Poštovné pri nákupe 
nad 39€ zadarmo 

6 slnečných okuliarov, s ktorými v roku 2019 zažiarite

Naskočte na vlnu slnečných lúčov práve teraz, pretože prinášame tie najkrajšie štýly okuliarov pod slnkom! Či už snívate rovnako ako my o úteku za teplom do horúcich krajín alebo patríte medzi tie šťastné, ktoré už plánujú dovolenku. Tieto okuliare sú stvorené pre prvé slnečné lúče aj pre horúce exotické destinácie.

Hra rámov

Slnečné okuliare so štvorcovými šošovkami sú dokonalé a nadčasové. Môžete ich použiť na ochranu Vašej tváre v dňoch, kedy sa Vám nechce nanášať makeup, lebo s týmito okuliarmi viete, že budete vyzerať perfektne bez vynaloženia prílišného úsilia.:) Nie je prekvapením, že sa stali jedným z trendov okuliarov na jar a leto 2019.

instagram

Dáma v utajení

Premeňte sa na tajného agenta s okuliarmi, ktoré majú čierne šošovky a úplne skryjú Váš pohľad. Žiadna kolekcia slnečných okuliarov, nie je úplná bez čiernej klasiky. Dizajnérske okuliare v čiernom sú skutočnou investíciou, ktorá stojí za to! Tieto okuliare od MICHAEL KORS sú toho dôkazom.

instagram

Okrúhle šošovky

Lenonky, jeden z najvýznamnejších tvarov medzi slnečnými okuliarmi. Ak hranaté okuliare nepatria medzi Vaše obľúbené, možno Vás očaria práve okuliare v okrúhlom dizajne. Skúste okrúhle tvary okuliarov s výrazným zdobeným rámom ako od návrhárky VIVIENNE WESTWOOD.

instagram

Mačací pohľad

Máte náladu na mačací pohľad? Slnečné okuliare v mačacom štýle v sebe nesú retro kúzlo a sú ideálne na predĺženie tváre a zvýraznenie lícnych kostí. Sú nesmierne ženské a elegantné.

instagram

Mikro slnečné okuliare

Zatiaľ čo najmä nadmerné šošovky ovládli jarné módne prehliadky, niekoľko ultra tenkých slnečných okuliarov bojovalo aj o získanie miesta v zozname horúcich trendov na rok 2019. Horizontálne tenké šošovky mali z väčšej časti futuristický efekt a objavovali sa v trojuholníkovom aj obdĺžnikovom tvare.

instagram

Letecké okuliare

Kým letecké slnečné okuliare sa túto jar objavujú menej na módnych prehliadkách, niektorí dizajnéri sa odmietli vzdať obľúbeného klasického dizajnu a zaradili ich aj do kolekcií na rok 2019. Slnečné okuliare na jar a leto 2019 sú buď úplne tradičné, alebo príliš futuristické, ale každý si určite nájde ten pravý pár slnečných okuliarov.

instagram

 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2022 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.