jej typu. A to je niečo, čo nám poviete kedykoľvek, takže ak ste aj z tých menej všímavých, vždy sa dá vymyslieť pekný tip na darček vo forme náušníc pre vašu ženu.

5. Kvety ako záložný plán. Vždy potešia

Myslite aj na kvety, tie ulahodia každej žene, rozžiaria ju a dodajú darčeku príchuť tej správnej romantiky. A ešte nezabudnite, že ženou nie je len vaša partnerka či manželka. Sú to aj mamy, sestry, dcéry... a všetkým urobíte radosť, keď ukážete, ako vám na nich záleží.

b_c2

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2022 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.