Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Svieže letné PANDORA novinky 2014

Podkolekcia PANDORA Oasis spája eleganciu so zasnenou krásou nájdeného pokladu etnických šperkov, ktoré sú ukážkou ozdobných mriežkovaných vzorov, exotických morských tvorov, lesklého skla a ligotavých kameňov. Prívesky v tvare morského koníka s modrozeleným kubickým zirkónom a farebnou glazúrou, tyrkysové prívesky zo skla Murano s exotickými vzormi a prepracované dierkované strieborné prívesky zažiaria pod horúcim slnkom. 

PANDORA podkolekciu Tropical vystihujú farebné šperky prekypujúce žiarivými odtieňmi oranžovej, exotického ovocia, havajských kvetov a prekrásnych plameniakov. Dajte jasne najavo svoj štýl pomocou výrazných pletených oranžových náramkov zdobených žiarivými príveskami zo skla Murano a ligotavými ananásmi. 

PANDORA  Symboly sú nové prívesky predstavujúce šesť ikonických symbolov - láska, šťastie, viera, mier, šťastie v láske a ochrana. Umožnia vám vytvoriť vzácne a osobné vyjadrenie s hlboko zakoreneným významom. Obrazné, ale decentné prívesky v klasickom štýle "vintage" môžete nosiť na akomkoľvek náramku PANDORA či ako prívesok na náhrdelníku blízko pri srdci. 

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.